• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@kikaneu hej od bolesti... ale ona si tiez presla svojim,.. niekolkokrat prisla o babatko a toto tehotenstvo skoro cele prelezala :unamused: ale hlavne ze je maly v poriadku :slight_smile: a aj ona...

ale inak ani ja nemam rada take reci tipo, ze otehotniet je lahke, to je nic, staznosti na porod a pod... najma ked si nicim inym nepresli a uz sa mozu vytesovat z krasnej bobulky :unamused:
7. srp 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ani velmi nie :/ teploty skacu. boooooze. asi z toho nic nebude.
7. srp 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 tak to je potom iné....hoci ani ona by tak nemala hovoriť......
7. srp 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu no vsak jasne, teraz by sa mala tesit z toho, ze su v pohode a priat vsetkym ostatnym,aby to preziovali lepsie :slight_smile:
7. srp 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no co vyspinkana do ruzova? uz ti je lepsie? :slight_smile:
7. srp 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dori2 mas aj grafik? :unamused:
7. srp 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 uvidíš ďalšie teplotky...ale vyzerá fakt dobre.... :wink:
7. srp 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary jej, dakujem. aj mne sa páči ale neviem prečo. asi preto ako to pekne hopka. zajtra by som mohla změnit smer hopkania zase smerom hore :slight_smile:
@kikaneu @moni1007 ani ja zelenu moc nemusím ale v nasej pracovni (ktorá ked budem tehotna sa změní na detsku izbu ) vyzera na stene velmi dobre. a aj cinziak co nám teraz zateplovali, nám natreli krasnymi troma odtienmi zelenej ( a bielou a šedou ) .
7. srp 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ano. kukni v mojich albumoch.
7. srp 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no ved to, uvidime ako dalej :slight_smile:
7. srp 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa mne uz sa tiez takto zacala pacit. ale oblecenie by som si na seba zelene nekupila, musel by to byt fakt pekny kusok :grinning:
7. srp 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj moja, ty si uz domka? no pred chvilou som sa zobudila, trvalo mi dlhsie kym som zaspala, hladala som polohu, pri ktorej mi nebolo na zvracanie :( a teraz ma este boli brucho,zaludok, hrdlo aj hlava... kto mi to dnes posielal bacily, ze by @chmurkaxy ? :grinning: :grinning:
7. srp 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka hej, hej uz som doma, skoro som si nohu vyvrtla. to preto, ze si mi napisala,ze si mam davat pozor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani ja som neratala,ze sa tak skoro vybavim a to som bola este na nakup :grinning: a vsak uz ti bolo lespie? zas sa to zhorsilo? keby to radsej bolo zacinajuce tehu :slight_smile:
7. srp 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa my máme budúcu detskú izbu žltú a taká aj ostane....je to najkrajšia izba, také teplo z nej vyžaruje :wink:
7. srp 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 :grinning: tak to som fakt nechcela.. ale to sa na mna iba vyhovaras, urcite si sa obzerala po nejakych fešákoch :slight_smile: a bolo mi uz lepsie, resp. mne takto zle ani nebolo... som rozmyslala co som jedla, ale to iste co mm a tomu nic nie je... ale to vzdy ked mam dovolenku tak sa nieco musi pokazit... a moja, tehu to nebude :slight_smile: teda u mna nie :wink: :wink:
7. srp 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu aj ja rozmyslam nad zltou detskou ale v kombinacii so sedou :grinning: alebo necham tak ako mame spalnu sedu s tyrkysovou zelenou :slight_smile:
7. srp 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no neobzerala, si predstav... :grinning: :grinning: :grinning: to by bolo len lepsi dovod... :grinning: jaj, ta,k ty sa nechces nudit na dovci, tak behas, hej? ale nie. dufam,ze ti to rychlo prejde :slight_smile:
7. srp 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 musím tú izbu ešte nafotiť a pridať na strechu :slight_smile:
7. srp 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu no nafot :slight_smile: a mate ju prazdnu, ci ju aj nejak vyuzivate?
7. srp 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no len aby :slight_smile: urcite boli v zelenom :sunglasses: no praveze teraz nebeham, snazim sa sediet, lezat na jednom mieste, nech sa mi zaludok nehocka :slight_smile: a co si to bola vybavovat?
7. srp 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dori2 hmmm no skace to troska, ale to nemusi vadit.. testik si nerobila? pre porovnanie? drzim palceky aby to vyslo :wink:
7. srp 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 já tiez zelený na oblečení moc nemusím a ani jej vela nemam. vsetko co mám zelené mám od mojej maminy. začalo to zelenými lodickami...
@kikaneu juuuuj, já zltu milujem. hlavne zlte kvety! povodne som chcela zltu chodbu ale nějak sme zvážili ze biela bude praktickejsia. a sranda ze napríklad oranzovu neznasam ale mam taku obyvacku a vyzera super. a hadajte akú máme spalnu? fialovou! to je zase co sa týká oblecenia moja najoblubenejsia.
7. srp 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no vidis aj mojmu kupujem zelene tricka... tak ta zelena sa mi potom tak podvedome paci. len na sebe ju nemam rada... :grinning: co vdaka vam nezistim :grinning: no tak radsej len lezkaj nech zaludocek odpociva. ja som sa tiez akurat naranajkovala, lebo rano som nestihla, kedze som sa tu s vami vykecavala... a kava mi opat nesadla. vobec mi nechutila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bola som na podpis. a zaroven som kupila matuskovi take krasne dupacky a dvojcatam ponozky :grinning:
7. srp 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko robila. duch. ale u mna su silnejsie poobede ako rano. je to normalne??? :slight_smile:
7. srp 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no vidis :slight_smile: a ked ti hovorime, ze si tehu (uz aj podla tej kavy) tak nam musis verit :slight_smile: no a kto mi vcera hovoril, nevar, zajtra navaris... a teraz mam lezat :unamused: musim sa prekonat... bud to pojde von, alebo vydrzim :slight_smile: mamine som nadiktovala, co mi ma kupit, tak ma pride aspon pozriet :slight_smile: a odfot dupacky a ponozticky :slight_smile:
7. srp 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no ja zelene oblecko nemam vobec, ale akurat som pisala, ze mojmu som kupila zelene tricka, lebo sa mi pavcili a seknu mu... a ja mam zltu kuchynu. fialovo -cyklamenovu obyvacku, tyrkysovo sedu spalnu a bledunko ruzovu chodbu. a este hnedu kupelnu a zachod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mame to tu ako kanariky :slight_smile: :grinning:
7. srp 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 tak já som zase dnes pre zmenu mala strasnu chuť na kávu a to ju obvikle moc nepijem. a teraz som dopila jednu a normalne som mala chuť si spravit dalsiu.
7. srp 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka no ved ked ti je zle, varit nemusis.. je to zbytocne, daj si piskotu :grinning: :grinning: :grinning: aspon ze mas mamu poblizku. ze sa moze o teba postarat. ponozticky su len take obycajne, v podstate aj dupacky, ale sa mi sztrasne pacili :grinning: zboznujem nakupovanie detskych veciciek. ja radsej kupim detom ako sebe :grinning:
7. srp 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 pikostu som si uz dala, ale moj by sa z nej nenajedol :slight_smile: a mamina pride s ocinom na aute, az tak blizko to zase nie je, ale ked sme spolu volali tak hovorila, ze ide do obchodu, tak som to vyuzila :slight_smile: a budem sa musiet o seba postarat sama... tie male vecicky aj ja zboznujem, ked sa mi mal narodit mladsi brat, to som mala 9 rokov, tak som kazdy den povytahovala vsetky vecicky a nanovo som ich skladala :grinning: ale kočíkovať sa mi vtedy nechcelo :slight_smile:
7. srp 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek