• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@lauritka Ahoj dam nam vsetkym rady, ze ako to robis, ze nikdy nie si 'down ´ a mas taku silu? To je vsetko tymi zvieratkami a oporou mm?
Vidis kolkokrat klesame na duchu a u teba nic nepostrehavame..
12. srp 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka videla som ;) pacilo sa mi to a trosku aj strasidelne. :slight_smile: a este aj komedia . kamarad taky rad

no ty mozes mat priznaky ovu ako hlien, ale ovu nemusi prebehnut. teploty sa tak zial vobec netvaria.. :(
12. srp 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa mas pravdu, ze niektore baby maju mrchu a popritom su tehu... som zvedava na zajtrajsiu teplotu... a tvoj priatel ma nadvahu??? na tej foto to vobec nevidiet, aj moj ma riadnu nadvahu (192cm/140kg) a tiez uziva tabletky na stitku... myslis, ze je problem aj v tom? inak moj isiel sam k urologovi bez objednania a odporucania na spermiogram... a myslim si, ze ked doktora poziadas o zmeranie folikul, tak by ti mal vyhoviet...
12. srp 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ano, urcite to bude aj tym mojim zoo a ze sa stale o niekoho starame, naplny mi to zivot. davaju ti lasku ako deti, su to ciste duse. nebudem zit v depresiach kvoli osudu, ze to nejde. to by som sa stale umarala..
12. srp 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa no spytaj sa najprv, kazdy ma iny postup. :P
12. srp 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja som videla iba kusok... nakoniec toho vlka dostali? ten vlk bol nejaky clovek,co sa menil? kto to bol? a ten kamarad taky rad je tiez dobre, najviac sa mi pacil ten koniec, kde vsetci na tej stanici tancovali :slight_smile: a videla si este Crazy,stupid love?
12. srp 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ja som normalne zacal s tym, ze sa dlho nedari a ze chcem vsetky mozne vysetrenia a uz to islo .. :wink:

takze HP, odber na onkomanker/ endometrioza/, mykoplazmy , ueoriplazmy, chlamydie, stitna zlaza, imunologia.

u muza spg.
12. srp 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nepoviem, pozri si to, este to budu opakovat, bude to prekvapko :wink: :slight_smile:

crazy stupid love ?? kto tam hra. dnes ide nejaka premiera ?? inac som zvykla pozerat ten serial HRA O TRUNY.
ale uz zas nejde :rolling_eyes:

a vlkodlaka si videla ???? to islo asi pred dvoma mesiacmi .

tiez mate MAGIO TV ??
12. srp 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ma ides takto napinat? :grinning: http://www.csfd.cz/film/265642-blazniva-zatracena-laska/ sa mi zda, ze uz to bezalo, no nie som si uplnei sta... ten serial som nevidela :unamused: a z vlkodlaka iba kusok :slight_smile: a mame magio, tak si to vychutnavam :D
12. srp 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka :D+neviem ci vies, ale treba vyuzit zlavovu ponuku, kazdych 6 mesiacov kvazi zrusit HBO balicek, a znovu obnovit, vtedy ja to za akciovu cenu ;) uz tak robim asi dva roky :D
12. srp 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka hmm, :P romantika .. nevidela som
12. srp 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to takto robis pri magiu? no musim mm povedat :slight_smile: on to ma na starosti, dik za info... a ten film nie je az taka romantika, ale bavilo ma to, dalo sa na tom aj nasmiat a tie "zapletky" su dobre... teraz sa chystam kukat toto, ale to akurat stahujem http://www.csfd.cz/film/254016-21-jump-street/
12. srp 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ano , jasne. magio tv ;) balicek hbo .
12. srp 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka inac oni to sami nepovedia vies.. uz sa mi to stalo, jednoducho ti skonci viazanost a platis normalnu cenu potom.
;) su vydrbani.
12. srp 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka akurat som to mojmu hovorila a on ze mi mame ine magio ci co... my sme mali na tri mesiace zadarmo hbo a potom za normalnu cenu... neviem ci je v tom nejaky rozdiel :unamused: a veru, teraz su vsade taki "vydrbanci" :grinning:
12. srp 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ceny za balicek su rovnake tusim. myslim, ze normalne cena je okolo 10 eur a v akcie mas za 6 s viazanastou na sest mesiacov.
12. srp 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka musim to prestudovat za mm chrbtom :grinning: lebo by mi zase mudroval... vy pozerate asi vacsinou hbo,ze?
12. srp 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teraz mas akciu aha : * HBO + Cinemax
* HBO
* HBO 2
* HBO HD
* HBO Comedy
* HBO Kino
* Cinemax
* Cinemax 2

Akciová cena 6,99 € mesačne s DPH, viazanosť na 24 mesiacov
12. srp 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no my aj dokumentarne, animal planets, hostory kanaly, natioanl geographic. a este mm sportove. :slight_smile:
12. srp 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka wau, tak to sa oplati... u nas je pustene discovery, axn sci-fi, teda hlavne ked je pri ovladaci mm :D aj si nahravas? :wink:
12. srp 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka jasne, ze nahravam ;) moje oblubene serialy filmy, :slight_smile: je to super. mozes pozret ked mas cas. prave kvoli nahravaniu sme s tym zacali, ako aj orange a ine maju ponuku, ale ja som si uz zvykla na magio. :slight_smile:
12. srp 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka Ahoj Lauri, mohla by si sa prosím ťa mrknúť na môj graf? Neviem, čo si o tom mám myslieť? Tento mesiac som si nerobila ovu testy, tak som zmätená :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/3c9855
Veľká vďaka.
12. srp 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucha11 noo, ak zajtra stupnes a budes este hore tak ovu bola...
12. srp 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka veľká vďaka. musí teda teplota byť stále hore, aby ovulka bola, správne som to pochopila?
12. srp 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucha11 no mala by sa drzat vyssie aspon desat dni,ako predovulacne teploty,minimalne o 0,2 stupna.jednodnove vykyvy mozu byt.ale krivka by mala byt dvojfazova
12. srp 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.....a som si myslela, že moje telo je už spamätané a vrátilo sa do normálu.....no očividne som sa mýlila: http://www.fertilityfriend.com/home/389913 a to som na 17DC pociťovala ovu bolesti.....tak už neviem, že čo to.....
12. srp 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa moja tak ty tiez? :pensive:
@mattuliatko30 @bordulka @katka116 @lauritka @zuzanka9999 takze baby okrem tych par kvapeik krvicky na obed uz nic. a to sme mali asi hodinovu prechadzku. mam cakat ze sa mrcha spusti? som zvedava ako zajtra teplota. mam si tu dnesnu krvicku poznacit ako prvy den cyklu?
12. srp 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj moja, podla mna to bolo len to uhniezdovanie :slight_smile: zajtra ak budes hore,urob testik :wink: a neznac si to ako mrchu, iba spinenie :slight_smile: ako bolo na prechadzke?
12. srp 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka boli sme na navseteve u tej svagrinej :slight_smile:
12. srp 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 tak dufam,ze matusko sa nalepil :slight_smile: my sme boli u svokrovcov...
12. srp 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek