• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@zuzanka9999 blahoželááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám!!!!
a čakáme ťa v našej aprílovskej téme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
(teda ak to ešte stíhaš v apríli :wink:)
ak hej, tak už tam máš miesto :wink: :slight_smile:

@katka116 na prvú kontrolu idem o 5 dní, tak snáď bude aj prvé sono :slight_smile: :dizzy_face:
10. srp 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary to uz bude vidiet srdiecko, tesime sa na obrazok :slight_smile: mas sukromneho doktora, za sono musis platit?
10. srp 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 ahoj kati, som rada, ze sa citis fajn, citit to aj z tvojich riadkov :wink: ja sa uz tesim, ked nam opat zvestujes tu krasnu spravicku a neboj, vsetko uz bude ok a budes sa tesit z dvojiciek :dizzy_face: a ja to teraz neriesim, ked mi dal dr vyvolavacku, tak cakam mrchu, uz druhy den ma boli aj brucho a strasne podbrusko, krize, zacinaju aj prsia a mam navaly... a to sme sa planovali ist buducu sobotu s mm kupat :unamused:
10. srp 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 zuzi vidis :slight_smile: gratulujem :dizzy_face: a neboj, ziadne bio tehu sa nekona, je to krasna tehu ciarocka a si si dala aj predcasny darcek k meninkam :slight_smile:
10. srp 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 nie, nemám súkromného, a vraj sa platí nejaká minisuma za fotečku...
:slight_smile:
hej, dúfam, že už bude srdiečko :dizzy_face:
10. srp 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no mozno otehotnieme spolu, to by som sa tesila :slight_smile: buducu sobotu si na tu chvilku das tampon a pojdes, hadam si nepokazite chvilku s mm. A kde sa chystate?
10. srp 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja, isla si testit? :wink: ak sa tu este objavis tak este dnes testni, vidis zuzke to vyslo, uz ked si tak vela dpo, tak si myslim ze to ukaze aj vecer :slight_smile: a povedala si, ze budes testit, ked budem rano doma, nie? :slight_smile: a od zajtra nie som.... :wink:
10. srp 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 to by bolo super :dizzy_face: :dizzy_face: a ja tampony nepouzivam :unamused: necitila by som sa dobre, takze by som si to ani s mm neuzila... maju ist aj svokrovci, takze je jedno, ci pojdeme v sobotu alebo iny den, ale pojdeme :slight_smile: chystame sa do Turčianskych Teplíc
10. srp 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa moja, to spinenie bolo urcite iba riadne hniezdenie :dizzy_face: nech uz je rano... teda ja sa to dozviem az poobede... to mam tak dlho cakat? sakris... ale o to viac budem na teba mysliet
10. srp 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka zvedave sme co? Ja mam silneho tusaka, ze je tehu, ale radsej som pisala ranny moc a kolko DPO je? Ty to vies lepsie :wink:
10. srp 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa @moni1007
@zuzullik1001 @bordulka babyyyyy ja som z toho dostala taky sok prisla som z pohotovosti teraz- cikam cistu krv zrazu ako som sokla z testu. rano na siedmu idem na urologiu- bojiiiiiim sa ze o to pridem, boli ma cele podbrusko. poslali ma domov s tym ze ked tam nic este nevidia nemozu mi nic dat na udrzaniae bo nemozu vediet ci plod je zdravy. tak trpim cikam krv a placem
10. srp 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ani ja som nepouzivala to je sila zvyku. A mne mrcha pokazi aj cely tyzden tak sa nechcem obmedzovat. A so svokrovcami ako vychadzas? Ja ich mam daleko od seba chvalabohu ale stretavame sa pravidelne, musim to kvoli malej vydrzat
10. srp 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 zuzi, neplac, vsetko bude fajn, to babo sa ta nepusti, uz si jeho :slight_smile: musis byt silna, a mozno si len nejak nachladla na mocove cesty, ak mas brusnice si daj, alebo brusnicovy caj a oddychuj.. a hlavne nemysli na zle, ok?
10. srp 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 kati, ja uz som ju vcera prehovarala :slight_smile: je 10dpo, ako zuzka, to uz ukaze aj teraz, niekedy to ukaze lepsie vecer ako rano... ja to ani nechcem pouzivat, ale nikdy nehovor nikdy :slight_smile: ja s nimi vychadzam super, len sem tam mi lezu do kapusty :slight_smile: oni su velmi milí, dobrosrdecní a dali by nam aj to co nemaju... len tou dobrosrdecnostou to niekedy prehanaju :wink:
10. srp 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 moja zlata chudatko. Nechcem nic zle vestit ale krv v moci sposobuje niekedy pozitivne tehu testy. Mne sa to uz raz stalo a doktor mi to takto odovodnil. Prechladla si na mocovy mechur ze mas krv v moci?
10. srp 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no ak je to kvoli tomu pozitivne tak co uz s tym nic nespravim. Ale mne cely den nic nebolo az potom ked som sa tak rozrusila.
A preco mi to ten urolov nepovedal ? Som mu aj test ukazovala
@bordulka no nic je to v bozich rukach
10. srp 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 zuzi, z toho urcite nemozes mat pozitivny testik!!! nespekuluj, si tehu a moznoze sa ti este uvolnila krv z toho ako sa ti tam uhniezduje, to sa stava
10. srp 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 moja ved ta nechcem strasit, je to presne v Bozich rukach. Kolko ste sa snazili ze si taka zostala v soku? Asi dlhsie co? Budem na teba mysliet v modlitbach
10. srp 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ja sa bojim teraz mam vlazny kupel mi povedal urolog a potom mam si dat polku melona a urologicky cajik.
@katka116 cicka presne rok a vo februari sme potratili v 6 tt:(
10. srp 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 moja, ale kupel by si nemala ak si tehu,nie? :unamused: tak dnes budes mat behaciu noc, taketo močopudy :slight_smile: ale urcite to pomoze,neboj
10. srp 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no uz vyliezam von z vane:/ kurnik
10. srp 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 moja, dufam,ze nie kvoli mne :frowning2: a to ako pises, ked si vo vani? :slight_smile:
10. srp 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka cez mobil ale uz som v posteli na pocitaci :slight_smile:
10. srp 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzanka9999 tak sa mi to paci a mm nech ta obskakuje :wink: uz si mu to povedala?
10. srp 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 bude tazka noc, zelam ti vsetko dobre a mm uz to vie?
10. srp 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka kde je ta Moni? Daj jej cez IP na seba mobil nech ti posle sms
10. srp 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 teraz tu nie je, teda na pc, neviem ci este pride, mozno az zajtra :(
10. srp 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ale zajtra rano ti vie poslat sms s vysledkom, ved jej tak drzis palce
10. srp 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 jaj tak si to myslela :slight_smile: no ved vyskusam :slight_smile: a potom sa nebudem moct sustredit na pracu :grinning:
10. srp 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka musela som :(((((((( lebo ma viezol na pohotovost. inak ten urolog kukal na mna ako na kravu lebo som sa ho pytala ci to moze byt z tehu, ze ci to moze byt z telesneho šoku a ze ma to bolelo aj tesne po ovu ci to moze byt s tym spojene - kukal na mna akoby som spadla z marsu ako ze som sibnuta. ale ja si myslim ze nieco na tom bude. lebo bola som na plastike usi a po operacii ma schvatil mechur a curala som krv jeden jediny den a na druhy den mi nic nebolo.
@katka116 uz mi je lepsie trosku lezim pod perinou
10. srp 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek