• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@lauritka tak zvaný "strýtmix" :grinning: ale ti jsou nejlepší a nejvděčnější :wink:
5. srp 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 no ked rodila druha svagrina, tak sme tam sli asi az na treti den. ale tato svagrina co rodila dnes u nej bola uz prvy :grinning: no asi jej zavolame. ona si moze zobrat maleho aj na izbu :slight_smile:
5. srp 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi kuk,uz je u nas dva tyzdne a uz je krajsia :wink:
5. srp 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@lauritka nádherná je... je to teda holka?
5. srp 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 aj ja som mala malu na izbe ale cudzich mohla vidiet len cez sklo. Zavolajte ako sa citi nech to dobre nacasujete k obojstrannej spokojnosti
5. srp 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 tak tak, zavolame jej :slight_smile:
5. srp 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka pekny koberec, nepocitate prve skody? Ziadne curance a trhance? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka nadherna je :slight_smile: hned by som si ju vzala, keby som mohla :unamused:
5. srp 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko.
tak ja dnes takto. http://www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc posledne dva dni som merala o hodinu neskor lebo som isla aj asi o 1-2 hodiny neskor spat. inac, ako je to s teplotou ked idem aj o hodinu neskor spat a aj o hodinu neskor meriam? napriklad obvikle chodievam spat okolo 23:30 a meriavam okolo 4:50. teraz som isla spat okolo 00:40 a merala som o 6:00 ( vcera som isla spat az o 1:40 a tiez merala o 6:00). nemoze sa ta teplota potom brat za normalnu ked clovek spi vlastne rovnaku dlzku len posunutu?
5. srp 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj moja, gratulujem a prajem vela zdravička :slight_smile: pojdete aj kuknut? moja a co sa ti na tom grafe nepaci??? ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1 aj ked viem, ze bola vcera ovulka, tak som dnes klesla...

@katka116 ahoj kati, nebral ma, lebo to bola jeho stretavka zo strednej, ja by som tam bola ako piate koleso na voze :slight_smile:
5. srp 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka dakujem. no chceli by sme, ale asi jej zavolame najskor a mozno pojdeme az zajtra, kedze je dost mozne, ze vsetci tam budu chciet ist dnes. tak nech nie je moc unavena. som zvedava na drobceka. :slight_smile:
nepaci sa mi, prave preto, ze vyzera pekne a u mna su pekne grafy neuspesne. moj sa dnes rano tak vyskieral, svitla mu nadej,ze sa nam to podarilo, lebo rano som grcla pri umyvani zubov a nedoslo mu, ze by to bolo skoro na to, aby to bol priznak tehu. asi mi len kava nesadla a ani som neranajkovala :unamused:
a ako vies, ze bola vcera ovu? nie nahodou predvcerom? :slight_smile:
5. srp 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: skáčem si hore-dole http://www.fertilityfriend.com/home/389913 .....vy sa ako máte?
5. srp 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 len aby si vsetci nemysleli to co ty :slight_smile: zajtra sa tam vsetci stretnete :slight_smile: ale asi je lepsie zajtra ako dnes, urcite bude unavena :slight_smile: potom ho aj odfot, som zvedava :slight_smile: a co ty vies, to ze si grcala by mohlo byt take znamenie :slight_smile: a mas pravdu myslela som predvcerom... vidis ako rychlo mi ten cas uteka? :slight_smile:
5. srp 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ved to, zavolame jej a uvidime :slight_smile: no ak budem moct tak pofotim :slight_smile:
no moc tomu neverim. ja si uz pripadam ako beznadejny pripad :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nemas mm doma, tak ti to ubieha, co? moj nejde zajtra do roboty, tak budeme este spolu gazdovat :slight_smile:
5. srp 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikmi je veru na 100 percent holka :wink:
5. srp 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 jasne, ze ho stihla ocikat,nastastie uz chodi vacsinou na korok a nosime ju vonku . :wink:
5. srp 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 skoda, ze nemozes.. :frowning2: urcte z nej bude verna a milujuca fenka.
5. srp 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 potom daj vediet, ako ste sa dohodli :slight_smile: a moja, nie si beznadejny pripad, neboj... len to trosku trva, lebo teraz je tolko zien tuziacich po babatku, ze sme sa este nedostali na rad :slight_smile: a uhorky ste pozavarali?
5. srp 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ked ten moj nechce psika na byt. kebyze byvame na chalupe :unamused:
5. srp 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka jasne, dam vediet :slight_smile: no veru je nas tolko. ktovie ktore sme v poradi :grinning: zavarili sme, nebolo ich az tak vela :slight_smile: so citala,ze aj ty si sa bola vecer zabavit s maminou. ako ste sa mali? :slight_smile:
5. srp 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 skodaaa... my mame zase doma zverinec, ale co uz,nenechame ich na ulici.. na to nemame srdce..nam sa vzdy proste pritraia. :slight_smile:
5. srp 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moni1007 a ked ste zavarili co ste robkali? no mamina prisla vecer, ze podme pozriet, mne sa moc nechcelo... este platit 4 € za par minut /teda boli sme dve hodky/ ale aj tak... no hudba bola celkom fajn, aj vela ludi bolo.. hovorim,ze keby som bola slobodna, je si z čoho vyberať :D ale potom bolo uz zima tak sme sli domov... a nad ranom tu bola burka a zvladla som to sama :grinning:
5. srp 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka plne nechapem. mne je tiez vzdy tak smutno,ked vidim tie zvieratka sa tulajuci :frowning2: ale pred muzom im dat prednost nemozem :grinning:
5. srp 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no boli sme vymenit fabku na tom kamoskinom byte, vyvetrat tam a riadne to tam obzriet, aby pripadne mohla este v pondelok pytat nahradu skody....no a potom uz nic, len sme sedeli a pozerali telku... no tak aspon si sa zabavila a trochu odreagovala :slight_smile: no u nas dnes prsi a celkom dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 aj tam su nejake skody? ja som mala v plane tiez len sediet a kukat nieco, ale aj tak nic nedavali... u nas uz svieti slnko :slight_smile: za chvilu dorazi k vam :slight_smile:
5. srp 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ale nie. celkom v pohode to bolo. len sme najskor mysleli,z
e nebude musiet malovat, lebo steny vyzerali pekne ked tam bol nabytok, ale vcera ked uz boli steny hole, tak to bolo skarede a spinave :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mohlo by. lepsie by sa nam islo do tej nemocky ak bude pekne, ak tam teda pojdeme :slight_smile:
5. srp 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka posli aj ku nam, u nas podmrakom , zima, a vsade mokro.. :sunglasses:
5. srp 2012 v 10:21  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka krasna slecna..roztomila a ake ma kukadla.. :slight_smile:
5. srp 2012 v 10:22  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 aspon si to vymaluju podla seba :slight_smile: a bude to ako nove... uz sa tesis na maleho,ze? inak rodila normalne? teda bez vyvolavacky?
5. srp 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin povedz kam a poslem :slight_smile:
5. srp 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek