• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
Tak to je pravda, že to zahřeje u srdíčka, když dostanu takovou kytici jak z románu, víte jak je na markíze ta holka jak skočí reklama jak tam má tu kytici bílých růží tak vždy před manželem řeknu no tak to je krásná kytka a on nic, tak to hold udělal někdo jiný.Tak to jsem ráda, že nejsem na tom sama komu vlastní chlap nenosí kytičky.
flamenga: no tak jeho už poznám dost dlouho a dám ruku do ohně za to že to není on.Není takový romantik a když chci romantiku tak zapálí svíčky udělá mi rychlou masáž a pak na mě skočí a to je vše. :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, prosím vás, ako dlho býva otvorený krčok pred ovulkou? (prípadne po?) U mňa je otvorený už 4. deň a teplota zatiaľ nestúpa.
9. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeeeej bihan .....chcete pre sarinku surodenca :wink:
9. říj 2009 v 09:20  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri-tak mam aj dnes egg - idem to zaznacil do grafu

benji-si si 100% ista-ze to neni tvoj Muz?
9. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan ja mam tiez uz 3 den makky a otvoreny a ovu este nebola, ocakavam ze bude zajtra..... asi je to normalne takto par dni
9. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan aj ja mávam pred ovu krčok pár dní mäkký... dokonca aj po ovu ešte deň, dva...
9. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako zadam unavu do grafu?

cez specific - a mood? Alebo energy - low? mood asi sa viac vztahuje na naladu ze? nie fyzicku energiu...
9. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kataajurko: no tak jsem si jistá na 99 procent, vím co mohu od něho čekat ani na výročí svatby jsem nic nedostala. :frowning2:
9. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji: no mozno prave zabudol na vyrocie a chce si to "vyzehlit" :wink:
9. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale teraz ste sa trosku pohasterili,nie? tak mozno preto?

ale tajny ctitel ma vyhody dve :slight_smile: jedna - ze je to velmi prijemne a druha-ze ked to manzelovi povies -zacne ziarlit a viac sa snazit :slight_smile:))))))
9. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka dobrááá dedukcia :grinning:
9. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: no tak kdybych to řekla manželovi tak by si nepřál abych tady dělala a pořád by mě chodil kontrolovat a to bych se zbláznila.Takže u nás by to bylo spíš naopak. :grinning:
9. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík, ja som totiž donedávna nebola ani schopná rozoznať otvorený krčok, tak som myslela, že sa otvára naozaj len tesne okolo ovulky. :sweat_smile:
9. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji-ty mu to nepovies? tak to by som ja nevydrzala-ja by som mu ju aj doniesla hned ukazat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: :slight_smile:
No tak mi jsme měli výročí před 14 dny, takže to už by bylo docela dost pozdě, no tak nejsme pohádaní to ne. :wink:
Katka: no tak to bych mohla rovnou podat žádost o rozvod, můj manžel je strašně žárlivý a hned by tu kytici vyhodil a se mnou by se nebavil.Prostě by to dopadlo katastrofálně, já si jí nechám v práci bude mi to tady zdobit
:wink:
9. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, moj dnesny grafik http://www.fertilityfriend.com/home/24d2be
benji, to je kraaasa, tajny ctitel :wink:, ja by som sa manzelovi pochvalila :wink: mozno by ho to nabudilo
9. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To fakt taky ziarlivec? no teeda...moj je ziarlivy - ale zase by si ju nedovolil vyhodit - len by sliedil - od koho je :slight_smile: a natrela by som ho na chleba ako med :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ben wow uzasne. no niekto sa do teba zahladel to sa stava ked je zena pekna a este pracujes aj vo fitku..ako to doma vysvetlis ked to prinesies :grinning: :grinning: :slight_smile: ?
9. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano dokonce jsem nemohla nosit ani prstýnky od bývalých pořád mi to vyhazoval na oči, tak jsem je dala mamině.
9. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ben hmmmm.. tak tu kyticu nehaj v praci a ked sa tam stavi? za tebou co potom? muzi su svojsky a nemaju radi ked sa o ich zeny aj druhy zaujimaju,nastastie mm neni az taky. :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som si volala pre vysledky z krvi..zapal nemam a HCG mam "v norme" - nepovedala,ze negativne-tak tomu moc nerozumiem... ale asi je to ok...
9. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkaajurko v norme? akoze si tehulka? ci?
9. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish - nie som praveze...ale mala som zvysene HCG este po potrate - naposledy si pamatam-ze tam este bol pozostatok-ale to je uz dlho... :confused: neviem co to znamena... proste-nemusim tam chodit...

a nechapem to -lebo to pichanie v bruchu bolo brutalne...
9. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkaajurko a nechces to ist konzultovat aj s inym lekarom?
9. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka a je uplne hore ten krcok ??? slisznicu si sice nemala velku, pred ovu by mala byt aspon 7mm, ale bohvie ako rychlo ti narastie.
9. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to mozem ist len tak k niekomu inemu?

uz to pichanie preslo... teda zatial - ak sa objavi znova aj cez vikend-tak zvazujem navstevu inde...

ale teraz sa mi dostavil aj egg - tak premyslam-ci to fakt nebol dorastajuci folikul..co je ale drsne-lebo to pichalo fakt strasne..ako ihla (mozno bol na zlom mieste? alebo v den - ked to zacalo-som bola na prehliadke-a dost silno ma tam na tej strane doktorka tlacila-ze by mi ho posunula nejako a preto to pichalo?) uvidim co povie BT

ale asi mas pravdu-mala by som ist aj za inym lekarom... lebo ta moja mi moc toho nikdy nepovie... :( ani teraz nepovedala ze vidi folikul - neviem ci ho nevidela,ci si ho pomylila so zlt.telieskom... neviem preco ma podozrenie na PCO...
9. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri pred ovu 7mm? fakt? no mozno bola nizka-koli tomu spineniu- pred tym som 5dni spinila... :unamused:

baby a mam si nasadit duphaston-ak sa teraz potvrdi ovula? (viem si jeden zohnat)...ten druhy od doktorky mam na jej prikaz pouzit az po najblizsej mrche...
9. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri - neviem ci je uplne hore-kontrolovala som ho vecer a uplne hore nebol-ale mne cez den "cestuje"..vecer nie je nikdy "uplne hore"..a rano som neskusala....
9. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm katka , tak musime pockat na dalsie teploty, ale ja by som radsej isla za nejakym inym gynekologom.. Myslim, ze ako pacient mas na vyber , ked chces zmenit lekara, nemas s nimi dozivotnu zmluvu predsa :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek