• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@zuzanka9999 no to je tehu :slight_smile: blahoželám
11. srp 2012 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misovicovap este je to iba styri dni pred Mrchou
Musim este vyckat
11. srp 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 ale je to jasné, pokial si nebrala pregnyl alebo niečo tak to je tehu ako vyšité :slight_smile: ja som mala tiež už pred mrchou pozitívne testíky...držím silno palčeky nech ide všetko tak ako máááá...my máme dnes druhý termín pôrodu a malinkej sa teda asi moc nechce z bruška von... :slight_smile:
11. srp 2012 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 ahoj tak daj vediet vcera som na teba myslela. U teba vyzera ze testik silnie, vsetko by malo byt v poriadku.
11. srp 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 Moni kde si a kde je testik?
11. srp 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nech ti dnes prace rychlo prejde a nech je uz po mrche a zacinas novy cyklus. Ten uz bude kratsi? No mozno budeme spolocne v tehu tyzdnoch dobiehat Moni :grinning: :grinning:
11. srp 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka
@moni1007
@piefunko
@katka116
@zuzanka9999
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc
ale uz od vcera ma tak strasne skriabe v krku a mam nieco ako nadchu!! tak neviem ci to nahodou neovplyvnilo teplotu ..... :unamused:
11. srp 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@zuzanka9999 a ja som kdeeeeeeeeeeeeeeee, si na mna zabudla??? tak ja Ta tu presviedcam cely cas ze si a Ty mi ani nedas vediet...:slight_smile: kazdopadne gratulujem
11. srp 2012 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa moja to ti odpovedia ine baby, ja som nikdy nemerala. A co si na ten krk davas? Mne najviac zaberaju tie silne tobolky strephnen. A horucku nemas? Ja si v takomto stadiu zvyknem preventivne davat paralen. Tak nech uz to mas za sebou. A spinenie je prec?
11. srp 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilli251 ahooooj, ako sa mas? Uz si absolvovala prve sono?
11. srp 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 ahojcek moja. tak mi daj potom vediet drzim palce. testik vyzera super. tesim sa :slight_smile:
@bordulka moja, v kutiku duse som dufala, ze to bude predsa tehu,aj ked mozno malo pravdepodobne :slight_smile: a uz aj citis mrchu?
@mattuliatko30 @katka116 @piefunko
dobre ranko kocky. tak moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 a predsa som testla, minula testik, olutovala ze som sa opat namotala. bol biely ako lalia. cize nie som tehu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
11. srp 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa moja. urcite to bolo uhniezdovanie. drzim ti srasne moc palce :slight_smile:
11. srp 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 ahojcek katik...mam sa fajn, sono prve na potvrdenie biochemickeho hej, ale teraz stredu by sme mali vidiet aj plodik, mozno aj srdiecko...a Ty ako moja???
11. srp 2012 v 08:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 dakujem, ale este to nic nemusi znamenat .... to skriabanie v krku ..... teplotu si radsej ani nemeriam
@katka116 no spinim este trolilinku ale tak ze uz to neni na nohavickach ale len ked sa utrem tak na toaletaku je este troska ....
11. srp 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116
@moni1007
@lilli251
@lagunasa ahojte kocky no vyzera to ok, idem este v utorok na kontrolu mocu, ze mam tam trochu krvi ale ze to je z prechladnutia ze zapal nemam. tak mam jest vela melonu a pit vela vody aby sa to precistilo. dneska sa citim dobre nic ma neboli. ale na otazku ci krv v moci moze sposobit pozit. tehu test mi nevedel odpovedat.
@misovicovap nie nebrala som pregnyl. fiiiiha tak ti drzim palce pri porode aby vsetko rychlo ubehlo a bolo v poriadku.
11. srp 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lilli251 ja som absolvovala v 7tt kyret a tesim sa na nove snazilkovanie, nech pride mrcha a viem si ovu vypocitat. Tak nech je u vas vsetko ok
11. srp 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 moja, neboj. vsetko je v poriadku a ty budes uz len krasne tehulkovat... :slight_smile:
11. srp 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 cici robila si si ten test ???? dakujem este sa netesim az ked mrcha bude meskat sa zacnem tesit.cize takto o tyzden :slight_smile:
11. srp 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 ano moja, pisala som vyssie. neprisla ti spravicka? testik biely :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: a plne ta chapem :wink:
11. srp 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj moja, ale teraz si olutovala testik? Ved ten by si aj tak za 2 dni minula ci? A aspon vies na com si. Ja viem, ze je to sklamanie, ale netreba sa vzdavat a raz to vyjde a s druhym babom ani nebudes vediet ako otehotnies. Drz sa moja
11. srp 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 aha ale grab vyzera slubne skus o dva dni testnut micik, verim ze tam najdes ducha:slight_smile: budem drzat palce. mi o chvilu odchadzame uz na donovaly.
11. srp 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ahoj moja. ja som neolutovala minuty test,ale to ze som sa opat namotala, bola som uplne v pohode, vedela som,ze to nevyslo a opat som sa nechala namotat :pensive:
11. srp 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 ja uz nejdem testovat, nemala som ani teraz testovcat a nemala som ani mm povedat nech mi kupi test, aj vdaka tomu som sa tak namotala :frowning2: :frowning2: :frowning2: idem cakat na mrchu a nejdem to riesit :pensive:
11. srp 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 tak som si zmerala telesnu teplotu a horucku nemam. na krk si davam striedavo Orofar a sprej Strephen a caj. tak si tu s priatelom hrdielkujeme .... uz davno sa nestalo ze sme boli naraz chori a to iste .... ale ako som mu ukazala teploty ( priebezne mu vysvetlujem co co znamena ) tak sa tu na mna vyskeruje :grinning:
idem so psami von a potom ideme na nakup tak rozmyslam ci k tomu jednemu tehu testu co mam doma nedokupim este nejaky .... ale asi nie, ved jeden na zajtra staci ... :wink:
11. srp 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ochhh micka moja, dobre pockaj. Ak ti zacne meskat potom si sprav, viem co prezivas:(((( ja sa tiez bojom ze zasa mi pridu i napriek testom:/.
11. srp 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 je to tam,gratulujem ,len sranda,ze ovu test je taky slabsi ,cakala by som uz pozitivny pri takej peknej ciarke na tehu teste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa choroba je super priznak,drzim palce na testvanie :slight_smile: :slight_smile: :wink:
11. srp 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moni moja, mas pravo byt smutna, sklamana a nahnevana. Ale povedzme si uprimne ked sa zena tak snazi, aby otehotnela, nevydrzi od zvedavosti a ked vznikne nadej, testne. Drz sa moja
11. srp 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 neboj moja, ale ver a nestresuj sa :wink: verim,ze teraz to bude v poriadku :slight_smile:
11. srp 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem ved presne tomu sa i ja cudujem:/
11. srp 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek