• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@bordulka jaj a ja ze ta trapi nejaka choroba... a pomohla trosku sa uvolnit, :slight_smile:
7. srp 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no ja som jej vela nevypila... mozno maly stamprlik :slight_smile: a nieco som citila - vacsi hlad :grinning: :grinning: :grinning: asi som sa ptoom prezrala a rano mi bolo zle... ja uz nemozem pit :frowning2:
7. srp 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka hehehe, to by bolo ake instantne dieta :slight_smile:) nie nie, ja vas vsetky ocakavam tiez v roku 2013 v porodnici :slight_smile:
7. srp 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka no ja som tiez uz odvyknuta si vypit. nieze by som niekedy nejak pila. ale teraz nevypijem ani pohar vina a som k.o. vsetci sa zo mna smeju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy moja a kde sa chystas rodit?
7. srp 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja presne ako ja... mne staci jeden strik a je mi teplo a som vesela :grinning:
7. srp 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka kedze sme obaja z Topolcian, len byvame v BA, asi by som uprednostnila TO.. predsa len by nase maminy a babiny nemuseli cestovat tak daleko, keby potrebujem nejaku pomoc alebo cokolvek doniest, tak to maju blizko.. no a z nemocnice na par dni k mamine a potom sup domov do BA :slight_smile:
7. srp 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka no ja tiez. nehovoriac o tom ked si dam varene, to by som mojho pomilovala aj na ulici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy a ked budete mat babo uz nebudete cestovat? alebo ako to budes riesit?
7. srp 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 to az tak? to by som mala mm varit kazdy vecer :grinning:
7. srp 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka toto je docasny projekt, ktory trva do konca 2013, takze myslim, ze potom ani nebude prilezitost. ale moj muz podpisoval zmluvu na 3 vlny (kazda 3 mesiace plus nejake dni medzitym) a teraz uz sme na stvrtej. uz mu aj prislo, kam ma ist na piatu, ale to neznamena, ze mu to este slovensky sef schvali a ze tam fakt pojde. este ho mozu posielat do konca roka 2013 a zaroven, moze byt tato nasa americka stvrta vlna posledna..beztak uz nadsluhuje :slight_smile:
7. srp 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka lenze to neposobi tak na mm ale na mna. ja by som sa vtedy nanho vrhla hoc kde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy asponze tak :slight_smile: potom si uz budete malinke spolu uzivat v nasej rodnej krajine :slight_smile:
7. srp 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ja viem ze na teba :slight_smile: ja by som to vyskusala na mm :slight_smile: ale asi nieco tvrdsie :grinning:
7. srp 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ale aj moj,ked ma nejaku uroven oppitosti je taky naruzivy, ale ked ju prekroci je kant a vacsinou ju prekroci :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ja uz by som s drobcom nesla, maximalne tak na vylet tatinka pozriet :slight_smile: ale predpokladam, ze aj jeho by to tahalo skor byt doma a moc by nechcel cestovat..
7. srp 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no moj ked prekroci, tak z neho nic nie je :grinning:
7. srp 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy joj, uz aby to bolo,co? :slight_smile: inak mozem sa opytat, kolko ma tvoj mm rokov? :slight_smile:
7. srp 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no vsak to aj moj :grinning:
7. srp 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 :grinning: moj ked sa spije, tak hned zaspi, vacsinou je to s mojim ocinom, potom si uz len s maminou volame, ktory zaspal prvy :D
7. srp 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no to aj my. to je sranda. by sme si ruky mohli podat. moja idem uz koncit. som uz unavena z toho kompu. tak pekny vecer. zajtra mi drz palceky. nech je tam moja osudova teplotka :grinning:
7. srp 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 moja, raz si tie ruky podame,neboj :slight_smile: a ja ta tu budem kukat uz o stvrtej :slight_smile: skoda ze vstavas az o siestej :( ale dobru nocku, pekne sa vyspinkaj aby tam bolo IP :sunglasses:
7. srp 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka dakujem. som zvedava :slight_smile:
7. srp 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka moja, my sme narusili stereotyp sexikom na panskych zachodov...teda nic moc, ale aspon bola sranda :grinning:
7. srp 2012 ve 21:25  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa kraaaaaaaaaaaaasne!
8. srp 2012 v 05:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no pekne :slight_smile: zeby tehu vyskok :slight_smile: krasna teplotka
8. srp 2012 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin pocuvaj nie si Lucia z Farmy? :grinning: ta bola s Adamom na panskych :slight_smile: a neviem ci by som sa ja na to dala :slight_smile:
8. srp 2012 v 05:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa wau. super :slight_smile:
8. srp 2012 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa @bordulka @moni1007 dobre ranko kocky moje. tak moj dnesny grafik takyto. http://www.fertilityfriend.com/home/3d04db lagunasa ty mas pekny vyskok :slight_smile:)))) kedy budes testovat na 10 dpo? fuuuu uz je streda dnes vecer si povieme ze uz len dva dni a je weekwnd :slight_smile:)))))
8. srp 2012 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek