• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@kikaneu zapis podla mna prvu teplotu... :slight_smile:
9. srp 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@bordulka
@piefunko
pekné ránko..ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e len mi nepovedzte ,že ovu zase tak skoro..testík včera pekný, ale úplne pozit.nie, tak ako to mám brať?? :confounded: :confused: spravim testík ešte dnes...aký bude...
9. srp 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 aké dlhé cykly to mávaš?..kedy nečakáš mrchu?..akú máš LF?
9. srp 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 čau :slight_smile: vitaj, teda som ťa tu dnes nečakala :wink: taký mierny pokles nemusí nič znamenať, tak žiadne strachy.....bude len tak, ako má byť :slight_smile:
vďaka za názor :wink: tu je graf: http://www.fertilityfriend.com/home/389913
9. srp 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 LF som mala posledne dva alebo tri cykly 13 dni :slight_smile: tak ak spravne pocitam v stredu.. ale ktovie ci sa opat nepredlizi, ked mam pocit, ze ked uz si myslim, ze viem o sebe nieco viac dojde k nejakej zmene :unamused:
9. srp 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 neboj, si este stále dost vysoko tak nestresuj. hlavne klud aj ked viem ze je to ťažké.
9. srp 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu necakala? tak prekvapko, nie? ani ja som necakala, ze nabehnem :slight_smile: no takze to vyzera ze si uz po ovu... inak, je to dost matuce, ked sa meria po sebe viackrat, snazim sa tomu vyhybat :slight_smile: som zvedava ake budes mat dalsie teploty, ci si uz naozaj po ovulke :slight_smile:
9. srp 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa ale tak ja som vcelku kludna, ja som nemala pocit, ze to vyslo, aj ked uz som sa navnadila dost. ale nic sa neda robit. nic na tom nezmenim :slight_smile:
9. srp 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 riadne prekvapko :wink: pozitívne :wink: myslím si, že ešte nie....to len taký nepatrný výstup......ja tiež nezvyknem merať viackrát.....len som bola zvedavá, či pohyb zvyšuje BT....a teda u mňa asi nie :grinning:
9. srp 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 vidím ze si pevne rozhodnuta. nebudem ta prehovarat, len ti poviem, aby si nehadzala flintu do žita :wink:
9. srp 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 no uvidis aky bude dnes..
9. srp 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 tak uvidíš...takže až za týždeň by nemala prísť mrcha?..a máš nejaké extra príznaky??či ani nie?..hm?

@lauritka lauri, a ak dnes bude pozit. a teplota pôjde aj tak hore..tak kedy potom by mala byť ovu , keď už budem mať poovu tepltoty? :confused:
9. srp 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no chcem skusit zajtra a potom v pondelok uvidime:/ potom ked testnes daj urcite vediet;)))
9. srp 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ja som strasne zvedava na teba ci to vyslo bo grafik je fakt zaujimavy;)))))
9. srp 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ovu do 48 hodin po pozitivnom teste
9. srp 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 urcite dam vediet.
9. srp 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa budem sa tesiiiiiiiit:slight_smile: bodaj by niektora z nas bola tehu
9. srp 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 halo ake su tu novinky niekto je tehotny? Moni? Ja grafom nerozumiem tak ako to vidis ty. Pekny den
9. srp 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ahoj moja, tak to je riande prekvapko, teda aspon pre mna :slight_smile: a to este nie je adekvatny pokles, takze nadej je :slight_smile: ja sa drzim dole a citim uz aj brucho a krize na mrchu, takze pride coskoro http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1 a este malujeme spajzu, tak sa este s tebou na chvilu lucim, dufam, ze aj zajtra ma takto prekvapis :slight_smile:
9. srp 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauritka ty mas co nove ako sa ti dari a ako to vyzera s mm vysledkami?
9. srp 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka tak pekny den a nech vam robota ubieha :slight_smile:
9. srp 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 ahojki, tak smne zamestnana steniatkom,aednes by ho uz malniektozobrat.

a vysledky skusime obvolat zajtra,ci uz su :wink:

a ty sa ako citis? uz lepsie??
9. srp 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hej vsetko v pohode hlava hore a som v plnom svungu v praci tak na to nemyslim

Tak nech vam to s vysledkami dobre dopadne a nech sa to uz u vas prelomi - velmi vam to prajem
9. srp 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka aj keď teploty už budú poovulačné?...lebo ak budem mať dnes pozit. a zajtra pôjdem zase hore..tak mi ovu zaznačí skôr nie???alebo zase nezaznačí..a bude zmýlený graf...neviem
9. srp 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no teplota ti moze vyskocit z aj zajtra to je individualne.

DO 48 hodin.. cize moze byt aj skor. tam mas toleranciu tie dva dni.
9. srp 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30
Mám pozitívny ovulačný test dva dni za sebou. Čo to znamená?

Niektoré ženy zaznamenajú výrazne zvýšenú hladinu LH hormónu (pozitívny ovulačný test) 2 alebo dokonca aj 3 dni za sebou. Tento výsledok znamená, že testovaním bol zachytený vzostup hladiny LH hormónu na ceste k jej vrcholu a potom jej pokles. Hladina LH hormónu, ktorá spúšťa ovuláciu, sa u jednotlivých žien môže líšiť. Pohlavný styk je dobré mať v deň prvého pozitívneho testu.

Za aký čas po pozitívnom výsledku ovulačného testu nastane ovulácia?

Ovulácia nastane za 12-48 hodín po pozitívnom výsledku ovulačného testu. Toto časové rozpätie je uvádzané preto, že každá žena môže mať hladinu LH hormónu potrebnú na spúšťanie ovulácie inú a tiež doba pôsobenia zvýšenej hladiny LH hormónu na zrelý folikul vedúci k jeho prasknutiu sa môže líšiť.

Kedy mám mať pohlavný styk, ak mi vyšiel pozitívny ovulačný test?

Maximálnu šancu na otehotnenie budete mať vtedy, ak budete mať pohlavný styk už v deň pozitívneho ovulačného testu a nasledujúce 2-3 dni (odporúča sa mať pohlavný styk každý druhý deň).
9. srp 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ďakujem moja...uvidím dnes... :wink:
9. srp 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Baby čo znamenajú na FF tie zelené štvorčeky?...prvé tri sú tmavozelené a druhé tri bledozelené..
9. srp 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 no pozerala som tvoj grafík a ak pôjdeš ešte zajtra/pozajtra s teplotou hore, tak ovu mohla byť 18DC (zväčša nastane deň po pozit. ovu teste, ale nemusí to byť 100 % pravidlo).
veď uvidíš, nedá sa viac vopred povedať :wink:
9. srp 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa jéééj, aký pekný grafík :dizzy_face: toto vyzerá nádejne! :wink:
9. srp 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek