Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
7. srp 2012

@kikaneu hej od bolesti... ale ona si tiez presla svojim,.. niekolkokrat prisla o babatko a toto tehotenstvo skoro cele prelezala 😒 ale hlavne ze je maly v poriadku 🙂 a aj ona...

ale inak ani ja nemam rada take reci tipo, ze otehotniet je lahke, to je nic, staznosti na porod a pod... najma ked si nicim inym nepresli a uz sa mozu vytesovat z krasnej bobulky 😒

dori2
7. srp 2012

@piefunko ani velmi nie :/ teploty skacu. boooooze. asi z toho nic nebude.

kikaneu
7. srp 2012

@moni1007 tak to je potom iné....hoci ani ona by tak nemala hovoriť......

moni1007
7. srp 2012

@kikaneu no vsak jasne, teraz by sa mala tesit z toho, ze su v pohode a priat vsetkym ostatnym,aby to preziovali lepsie 🙂

moni1007
7. srp 2012

@bordulka no co vyspinkana do ruzova? uz ti je lepsie? 🙂

kikaneu
7. srp 2012

@moni1007 presne 😉

piefunko
7. srp 2012

@dori2 mas aj grafik? 😒

mattuliatko30
7. srp 2012

@moni1007 uvidíš ďalšie teplotky...ale vyzerá fakt dobre.... 😉

lagunasa
7. srp 2012

@magimary jej, dakujem. aj mne sa páči ale neviem prečo. asi preto ako to pekne hopka. zajtra by som mohla změnit smer hopkania zase smerom hore 🙂
@kikaneu @moni1007 ani ja zelenu moc nemusím ale v nasej pracovni (ktorá ked budem tehotna sa změní na detsku izbu ) vyzera na stene velmi dobre. a aj cinziak co nám teraz zateplovali, nám natreli krasnymi troma odtienmi zelenej ( a bielou a šedou ) .

dori2
7. srp 2012

@piefunko ano. kukni v mojich albumoch.

moni1007
7. srp 2012

@mattuliatko30 no ved to, uvidime ako dalej 🙂

moni1007
7. srp 2012

@lagunasa mne uz sa tiez takto zacala pacit. ale oblecenie by som si na seba zelene nekupila, musel by to byt fakt pekny kusok 😀

bordulka
7. srp 2012

@moni1007 ahoj moja, ty si uz domka? no pred chvilou som sa zobudila, trvalo mi dlhsie kym som zaspala, hladala som polohu, pri ktorej mi nebolo na zvracanie :( a teraz ma este boli brucho,zaludok, hrdlo aj hlava... kto mi to dnes posielal bacily, ze by @chmurkaxy ? 😀 😀

moni1007
7. srp 2012

@bordulka hej, hej uz som doma, skoro som si nohu vyvrtla. to preto, ze si mi napisala,ze si mam davat pozor 😀 😀 😀 😀 😀 ani ja som neratala,ze sa tak skoro vybavim a to som bola este na nakup 😀 a vsak uz ti bolo lespie? zas sa to zhorsilo? keby to radsej bolo zacinajuce tehu 🙂

kikaneu
7. srp 2012

@lagunasa my máme budúcu detskú izbu žltú a taká aj ostane....je to najkrajšia izba, také teplo z nej vyžaruje 😉

bordulka
7. srp 2012

@moni1007 😀 tak to som fakt nechcela.. ale to sa na mna iba vyhovaras, urcite si sa obzerala po nejakych fešákoch 🙂 a bolo mi uz lepsie, resp. mne takto zle ani nebolo... som rozmyslala co som jedla, ale to iste co mm a tomu nic nie je... ale to vzdy ked mam dovolenku tak sa nieco musi pokazit... a moja, tehu to nebude 🙂 teda u mna nie 😉 😉

moni1007
7. srp 2012

@kikaneu aj ja rozmyslam nad zltou detskou ale v kombinacii so sedou 😀 alebo necham tak ako mame spalnu sedu s tyrkysovou zelenou 🙂

moni1007
7. srp 2012

@bordulka no neobzerala, si predstav... 😀 😀 😀 to by bolo len lepsi dovod... 😀 jaj, ta,k ty sa nechces nudit na dovci, tak behas, hej? ale nie. dufam,ze ti to rychlo prejde 🙂

kikaneu
7. srp 2012

@moni1007 musím tú izbu ešte nafotiť a pridať na strechu 🙂

moni1007
7. srp 2012

@kikaneu no nafot 🙂 a mate ju prazdnu, ci ju aj nejak vyuzivate?

bordulka
7. srp 2012

@moni1007 no len aby 🙂 urcite boli v zelenom 😎 no praveze teraz nebeham, snazim sa sediet, lezat na jednom mieste, nech sa mi zaludok nehocka 🙂 a co si to bola vybavovat?

piefunko
7. srp 2012

@dori2 hmmm no skace to troska, ale to nemusi vadit.. testik si nerobila? pre porovnanie? drzim palceky aby to vyslo 😉

lagunasa
7. srp 2012

@moni1007 já tiez zelený na oblečení moc nemusím a ani jej vela nemam. vsetko co mám zelené mám od mojej maminy. začalo to zelenými lodickami...
@kikaneu juuuuj, já zltu milujem. hlavne zlte kvety! povodne som chcela zltu chodbu ale nějak sme zvážili ze biela bude praktickejsia. a sranda ze napríklad oranzovu neznasam ale mam taku obyvacku a vyzera super. a hadajte akú máme spalnu? fialovou! to je zase co sa týká oblecenia moja najoblubenejsia.

moni1007
7. srp 2012

@bordulka no vidis aj mojmu kupujem zelene tricka... tak ta zelena sa mi potom tak podvedome paci. len na sebe ju nemam rada... 😀 co vdaka vam nezistim 😀 no tak radsej len lezkaj nech zaludocek odpociva. ja som sa tiez akurat naranajkovala, lebo rano som nestihla, kedze som sa tu s vami vykecavala... a kava mi opat nesadla. vobec mi nechutila 😝 😝 bola som na podpis. a zaroven som kupila matuskovi take krasne dupacky a dvojcatam ponozky 😀

dori2
7. srp 2012

@piefunko robila. duch. ale u mna su silnejsie poobede ako rano. je to normalne??? 🙂

bordulka
7. srp 2012

@moni1007 no vidis 🙂 a ked ti hovorime, ze si tehu (uz aj podla tej kavy) tak nam musis verit 🙂 no a kto mi vcera hovoril, nevar, zajtra navaris... a teraz mam lezat 😒 musim sa prekonat... bud to pojde von, alebo vydrzim 🙂 mamine som nadiktovala, co mi ma kupit, tak ma pride aspon pozriet 🙂 a odfot dupacky a ponozticky 🙂

moni1007
7. srp 2012

@lagunasa no ja zelene oblecko nemam vobec, ale akurat som pisala, ze mojmu som kupila zelene tricka, lebo sa mi pavcili a seknu mu... a ja mam zltu kuchynu. fialovo -cyklamenovu obyvacku, tyrkysovo sedu spalnu a bledunko ruzovu chodbu. a este hnedu kupelnu a zachod 😀 😀 😀 😀 mame to tu ako kanariky 🙂 😀

lagunasa
7. srp 2012

@moni1007 tak já som zase dnes pre zmenu mala strasnu chuť na kávu a to ju obvikle moc nepijem. a teraz som dopila jednu a normalne som mala chuť si spravit dalsiu.

moni1007
7. srp 2012

@bordulka no ved ked ti je zle, varit nemusis.. je to zbytocne, daj si piskotu 😀 😀 😀 aspon ze mas mamu poblizku. ze sa moze o teba postarat. ponozticky su len take obycajne, v podstate aj dupacky, ale sa mi sztrasne pacili 😀 zboznujem nakupovanie detskych veciciek. ja radsej kupim detom ako sebe 😀

bordulka
7. srp 2012

@moni1007 pikostu som si uz dala, ale moj by sa z nej nenajedol 🙂 a mamina pride s ocinom na aute, az tak blizko to zase nie je, ale ked sme spolu volali tak hovorila, ze ide do obchodu, tak som to vyuzila 🙂 a budem sa musiet o seba postarat sama... tie male vecicky aj ja zboznujem, ked sa mi mal narodit mladsi brat, to som mala 9 rokov, tak som kazdy den povytahovala vsetky vecicky a nanovo som ich skladala 😀 ale kočíkovať sa mi vtedy nechcelo 🙂