• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
9. srp 2012 v 15:32  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 ved to... mna vsetko co bavi, tak na to potrebujem oci... a aj tie su uz oslabene :( lebo este aj v praci si ich pretazujem. moja, idem narychlo este k nasim, maminu farbit, ked pridem sa ozvem, jo? :slight_smile: zatim pa
9. srp 2012 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka jasne, ja sa idem vystriet k mojmu mm. nech si ho polaskam troska :slight_smile: tak sa potom ozvi :slight_smile:
9. srp 2012 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zelovocka Dakujem za radu, to je super, ze si to mozes kuknut a hned mi aj povies ako to vyzera, chcem sa spytat v nedelu letime do Turecka, budem merat aj tam no asi budem bez netu tak nebudem znacit tam ale len tak na papier :slight_smile: chcem sa spytat ci to nejak neobplyvni moje teploty ked budem v inej krajine ako tu doma???
9. srp 2012 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 diky dufam aj ja, kedze hormonalny profil mam dobry, tak som nechcela zasa do seba tlacit hormony a skusam to inou cestou, uz tych 77 je uspech, lebo mne predtym chodila ms tak raz za pol roka.
9. srp 2012 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@6lenka64 jasné, zaznač si teploty na papier a spätne si ich doplníš do grafu :slight_smile:
pobyt v Turecku ti teploty neovplyvní - to by si musela letieť do inej časovej zóny :wink: možno prvé ráno, keď budeš "vystresovaná" (hoci príjemne) z cestovania a nového prostredia, môže byť teplota všelijaká, ale to sa unormálni, neboj. HLAVNE si uži dovolenku a oddychujte :wink: :slight_smile: :sunglasses:
9. srp 2012 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJ PROSÍM O RADU!!
Mysláte holky ,že z toho něco bude? nebo už nemám čekat a jít zítra pro vyvolávačku...už jsem musela i prodloužit kalendář ,abych měla kam teploty zapisovat :slight_smile:
9. srp 2012 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kolino ahoj. podla mojho nazoru bola ovulka 33 DC a v tom case sexik nebol. tak neviem ci nieco z toho bude :frowning2:
9. srp 2012 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 :frowning2: No a MS dojde přibližně za 14 dní od ovu že? tak to se ještě načekám... :frowning2:
9. srp 2012 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 ahoj moja, sem tady :slight_smile:
9. srp 2012 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kolino
@moni1007 ja by som skor povedala ze ovulka bola okolo 30dc ale v podstate je to jedno, treba pockat na ms.
9. srp 2012 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kolino nemusi prist 14 dni. u kazdeho je to individualne. u niekoho po 10 dnoch a u ineho aj po 17 dnoch :slight_smile:

@lagunasa no tak ktovie aka by bola teplota ten 31 DC a nad vyssiu teplotu ako poslednych 6 mala ten 33 DC. ale mas pravdu, je to mozne a je to v podstate jedno,lebo ani tam nebol sexik :wink:
9. srp 2012 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka ahoj... no PC obsadil moj drahy. neviem dokedy mi tu dovoli byt, nakazala som mu urobir rybaciu pomazanku... moja, ja mam kopec tehu priznakov a bojim sa ze zas budem sklamana. dnes sa mi opat drieme, mala som opat tie krce, ale len chvilkovo a teraz ma picha spod bruska az do stehna :unamused: joj, mam strach, ze sa namotam uplne a nic z toho nebude. a este aj nos mam stale plny ako pri nadche..

a stvu ma dasna, mi z nicoho nic napuchli, ale tak to s tehu urcite nesuvisi :grinning: :grinning: :grinning: mamu si uz prefarbila? spajzicka hotova? :slight_smile:
9. srp 2012 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@moni1007 moja, tak sa nejdeme namotavat, nech nas to prekvapi "nepripravene",ok? :slight_smile: ja ti budem potichucku drzat palce, nech je to ono, ale tak aby sme to nezakrikli... ak sa ti drieme si lazkaj a oddychuj... a maminu som neprefarbila, lebo uz bola dohodnuta so susedou, ze pojdu jej dceru odprevadit na bus a na zmrzku, tak som isla s mojim k svokrovcom a pre pizzu :slight_smile: a spajza je hotova :slight_smile:
9. srp 2012 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka dobre, presne tak... no ved som aj lezala a driemala ale uplne zaspat sa mi nedalo :unamused: no tak uz pizzujete s mm? ci uz je po? :grinning: :grinning: :grinning: no tak aka si sikovna :slight_smile: tak prid mne prefarbit vlasy... ja mam farbu kupenu uz niekolko mesiacopv a este stale sa mi nechcelo si tie vlasy prefarbit. za to mame som uz viackrat za tu dobu farbila... joj, neviem co s tymi dasnami :angry:
9. srp 2012 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, a co si myslite o mojom grafe? po ms som mala HSG, vajickovod nastastie priechodny tak som zvedava :slight_smile:
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/macka23/grafy?c=-8588588716854775808
9. srp 2012 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 moj uz pizzu schrumal, ja iba tri kusky - zatial :D a ze o mne vobec pochybujes :slight_smile: a ty si prosim ta akou farbou farbis? nie si prirodzena blond? moja, vyskusaj si ich trosku premasirovat makkou kefkou, alebo si ich potri alpou :wink:
9. srp 2012 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka ja mam take svetlo hnede vlasy, kedysi som si ich farbila na blond, potom na cerveno a teraz uz len na hnedo plus blond melir, ked su prachy :grinning: :grinning: :grinning: ale teraz mam uz dlho neprefarbene :grinning: no skusim, ci zaberie :slight_smile: no jasne, ze nepochybujem, len som ta chcela pochvalit :slight_smile:
9. srp 2012 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@moni1007 moja, ja som to mala naopak... najprv som mala blond, potom mi trosku stmavli, farbila som na cerveno, fialovo :slight_smile: a nakoniec na hnedo :slight_smile: na tej foto s matuskom sa mi zdalo,ze mas blond... musim sa na teba viac sustredit :slight_smile: a dakujem za pochvalu... inak akej farby máš oči?
9. srp 2012 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 měla jsem zdrav. problémy...tak nemohl být sexík! hlavně už jsem i MS očekávala...vypadalo totiž na anovulák! ale díky za názor :slight_smile:
9. srp 2012 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka no praveze na tych fotkach mam dost tmave vlasy, v skutocnosti su svetlejsie... aspon sa mi zda :slight_smile: no ked chce niekto urcit farbu mojich oci, tak ma chaos... aj teraz som sa opytala mojho a povedal co ja viem. aksi zvlastne, ale vraj nieco ako modrosive :grinning: :grinning: a ty? mama vravi, ze ked som sa narodila som mala nadhernu farbu oci, ze vsetci vraveli, ze taku modru nikdy nevideli :grinning:
9. srp 2012 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kolino neni zaco... no ja len, ze ak cakas pozitivny testik, tak ze asi nic z toho nebude... ale myslim, ze na MS si este mozes pockat, ze este asi netreba na vyvolavacku.... :wink:
9. srp 2012 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@moni1007 no musim si ta este kuknut.. len si daj naramok proti urieknutiu :grinning: a aj moj ma modrosive a strasne sa mi pacia... ak budem mat dceru, chcem aby sa na neho podobala :slight_smile: bola by krasavica.... ja mam hnede :slight_smile:
9. srp 2012 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka myslim, ze by tvojej dcerke neuskodilo ani keby bola po tebe... ja by som chcela aby nase deti mali po mojom muzikovi shnedlu pokozku :slight_smile: moj ma hnede oci :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2012 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@moni1007 no radsej nech po mne nie je :slight_smile: by mi to vycitala do konca zivota :grinning: :grinning: joj aj ja chcem aby moje deti mali pokozku po tvojom muzovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2012 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka hej, tak ti ho poslem, ked bude ovu? :grinning: :grinning: ty si teda, preco by ti to mala vycitat. urcite budes mat krasne dietatko :slight_smile:
9. srp 2012 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 moja, ja som skromna, mne staci aj pred ovu :grinning: :wink: a ak by bola po mne,tak z nej miss nebude a ja uz mam plany ju tam prihlasit, teda ak to este bude fungovat :grinning:
9. srp 2012 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no moja, vsak ked budes papat poctivo lieky, ak ti nejake daju, aby si este aj ty do miss nesla :grinning: :grinning: no dobre, tak budem sledovat,aby som ti ho vcas poslala :grinning: a co planujete vecer? :slight_smile:
9. srp 2012 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 no moja aj keby som schudla, uz ma do miss nikto nedostane :D nemam taku pokozku ako oni... ja mam strasne tmave chlpky a ak sa aj oholim, tak mi vidiet presne kde vyrastaju :( a mam problemy aj so zubami, takze od miss mam daleko :slight_smile: aj preto nechcem ,aby sa moja dcera na mna nepodala... http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1 tak sleduj :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vecer asi nic... spat? :slight_smile:
9. srp 2012 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka ale no :wink: ja som na tom neni o nic lepsie, tiez mam problem hlavne s jednym zubom :angry: :angry: :angry: a o celulitide a striach ani nehovorim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobre budem sledovat. no ja som mojmu povenovala uz, tak vecer aj ja planujem spat :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2012 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek