• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@bordulka no tak ja suhlasim s uplne vsetkym do bodky az na tie horory, tie sirada pozriem... a aj moj ma rad scifi a podobne blbosti.. dobre vyhovujes mi, mozeme sa i nadalej kamaratit :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 presla som pohovorom? :grinning: :grinning: kolko platis? :sunglasses:
5. srp 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka presla :grinning: nic neplatim.... a ani ty mne nemusis za to,ze sa s tebou budem kamaratit :grinning:

moja, vies co? nevem ako zvladnem vecer, asi si dnes aj poplacem.... :pensive: na jednej strane sa velmi tesim a na druhej ma chytil smutok :frowning2:
5. srp 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ale moja, neplac... ved som len kusok od teba, ale ak ti tak velmi chybam, tak prid uz dnes :wink: a mozeme si poplakat spolu, ok?
5. srp 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no nie je to az taky kusok... co aj tebe sa chce ci chces byt len solidarna? :slight_smile: joj, preco musi byt vsetko tak komplikovane :unamused:
5. srp 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babuľky :slight_smile:
5. srp 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka zajtra ti držím palce :slight_smile:
5. srp 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa ahoj. ako sa mas? ako grafik? :slight_smile:
5. srp 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja, ked budes plakat ty, tak to chyti aj mna... a zivot je vzdy komplikovany, len si to niekedy "nevsimame" lebo nasu mysel zamestnava nieco ine... ale pride cas, ked sa to na nas nakopi a sopka vybuchne... takze neboj, ono sa vsetko vyriesi, aj ked to bude chciet cas..
5. srp 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa ahoj moja, dakujem velmi pekne... dufam, ze mrcha ta uz opustila :wink:
5. srp 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 mám sa super, ešte dnes dozvuky mrchy, dúfam, že zajtra už bude preč a videla som vášho drobčeka, je nádherný, dúfam, že si sa tam nakazila :slight_smile:
5. srp 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ešte nie, ešte také dozvuky, už mi poriadne lezie na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa jaj, tak si mala mrchu.... no veru je prekrasny a bola by som rada, kebyze som uz nakazena, aj vam som tu poslala bacilov co som tam nazbierala... a vlastne som si aj pytala babatko ale nedali mi :slight_smile:
5. srp 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa to ti verim, rada by som s tebou menila :pensive:
5. srp 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no tak sa budes snazit nevyronit ani slzicku a dufat, ze sa na nas o chvilu usmeje stasticko :slight_smile:
5. srp 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 keby to bolo take jednoduché a ty si ako, si už po ovu ked sa nemýlim
5. srp 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja, pre teba vsetko :dizzy_face: inak co mate zajtra v plane?
5. srp 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka dúfam, že ten tvoj nový doktor s tebou už niečo urobí a budeš normálne mrchovať
5. srp 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa tak ked budes mat mrchu, ja si budem predstavovat, ze je to moja, ok? :slight_smile: a ja sice viem, ze som po ovu, ale ta teplota sa tak netvari, teda rano... http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1
5. srp 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa veru, keby to bolo take jednoduche... :frowning2: no ja som po ovu 5ty den. ale nevidim to nejak nadejne. ani sexik nebol v den ovu :unamused: a aj teploty mam nizsie a vlastne stale rovnake :unamused:
5. srp 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka moja, mozno je to uhniezdovanie... vsetko je mozne :slight_smile: ani nic take nemame v plane... neviem ani sme sa o tom nerozpravali :slight_smile: a ty kedze mas dovcu, samozrejme okrem navstevy lekara :slight_smile:
5. srp 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka moja, zajtra by to mal vidieť, že si po ovu, či
5. srp 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ukážeš mi grafík :slight_smile:
5. srp 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no on mi moze dat jedine tabletky, teda na zaciatok... ja sprosta som si vysadila dufik, preto som normalne nemrchovala... ale som velmi zvedava, co urobi... a myslis, ze by vedel aj presne povedat kolko som po ovu?
5. srp 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka a kebyže bola ovu 18 dc, tak by si teoreticky hniezdila, juj keby :dizzy_face:
5. srp 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka asi presne nie, ale približne určite podla sliznice maternice
5. srp 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 mojko si hore, neklesaš, tak neklesaj na duchu, kým nie je mrcha, nádej je :slight_smile: a zajtra vyskoč pekne hore
5. srp 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa no vyskocit mozem, ale neviem ci nie len z postele :grinning: :grinning: :grinning: joj, ale stve ma ze je trosku nizsia ta teplota ako zvyknem mat. neviem ci to nesuvisi s tou stitnou, ak sa to zhorsilo :unamused:
5. srp 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no neverim, ze by to bolo IP, asi mi len skacu hormony... a ja zajtra chcem umyt este wc a kupelku... na kazdy den nieco :slight_smile: a budem asi dospavat... dnes som vstavala o deviatej a o jednej som uz zase spala, kym ma mm nezobudil pred tretou :D
5. srp 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek