• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@bordulka v pohode. mne to nevadi, takto robim cely den, preto mi aj tak dlho trva :grinning: :grinning: :grinning: ale zas som vsetko vycistila, upratala, v skriniach, v linke, okna pretrela, koberceky preprala a tak... no neviem ci to mam nazvat nejak spinenim, ako som to uz pisala je to skor, ked sa utrem zakalene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevidis, no tak pekne chod na ocne, aby si si este nezhorsila zrak. inak, v piatok idem na pohovor. dnes mi volali. :wink:
13. srp 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka vďaka :wink: dnes som práveže merala o hodinu skôr, lebo som išla k lekárke :wink:
@moni1007 :angry: teplota si pomýlila smer.....naviguj ju, nech vie zajtra kam má ísť
13. srp 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu takto je dobre mozno by bola este vyssia, keby si merala normalne. ;)
13. srp 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka týmto sa aj ja utešujem, som zvedavá na zajtra :wink:
13. srp 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu potesila by som sa, kebyze sa zajtra spamata a pojde hore :grinning: :grinning: :grinning: uvidime :sweat_smile:
13. srp 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no tak to si sikovnejsia ako ja :slight_smile: ja som urobila iba obed, kavu a to je vsetko :slight_smile: najradsej by som zavrela oci a zaspala :grinning: no som zvedava na zajtra, teda na teba :slight_smile: na očnom som uz bola, aj som sa pomylila na pismenkach, ale nejak to tam nezaregistrovali... a dr povedal, ze som oklamala pristroje, doteraz netusim ako to myslel, ale asi v dobrom, lebo nenosim ani okuliare :slight_smile:
13. srp 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 veru, uvidíme.....som zvedavá :wink:
13. srp 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no ale tak ja som zas cely den doma :grinning: jaj a druhykrat sa nechystas, ked zistujes, ze zle vidis? :confused: a co dobre si varila? no som aj ja zvedava na zajtra, aj na piatok, co z toho bude :grinning: :grinning:
13. srp 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no ale aj tak si myslim,ze keby si chodila do roboty tak urobis toho viac ako ja :slight_smile: a zatial sa nechystam, asi az ked budem na jedno oko slepa :( aspon aby som k nemu trafila... ozaj a kam ides na pohovor? budem drzat palceky :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka idem do tatra banky .. som zvedava co tam :sweat_smile: no kebyze chodim do roboty, tak neviem ci by som takto robila :grinning: ci by sa mi chcelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no to si ides urcite ulozit to loto, co si vyhrala :slight_smile: sa vyhovaras na pohovor :wink: pridem asi skontrolovat :grinning: ale budem na teba mysliet, urcite to bude zaberak, ale ty to zvladnes... a coskoro zistis, ci sa ti bude chciet :slight_smile:
13. srp 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka joj, ty hned na vsetko prides :grinning: :grinning: :grinning: si ma opat prekukla :grinning: som ti nechcela dat tych 20% :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no idem si uvarit kapucinko, lebo mam chut na kavicku a nezaspala by som,kebyze si ju dam teraz, idem pod deku a uz mam relax. no vlastne este vecer kvety polejem :slight_smile: zajtra musim ist na nakup, uz sa nam vsetko doma mina, najhorsie ze aj prachy :grinning:
13. srp 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka prave pozeram reflex. optimalny vek na porod 19 az 25 rokov. no uz sme po :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no vidis, ale cez bankovy ucet mi to mozes poslat :slight_smile: ja som uz moje vypila :slight_smile: ty si inak akčná žena :D pridi na nakup ku nam :slight_smile: mozno ti dam aj nejaku zlavu... no zabudla som ti povedat, co som varila :slight_smile: robila som take špeci chlebiky vo vajci, moja mamina s nimi rozmaznala mojho, tak mu to musim aj ja robit... ale zostal nam cely chleba a co ho necham splesniviet? a este som urobila taky zeleninovy salat s mozzarelkou... mnamka..
13. srp 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 aj ja :slight_smile: ale ta škrabakova mala 41, takze este je čas :grinning:
13. srp 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no keby ze das riadnu zlavu tak pridem, ale teraz ma napadlo na co mi je zlava,ked som taky milionar, som na to zabudla .. aj moja mama robi v obchode :slight_smile: no chleba vo vajicku mam aj ja rada, aj moj ma supis receptik a tym on mna rozmaznal :grinning: :grinning: :grinning: ja som mala uvarene este od vcera :sweat_smile:
ja nechcem cakat do 41 tky :pensive:
13. srp 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka po tej rozlucke so slobodou by som si toho fera urcite nevzala, takto sa zosmiesit pred celym slovenskom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no som ta chcela zaskocit... ale verim ti, ze tie peniaze mas kratko, este si si nestihla zvyknut :D a co robi tvoja mamina? ja robim ten chlebik s horcicou, sunkou, tavenym syrom a cibulkou :slight_smile: a salatik (vid foto) a co si vcera varila? a neboj, nebudes dovtedy cakat, to som dala iba priklad, ze este vtedy mozes rodit :wink:
13. srp 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja, preto sa hovori, co oko nevidi, to srdce neboli :slight_smile: a ta jeho zena sa mi zda taka divna... ked ju ziadal o ruku, tak ziadnu emociu nevydala, mala som z nej pocit, ako keby ho ani nelubila
13. srp 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka moja mama robi v pokladni, plus ma aj nejake regale s tovarom... moj muz robi tak, ze z oboch stran upecie chleba ako hrinaku, na panvicu vyleje vajicko a vlozi don ten opeceny chlieb a vrch este na panvici natrie horcicou.. mnam... :grinning: :grinning:
ale aj to tvoje vyzera fajn. taky salatik by som si dala, vcera som varila iba kasu s reznami. a dnes som uz nemala zemiaky, tak iba rezen s uhorkou.... a teraz som si dala taky mala reznik do rohlika, natrela horcicou, vlozila uhorku :slight_smile:
13. srp 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no to som sa aj ja hladela, ze ako sa tvari, resp. netvari. som to odovodnila tym,ze je v telke. no ale ved ona to musela videt, no fuj, nechutny bol. esteze moj nemal taku rozlucku :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 tak to robi skoro to iste co ja :slight_smile: povedz este ze robi v jednote a mozem si s nou podat ruku :slight_smile: esteze som jedla, lebo inak mi zacinaju zbiehat slinky :slight_smile: a presne tym som si odovodnila tu babu aj ja... ja som vzdy tuzila po takej riadnej rozlucke, ale moja dopadla ako uplny prepadak.... a moj bol s kamosmi v krcme (teda tak mi povedal :slight_smile:
13. srp 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nie, robi v korune, resp fresh :wink: ja som po takej rozlucke netuzila, my sme si s babami posedeli u nas doma a stano bol tiez v krcme a aj na diske.... a ako dopadla tvoja rozlucka? preco to bol prepadak? :confused: :confused: :confused:
13. srp 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no ved to je skoro to iste :slight_smile: to mate u vas v dedine? no tyzden pred mojou svadbou bola u nas v kulturaku zabava, tak som isla s tromi kamoskami tam, lenze kazdej akoze prisiel priatel, tak nakoniec odisli s nimi tancovat, ja som ostala sama, bola tam so mnou aj byvala mojho brata a ten sa tam ozral, tak sme isli domov, prehovarali sme ho aby isiel, povedal ze hned, tak ja som isla a rano som sa dozvedela, ze sa tam s niekym stihol pobit, aj policajti tam boli... ved na svadbe mal aj monokel :slight_smile:
13. srp 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka tak to ste tam mali perne na tej rozlucke, resp. oni mali a na co si tam tie baby doviedli frajerov. to tak sa robi rozlucka so slodou? a ten tvoj brat musi byt riadny expert. to je ten starsi? :sweat_smile: nie, u nas na dedine je len jednota, ta vsade vtisnuta a jedna mala vecierka :grinning:
13. srp 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no oni tam prisli same, ale ti frajeri tam potom prisli, neviem ci boli s nimi dohodnutí alebo čo, ale mala som z toho zly pocit... nebavila som sa :( a to teda je expert... on a policajti su ruka v ruke :grinning: :grinning: ale teraz si nasiel novu babu a normalne ho nespoznavam.. prestal pit, chce prestat fajcit a nehyri :slight_smile:
13. srp 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 toto je moja jedina foto z rozlucky :D
13. srp 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka no ale ved aj ta na tzej foto je symposka. ale tak kazda sme ina, mozno tato je silnejsiou osobnostou a ma nanho vacsi vplyv. no to aj stanov brat je taky expert :grinning: :grinning: :grinning: ale on sa tak pokazil kvoli babe, do ktorej bol strasne buchnuti, ale to bola taka koza, stretla som sa s nou 2razy, jedenkrat na diske a druhy na svadbe stanovej sestry, ale stacilo mi :grinning: :grinning: :grinning: joj, no tak to ti verim, ze si sa tam nejak skvele necitila :unamused:
13. srp 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no vsak tak v pohode vyzerate, aj sa cervenate, tak v tej chvili ste sa urcite bavili :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30
@moni1007
@lagunasa @katka116 ahojte baby uz som naspat domka. ak som na niekoho zabudla ospravedlnujem sa. tak toto je moj graf a testiky ale mam pocit ze od 11 dpo je intenzita rovnaka, co vy na to???? http://www.fertilityfriend.com/home/3d04db ako sa inak mate ????
13. srp 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek