• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@katka116 moja, tak to bolo rychlovecka :slight_smile: a preco by to mala byt hanba??? podla mna je to normalne... nestresuj, iba si uzivaj :wink:
12. srp 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka bolia ta kolienka, a z coho? ozaj ten opuch uz zmizol? pomohla octanova? no veru, tie euricka budu najvacsi problem :angry:
12. srp 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no tak dufam,ze z toho nieco bude :grinning: :grinning:
12. srp 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no ked povies viem len datum kyretu a medzitym menzes nevydal.. To by bolo, preco ste aspon 3mes necakali?
Hej aj take rychlovecky maju caro hihi
12. srp 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moni1007 nie neobjavila je to zvlastne moni sama tomu nechapem co to bolo. Mala som ist zAjtra ale pojdem v stredu lebo sme na donovaloch:/ a utorok som v praci a musim ist na siedmu cize nestiham dr. Ku gynekolovi mam ist tyzden po meskani a kramy maju dojdt cca v stredu. Tak dufam ze nepridu. Ty zajtr testnes?
12. srp 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 a nepisala si minule ze ta uz niekam do prace prijali?
12. srp 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no boli ma to jedno, opuch trochu zmizol, ale citim tam stale tlaky, mam problem si kvoknut... a neboj, ked vyhrame loto, tak to bude lepsie :slight_smile:
@katka116 moja, su baby, ktorym sa presne toto stalo :slight_smile: proste sa stalo a urcite by to bol osud...
12. srp 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzanka9999 aj ja ti budem silno drzat palce, nech je vsetko v poriadku
12. srp 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 vies co pockam uz s testom do utorka, to uz vydrzim. ja si myslim,ze ta mrcha sa spusti :frowning2: neboj moja, u teba uz bude vsetko len dobre a potom nam tu budes davat fotecky fazulecky malej :slight_smile:
12. srp 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 nie, nepisala, akurat o pohovoroch som pisala parkrat :sunglasses:
@bordulka tak dufam,ze ta to uz prejde uplne. ktovie z coho to mas... no veru to lotto by bodlo :grinning: :grinning:
12. srp 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no vedela by som z coho by ma bolelo prave koleno ale lave netusim :D muselo mi tam nieco chrupnut... a s tym lotom by sme isli fifty - fifty,nie?
12. srp 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka jasne fifty fifty, mne 80 % a tebe 20 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nie :grinning: inak, som sa prave dozvedela, ze jedno krstniatko uz chodi- Filipko :slight_smile:
12. srp 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katka116 dakujem katuska;) a ako sa mas?Co porabas?
12. srp 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 tak stacilo by aj tych 20 :grinning: moje zlate, tak uz sa s nim aj nahanat mozes :slight_smile: kedy ides robit tu tortu? ze by som sa priplichtila :D
12. srp 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 tak to si zelam i ja. Este sa vobec nevytesujem radsej pockam som zvedava ako sa vyvinie tento tyzden a potom ak mrcha nepride pojdem dokimu zenskemu:slight_smile: dobre som zvedava na tvoj zajtrajsi grafik.
12. srp 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ja viem ze sa to babam stava ale poznam mnohe baby v mojom okoli ktore na to maju striktny nazor 6 mesiacov pauza a hotovo, mne to pride ako vecnost
@moni1007 no a aky druh prace si hladas? A dala si si niekomu skontrolovat ako mas zivotopis napisany? Ci uz tajne dufas ze otehotnies a pracu neberies za alternativu?
12. srp 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka :grinning: :grinning: :grinning: tu tortu idem robit v piatok. vsak sa pridaj k malovaniu, tam by sa skor sikla pomoc :grinning: :grinning: :grinning: joj, veru, budeme sa spolu nahanat ked pride :grinning:
12. srp 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzanka9999 budem ti silno drzat palceky. zajtra rano dam hned vediet :slight_smile:
12. srp 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 dakujem mojka ze na mna myslis:slight_smile: idem off zajtra budem cakat na grafik:slight_smile: zatim papaa
12. srp 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 moja, zivotopis si nepotrebujem dat kontrolovat, nepisala som ho jedenkrat, ved mam vysku, tak snad zivotopis si viem napisat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pracu si hladam akukolvek uz :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nespolieham sa na to, ze otehotniem, aj ked by som sa tomu viac potesila ako praci :wink:
@zuzanka9999 lezkam v posteli, s brutalnou svalovkou po vcerajsku po kopani, a akurat som pisala ze sme po keksiku a akosi sme si nedali pozor.. A to som mala pred 2 tyzdnami kyret..ale citim sa vyborne hihi. Tebe ta krv zmizla docista? Asi je to u teba stresova reakcia
@katka116 no neviem ci do cista to zistim na vysetreni ale na papieri nic nemam a ani ma to neboli. A to vadi ze ste mali keksik? Kolko by si mala mat pauzu do dalsieho tehu?Idem si lazkat zajtra odpisem. ZAtial papaa
12. srp 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 to ti verim moja, pre niekoho je aj mesiac vecnost...
@moni1007 moja, keby som nerobila, mozno by som veru aj prisla a kedze v sobotu mam volno, takze piatok by sa dalo prist aspon na tu tortu :D ale dnes sme s mm rozmyslali, ci nepojdeme v sobotu na DOD do Markizy :D
12. srp 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 nie je CV ako CV, zaoberam sa aj internou komunikaciou a mnoho zivotopisov som videla. Dobre napisane CV sa lepsie predava, tomu ver :slight_smile:
Tak idem aj ja pospat, dobru
12. srp 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 moja, mala som personalny manazment, dost sme sa venovali pisaniu zivotopisov, tak snad ten moj nie je taky zly :grinning: :grinning: :grinning: dobru nocku.aj ja pojdem pomaly... :slight_smile:
12. srp 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 pa moja a dobru nocku, zajtra dam vediet :slight_smile:
12. srp 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no jasne len na lepsie by si prisla, co&, ale na robotu sa ti nechce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 :grinning: si ma teraz prekukla :wink: ale aspon vam tam nebudem zavadzat (ako moj hovori, ked chcem, aby mi pomohol)
12. srp 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka o dobre moja, tak si ma prekukla, dam ti tych 20 % ale nerozsiruj, ze som ich ja vyhrala a pridem ta teda pozriet,ked uz vies o tych prachoch... neboj, nezavadzala by si, skor by si zapadla medzi nas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek