• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@riana12 wow, tak dakujem velmi pekne. hned som mudrejsia. aj som si to opisala aby som to nezabudla :wink:
@moni1007 dakujem moc. u teba som zase zistila ze ovaria su vajecniky :wink:
6. srp 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka dakujem moc pekne
6. srp 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa nemas zac, kludne aj nabuduce :wink:
6. srp 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, můžete mi poradit, měřím první měsíc BT a jsem z toho nějak zmatená. Teplota mi lítá nahoru a dolů a já tedy vůbec nevím na čem jsem.už jsem si myslela, že je to ovulka a zase se mi ta mrcha hla :angry: . Můžete mi nějak poradit co s tím? manžela mám na cestách a jezdí domů tak jednou za 14-21 dní :frowning2: Díky
6. srp 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourovata meraj dalej, ovu asi ešte len bude, uvidíš podla dalších teplot, a meriaš vždy v rovnaky čas
6. srp 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no neviem.. uvidime dalsie teploty.je to este take dost hranicne :fearful:
6. srp 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary zdravim, ja pred ovulkou ako stale :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj, ako sa maš, si už merala :slight_smile:
6. srp 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa nemozem merat, vstavam ku malej :unamused:
6. srp 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ano měřím právě každý den ve stejný čas a vče podle pravidel a takhle mi to lítá. myslím, že asi ted nějak bude OVu, ale je mi to prd platný, páč ted manžel odjel :frowning2: A hlavně mě bolí břicho stále, takže podle bolestí OVU nepoznám :frowning2:
@lauritka a ako dopadol tvoj drahý na tom spg? :wink: :slight_smile:
@magimary no este nevim
koncom tyzdna skusime zavolat
ci uz su vysledy,som zvedava :wink: aila papm cecko,alenemam hlien, dnes susim aj ovu testik. :unamused:
6. srp 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mourovata ak bude ovu dnes, tak spermijky zo včera prežijú, aj do zajtra, pozajtra :slight_smile: uvidíš, aka bude teplota zajtra, držím palce a dlho sa snažíte
6. srp 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka jaj :slight_smile: a ako sa ma hafinka, či hafík to je nakoniec
6. srp 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa hahvinka rastie ako z vody,je to nakoniec naozaj dievcatko :grinning: :wink:
6. srp 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa cooooo boze chudatko to je strasne:(((
6. srp 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 tak to by sa urcite potesili :slight_smile:)))) no som zvedava kedy pride rad na nas:slight_smile:
6. srp 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa a ty ako pokracujes,tiez pred ovu ?? :wink:
6. srp 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa jé to jsi mě potěšila, já stejně chci holčičku :slight_smile: tak snad to vyjde. Snažíme se od května, moc dlouho ne, ale toužíme už delší dobu, jen nám to zkomplikovala nemoc :frowning2: ted je prý vše ok, tak na tom děláme intenzivně :wink:
6. srp 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka som 8 dc, ovu ešte daleko :wink:
6. srp 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mourovata držím palce, nech vam to vyjde čím skor :slight_smile:
6. srp 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 no to teda je! a zacalo to tak nevinne. boli sme taka vacsia skupina na vikend v cechach a mala tak nejak pred kramami a dost ju bolelo v oblasti vajecnikov. oni sa tiez snazia. a hovorim jej ze to moze byt priznak tehu. aj jej drahy to hovoril. ale bolest stale neprestavala a tehu nebola tak isla doktore. no a potom zacal kolotoc doktorov co si ju prehodzovali a nikto pokiadne nevedel co to tam podla nejakeho sona ci RTG ma. ze otvoria a uvidia.... dostala nejake tabletky/cipky a potom ked isla na nejake predoperacne vysetrenie uz ked mala termin tak jej dokonca bez vysetrenia povedali ze ma mykozu. ma sa preliecit (za tyzden) a prist znova. a pritom jej tvrdili ze to treba rychlo z toho tela vyrezat. no nakoniec na tu operciu isla a az jej svagrina mi povedala ze jej jeden vajecnik museli zobrat uplne a na druhom sa to dalo odstranit. strasne nieco!!!! lebo nemala taku tu vodnu cystu ale tu tkanivovu ci aku. proste horsiu.
6. srp 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa fuuuuuha tak to je sila chuuuuda ale moze mat deti nie????? Mna boli vnpodbrusku ako ked mam ovulaciu :/ vcera to zacalo vecer. Boze dufam ze nam sa take niv nestane
6. srp 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dříve jsem se tu párkrát ptala na radu když jsem začínala měřit. Tento měsíc se mi trochu posunula ovu a výsledek je v odkazu v grafu. :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/petiii Díky za rady!
6. srp 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@zuzanka9999 no to som moja aj ja zvedava.... veru, boli by stastni ako blchy :slight_smile: vlastne celay moja rodina sa tesi. bolo by to prve babatko po dlhej dobe, najmateda z maminej strany. a kazdy sa uz vypytuje, kazdy sa tesi a ja stale nic :frowning2:
6. srp 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xpetiii takzeeeeee si tehu podla grafiku gratulujeeeem
6. srp 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 nooo tie otazky davaju zabrat:slight_smile: uz som zacala odpovedat ze mame este cas:slight_smile:))))
6. srp 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 neviem ci este moze mat deti. je cerstvo po operacii doma tak zatial ju nechcem takymi otazkami stresovat. aj ja dufam ze nam sa take nic nestane. a to bola pred rokom na cytologii a bola v poriadku. ja som bola pred asi 4 mesiacmi na cytologii a tiez vsetko v poriadku tak snad..... ale vraj to bolo len koli tomu ze to bola ta horsia cysta,
6. srp 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa tak snad moze ich mat. No soM zvedava na moju preventivku mam ju v septembri:/
6. srp 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 no tak to hej. dost ma to zo zaciatku trapilo. teraz to uz je jednym uchom dnu a druhym von. a tiez odpovedam obdobne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek