Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
9. srp 2012

@moni1007 ale no... nejak sme sa spustili... sme krasne zeny a basta... a tvoj planuje s tebou spat? 😉 ozaj moni, kedy testujes? 🙂

moni1007
9. srp 2012

@bordulka no tak to tazko. potom sa niekedy v noci ku mne prida 😀 😀 😀 😀 niekedy mi to aj lezie na nervy, lebo skoro stale zaspavam sama 😠 😒 ale co uz a v spalni urcite telku nechcem mat 😝 jasne, sme krasne zeny 😉 no testovat? az tak v stredu ak vydrzim 😀 😀 😀

bordulka
9. srp 2012

@moni1007 moja to poznam... ale teraz radsej zaspim sama, lebo ked je pri mne mm, tak ja zaspim az vtedy, ked viem, ze spi on 🙂 a potom sa zobudim na jeho chrapanie ako dnes v noci a isla som spat do obyvacky o druhej!!! ani ja nechcem telku v spalni, aj ked to mam vyskusane 🙂 moja, az v stredu :(

moni1007
9. srp 2012

@bordulka no ci vlastne v utorok 😀 😀 prepac som sa sekla. vtedy by mala prist mrcha 😀 no moj, ked chrape, tak ho budim 😀 😀 😀 😀 niekedy dost drasticky, lebo on sa tak lahko neda zobudit. to som sa smiala, ze kebyze aj vedla neho rodim, tak on to prespi 😀 😀 😀

bordulka
9. srp 2012

@moni1007 ale no... ak by si zajtra stupla, alebo ostala na tejto teplote... nepritahuje ta to? 🙂 ja na mojho cmukam, ale v poslednej dobe uz ani toto na neho neplati... oni maju nejaky tvrdy spanok, mne staci maly zvuk a som hore... ale zevraj to tak zeny maju vsugerovane kvoli dietatku 🙂 a ako drasticky ho budis?

moni1007
9. srp 2012

@bordulka no ked mam uz nervy, najma ked je opity, tak ja donho aj kopem 😀 😀 no moja, praveze laka 😀 ale chcem vydrzat co najdlhsie,lebo druhy test kupovat nebudem, ak si na tomto nenajdem // ☹ no ja som rovnaka, mna hoc aky suchot zobudi a presne ako pisem, urcite je to tak kvoli babatenku 🙂

bordulka
9. srp 2012

@moni1007 moja, my sme asi dvojicky 🙂 aj ja do mojho kopem, niekedy ho skopnem aj z postele, ale to spim, takze o tom neviem, iba ked mi mm ukazuje modriny 😀 😀 moja, ja viem, ze som hovorila, ze si nejdeme robit nadeje, ale ja mam teraz pocit, ze ten testik mam ja a ja uz ked ho mam, ja ho musim cim skor minut, a potom mam pokoj... nechces teda zajtra testnut? 🙂 a potom budeme spolu cakat/necakat mrchu 🙂 aby sme na tom boli rovnako 😉

moni1007
9. srp 2012

@bordulka zajtra este urcite nie, urcite chcem este par dni pockat, nech som potom na istom... 🙂 no ale ja do mojho kopem aj ked nespim, naschval, ale on sa ani na to nezobudi... 😠 😠 😠 😠 ale najhorsie je, ze ked ma vypite, tak ma v spanku strasne mlati, hlava nehlava mi striela, preto ja mam take nervy a vzdy donho kopnem, lebo je tesne pri mne. uz mi raz aj po oku strelil 😠 😠 a ty chces tiez testovat?

zuzanka9999
9. srp 2012

@moni1007 moni robila som ovu test zacina silniet. snad je to dobre znamenie 😒

moni1007
9. srp 2012

@zuzanka9999 no dufam, ze ano, ze je to dobre znamenie, aj ked nechcem byt hnusna, ale ovu testy silneju aj pred mrchou 😒

bordulka
9. srp 2012

@moni1007 skoda :( ale nejdem radsej pokusat, aby si kvoli mne nebola sklamana... joj, tak u vas si ty ta modrinova? dufam,ze ti to potom fuka 🙂 ja nejdem testovat, mozno keby sa moja teplota drzala okolo 36,9, ale moja teplota ide smerom dolu, takze zbytocne 🙂 ja by som sa vytesovala z tvojho testiku..

moni1007
9. srp 2012

@bordulka jaj, sa mi zdalo z tej spravy akoby si aj ty chcela testovat... no len aby si nebola este viac sklamana ako ja... bojim sa celkom dost uz ☹ tak by som bola statna keby to vyslo, si vies urcite predstavit ☹

zuzanka9999
9. srp 2012

@moni1007 viem ale mrchu mam dostat az o tyzden.

moni1007
9. srp 2012

@zuzanka9999 vsak zajtra rano testujes, nie? som zvedava, strasne ti drzim palceky 🙂

bordulka
9. srp 2012

@moni1007 moja, ja som si pred chvilou predstavila, ze si si nasla tie // a normalne mi vyhrkli slzy, tak si vies predstavit ak to bude skutocnost, by som ta najradsej vystiskala 🙂 moja ja viem, ze kazdy den moze byt skoro testovat, ale co ak tam budu //, to bude radosti a ak nebudu, stale je nadej ze este budu, ze mrcha nepride, to bude prekvapko 🙂 a ak by si si tam nasla // aj s @zuzanka9999 bola by to dvojnasobna radost 🙂

moni1007
9. srp 2012

@bordulka moja ja si to predstavujem kazdy den ako si najdem //, ale je to pre mna take neuveritelne, ze sa bojim ze to zostane len pri predstave ☹ ja viem, ja si tiez hovorim,ze ciom skor si najdem //, tym skor sa budem radovat a tym skor sa prestanem trapit. ale rada by som este pockala, minimalne na ten 12 DPO...
inak, teraz si pisem s tou kamoskou a chce dat obyvacku bordovo fialovu... sa mi to vobec nezda. chcem jej to vyhovorit. co si o tej kombinacii myslis?

moni1007
9. srp 2012

@bordulka a inak, dakujem ti za podporu, si strasne zlata 🙂

bordulka
9. srp 2012

@moni1007 ale ja asi do 12dpo nevydrzim... chcela som si tu radost uzit, kym mam dovolenku 🙂 cez vikend uz pracujem :( a ta kombinacia mi vobec nesedi... ak chce bordovu, tak by som ju skombinovala s bielou, alebo ciernou, ale s fialovou nie...

moni1007
9. srp 2012

@bordulka no ved aj ja vravim. a ona ze ked si to predstavila, tak ze jej to sedelo. cervena so sivou je tiez pekna, nasi tak maju obyvacku,ale aj biela dost sekne k tomu a cierna, to by bolo uz tmave,ale tiez sa to k cervenej hodi 🙂 no tak budem testovat az niekedy ked budes rano doma. ok? pockam na teba 🙂

moni1007
9. srp 2012

@bordulka taka kombinacia sa mi bude aj tazko malovat, ani mi to nepojde 😝

bordulka
9. srp 2012

@moni1007 no aj so sivou je to pekne, tak maju aj susedia 🙂 a to ides ty malovat??? a moja, zajtra som doma 😉 prosim!!! a kedy sa chystate malovat?

moni1007
9. srp 2012

@bordulka no ideme cely jej byt malovat my dve... buduci tyzden. lebo ona ma priatela v nemecku a moj pojde do roboty, aj moj oco aj moj bracho. a jej brachovia jej nepridu pomoct 😠 a moj to tam sam nechce ist robit, zajtra, ze ked jej rodina to nejde robit, preco by sa tam mal on dret sam so mnou.. a ona ma cas len buduci tyzden... lebpo to musi tak spravit, aby mala pri kom nechat deti. a ked pride jej priatel tak uz chcu stahovat nabytky.
ja uz som mojmu dnes vravela, ci to tam nezacneme my, ze vsak mne ulahci robotu, ze nebudem musiet buduci tyzden tak makat a sa na to nahneval 😒

zuzanka9999
9. srp 2012

@moni1007 hej zajtra, ak zajtra vyjde negativny tak uz netestujem .

moni1007
9. srp 2012

@zuzanka9999 no tak pockaj este par dni, na 10 DPO ti este nemusi nic ukazat. vydrz este 🙂 aj ked @bordulka ma asi zabije 😀 😀 😀 😀

lagunasa
9. srp 2012

tak som si zmerala este dnes tu telesnu teplotu a už mi klesla na 36,7. tak teraz neviem či je to dobre znamenie alebo nie. uvidim na bazalnej teplote.

bordulka
9. srp 2012

@moni1007 joj, to mate blbe... aj ked ho chapem tvojho, na jednej strane ma pravdu, ale zase na druhej strane chces pomoct bliznemu svojmu 🙂 aj si na to trufas? nie ze ta podcenujem, iba som zvedava, lebo ja by som si netrufala 🙂 ale moja daj si pozor, aby si to nakoniec nemalovala sama...

bordulka
9. srp 2012

@moni1007 moja mas pravdu a potom ta vyzmykam a testnem za teba 😀 😀 😀 😀

bordulka
9. srp 2012

@lagunasa moja urcite je to dobre znamenie, neboj 🙂 a kedy ides testovat? zajtra idu mozno
@moni1007
@zuzanka9999 😀 😀

moni1007
9. srp 2012

@bordulka no ved to, ze ja mojho tiez chapem, ani mu to nevycitam. chapem ho... no urcite to nebudem malovat sama a budem robit len tie jednoduchsie veci, ved co ked som tehu 😀 😀 😀 a uz som malovala kupelnu a to bola fuska, lebo mi tam vsetko zavadzalo, tak snad rovne steny zvladnem, ked tam ani nabytok, nic nebude 🙂

moni1007
9. srp 2012

@bordulka ty si potvora, ja nejdem testovat zajtra 😀 😀 😀 😀