• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@lagunasa moja, tak sa mozeme aj s @moni1007 stretnut niekde v strede :slight_smile: a prosim ta k akemu koncu smerujete? :confused:
6. srp 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka no ale teraz budu vsetci mudrejsi akoja lebo oni uz maju deti a maju kopec skusenosti :grinning: :grinning: :grinning: napr. moji svagrovci, co maju dcerku, nechceli pavuky alebo choditko.. neviem ako to vy volate a ona(ta co teraz rodila svoje prve) im povedala nech si ho kupia ze to je dobra vec a pod a oni uz hned volali bratrancovi, ze ci im ho nepozicia :grinning: :grinning: :grinning: ja zas ked som o niecom presvedcena, tak sa tym riadim, aj ked obcas si dam aj poradit, resp. vypocujem a zvazim.... ale oni hned v tom momente volali a zhanali :grinning:
6. srp 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 aj my to tak volame :slight_smile: ja sa snazim robit to iste, ale mne to vadi, ked mi radia.. teda ked mi to hovoria rodicia, snazim sa tym riadit a ked to hovoria svokrovci, alebo ina mm rodina, tak si dupnem a just to tak neurobim :slight_smile: nechcem byt zla, ale nejak to tak stale vypali :unamused:
6. srp 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no to aj u mna tak je... mozno je to tym, ze nasi rodiacia nas vychovali a vstepovali nas urcite nazory a ovplyvnovali nas a pod... a svokrovci zas maju ine nazory a ine hodnoty, ktore su aspon v mojom pripade uplne odlisne od mojich :grinning:
6. srp 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 presne ako hovoris :slight_smile: ale najhorsie je ked mm chce dat na radu jeho rodicov a ja na nasich :slight_smile: aky kompromis urobit?
6. srp 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no my sa vacsinou riadime mojimi nazormi, kedze moj muz vacsinou tiez nesuhlasi s nazormi jeho rodicov alebo rodiny, je dost mnou ovplyvneny. a ked predsa len vynimocne ma iny nazor ako ja, tak mu vsugerujem ten moj. omielam mu ho dokoliecka, kym s tym nesuhlasi :grinning:
6. srp 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 tak to mas fajn :slight_smile: ja sa snazim o to iste, ale je tvrdohlavy.. inak kuriatko uz mate hotove?
6. srp 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka :grinning: no tak samozrejme, ze sa stane, ze s nicim fakt nesuhlasi a neda sa ani ovplyvnit a vtedy si tvrdo stoji za svojim :angry: no kuriatko nam tu uz rozvoniava, ale hotove neni, lebo sme cakali kym sa rozmrazi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no a ja ze co mi tu rozvoniava :D co mate este dnes v plane?
6. srp 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka citis? super, ze? no nemame nic take v plane, ale asi zavolam mojho,aby sme sa isli aspon trosku prevetrat... ale nejak sa mu nechce mi akurat vravi :frowning2:
6. srp 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no robis iba chute :slight_smile: a ten tvoj ti uz aj myslienky cita? ty tu pises a on ti uz aj odpoveda :grinning:
6. srp 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ako som ti pisala, som sa ho to odrazu opytala a uz sa mi to nechcelo prepisovat :grinning: zas az tak sme neni prepojeni :grinning: ved aj ty si nam vcera spravila, sme si pochutnali vecer na plackach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ale inak, ja niekedy viem co moj chysta... ked zacne chodit po byte, nervozne, tvari sa ako straaaasne premysla, hned viem, ze chce ist z roznych dovodov ku svokrovcom, alebo celkovo do tejk casti mesta, kde byvaju svokrovci, za kamosmi a pod :grinning:
6. srp 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ked som ti chute urobila, mala si sa sem prist napapat :slight_smile: je to pekne, ked sa uz takto poznate... aj ho pustis? :wink:
6. srp 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no on je vtedy v takom stave, ze by mu nic nezabranilo, lebo je uz dohodnuty.... prave preto mi nic nepovie a caka kym sa ja opytam, co chodi a ci tam chce ist., lebo vie ze budem nahnevana, lebo sme trebars mali nieco v plane :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ja som vas nechcela ukratit o placky. tak prid ty na kuriatko :grinning:
6. srp 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ty vies byt na neho aj nahnevana? :slight_smile: aj praktizujes udobrovaci sexik? :slight_smile: no ty si nas nechcela ukratit o placky, tak ja nechcem teba o kuriatko :slight_smile:
6. srp 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka viem byt nahnevana a dost, ale len par hodin, ale intenzita hnevu je silna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mna neukratis, ale muza, to je jemu do prace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze kludne prid :grinning:
6. srp 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka a este, udobrovaci sexik praktizujeme :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no dakujem pekne a potom ma zbije :slight_smile: ochranis ma? keby si este nejaky kolacik napiekla tak by som mozno dosla :slight_smile:
6. srp 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no moja, urcite ta nezbije. on je dobracisko... vsetky moje kamosky su s nim spokojne :grinning: a chceli by ho :grinning: ale tak zas oni si ho idealizuju :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no to mi ani nehovor, lebo ho budem aj ja chciet :grinning: :grinning: ozaj ako ste sa spoznali?
6. srp 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka klasika na diske. potom sme sa mesiac nevideli a ked sme sa mali stretnut, tak som sa bala ci ho spoznam :grinning: :grinning: :grinning: som si ho nepamatala :grinning: ale nejak sme sa spoznali a pikoska... ked mi prvykrat poslal sms, tak dve minuty nato nabudarl autobus v ktorom som sa viezla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vy ako? no aby si mi ho po mesiaci nevratila aj s poplatkom.... prave ma capa po stehne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no my cez pokec :D napisal mi taku spravu, ktora mala ist akoze niekomu inemu, tak sme si zacali pisat... a potom ma cakal pred skolou, vyzeral uplne ako Keanu Reeves a vtedy bola riadna kosa,strasny fujak bol... na druhy den uz bol chory :D :D a ked sme boli na tom prvom rande, tak robil vsetko to, co sa mi na muzoch nepaci... a este mi napisal sms, ci ma moze pobozkat a to sedel oproti :grinning: ale potom to nejak islo a ostal mi na krku doteraz :slight_smile: a moja takto sa zaraba nie? zadarmo pozicas a s poplatkom vratis :slight_smile: moja, dufam,ze sa ti vtedy nic nestalo, ked ste naburali
6. srp 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nie, nestalo sa mi nic... bol to v podstate taky silnejsi tukanec... ze by som zacala zarabat takymto sposobom? :grinning: no tak chcel byt romanticky. nahodou mile :frowning2: a co take robil na prvom rande?
6. srp 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka moja. idem koncit. ideme sa predsa len prejst na chvilku. tak pekny vecer. zajtra si piseme :slight_smile:
6. srp 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no vidis, vyskusaj pozicat, aky sa ti vrati? :slight_smile: no a romanticky bol asi iba vtedy :slight_smile: no mal vtedy čaj s rumom, fajčil, nadaval :slight_smile:
6. srp 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzanka9999 díííky!!!!!!
6. srp 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka k akemu koncu? :grinning:DD no ked @moni1007 pisala ze po 3 rokoch to citili viac a viac ze chcu svadbu a k tomu smerovali tak my po 3 rokoch zase citime viac a viac ze tu svadbu nechceme. smerujeme k tomu ze viac a viac neznasame svadbu :wink:))
a stretko moze byt napr. v Trencine :wink: tam aspon odnas idu vsetky vlaky.
6. srp 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa jaj tak, to som prehliadla :pensive: som rada,ze to nie je taky koniec ako som ja myslela... inak pripominas mi jednu babu od nas z dediny :slight_smile: a mozeme sa stretnut aj u nas, ja som tak medzi vami v strede :grinning:
6. srp 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka si myslela k rozchodu? kdeze!!!! uprimne povedane ten moj uz uz taky lenivy v tomto, ze aj kebyze niekedy ked sa hadame ho to napadne tak by to nespravil lebo sa mu uz "na stare kolena" nechce zhanat druhu ktoru by si musel "vychovavat" :grinning:DD a ja vlastne tiez. jasne ze ho lubim ale urcite neni dokonaly. ale to neni ziadny chlap a tohto mojho si uz aspon poznam a viem co mozem cakat. uz som si ho naucila na nejake veci a on mna tiez a nechce sa nam prisposobovat sa znova inemu :wink:)) sme spokojny ako sme. ja v nom nemam len svojho partnera ale aj najlepsieho kamarata a mozno ciastocne aj otca a radcu. a jasne ze ja u neho som ciastocne ako jeho mama .....
6. srp 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek