• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@lagunasa
@moni1007
@bordulka
Ahojte baby, ako sa mate? Ja sa mam v praci dnes blbo, jeden kolega mal zly den tak sa po mne vybliakal... az som sa roztriasla ale ustala som to. dnes mam vecer este jedno pracovne stretjko a pojdem okolo 18.30h oddychovat... vcera som prisla domov neskoro, tak som riadne unavena. Kym si precitam co ste vsetko vy zazili... zaspim a uz tam ziadna z vas nie je
15. srp 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ahoj moja, moj dr mi dal vyvolavacku a povedal, ze mam prist na krv 1,2,alebo 3dc, ako mi to bude vyhovovat a mne to vyhovovalo dnes, aj ked on robi iba pondelky a stvrtky, ale mala tam byt druha doktorka, s ktorou maju spolocnost, a ta mala dovolenku, tak tam pojdem zajtra, co uz :slight_smile: a som velmi zvedava na tvoje hodnoty :slight_smile:
15. srp 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 moja, ja som to myslela tak, ze teraz si vyskusaj zadat trebars take teploty ako mas dnes napr. tri dni dopredu, ci ti to potom vyznaci :slight_smile:
15. srp 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 ahoj kati, dnesny den je cely nejaky zakliaty... keby niekto na mna nabliakal, tak sa asi rozplacem... niekedy to zle padne :( ja som mala taky vselijaky dnik, ponahlala som sa z prace a kolegyna mi nechtiac vybila telefon z ruky, tak mam po displeji :( a este ma vsetko z mrchy boli :(
15. srp 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj mojenko, tak ako ste namalovali? :grinning: dufam,ze si celá... a uz ta nic neboli...
15. srp 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ahoj s tym mobilom ma to mrzi. Moja nevies kolko dni po kyrete resp tyzdnov ma este zena v tele hcg? Nenasla som to :frowning2:
15. srp 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 moja, tak toto netusim... :( skus sa spytat @lauritka
15. srp 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ja som mala este slabo pozitivny testik 6 tyzdnov po kyrete. zalezi na organizme
15. srp 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka fiha tak vela... dakujem
15. srp 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a to si skusala len tak ci si mala opat pocit ze si tehotna?
15. srp 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 len tak, bola som zvedava, jak dlho sa to drzi :slight_smile:
15. srp 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hihi lebo aj ja som bola zvedava a po 2,5 tyzdni vysli take palicky - ach jaj nostalgia... cista zvedavost a minutie testiku :slight_smile:
15. srp 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tááák babuľky :dizzy_face:!
aspoň narýchlo: termín pôrodu sedí, aj vzhľadom k lekárovmu výpočtu, aj vzhľadom k veľkosti :dizzy_face:
máme 6,7mm a akciu srdiečka :dizzy_face:
a maternicu veľkú 7cm a máme aj tehuknižku :sweat_smile:

bábätko je 6+4tt a podľa kalkulačky 6+3, takže presnejšie to už ani nemôže byť

jáj a môj zlatý doktorko zahlásil, že nič len kyselinku listovú a pokoj :sweat_smile:
že aby sme sa už nebáli, keď je už babuľko tam, kde má byť, už ho ochránime
a more odporúčal a platila som namiesto 27€ len 11€ (keďže mňa poisťovňa uhradí až o mesiac)

cestou domov nám slzičky tiekli
od šťastia a bol vnútri aj môj Milovaný a videl všetko ako na dlani...
a skonštatoval: len jedno? :sweat_smile: :grinning:
15. srp 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
@magimary moja, to je krásna fotočka :slight_smile: teraz si uz uzivajte a nestresujte sa, oddychujte na dovolenke a tvojmu povedz, ze druhe bude nabuduce :wink:
16. srp 2012 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka @lagunasa
@moni1007
@mattuliatko30
@magimary
@katka116 @kikaneu a vsetky ostatne kocky dobre ranko . tak dneska je termin ocakavanej mrchy a mrcha nastastie nikde, nechcem to zarieknut. testik asi uz silnejsi ani nemoze byt. aha a grafik strasne som stupla, dnes ma aj hlava boli, je nieco co si mozem dat na bolest hlavy???? http://www.fertilityfriend.com/home/3d04db a testik
16. srp 2012 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@magimary krasna fazulka :slight_smile:)))
16. srp 2012 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzanka9999 moja, ta mrcha uz k tebe nepride!!! uz si aj ty tu fazulku vychutnavaj :slight_smile: a krasny vyskok :dizzy_face: :dizzy_face: a myslim,ze by si mohla panadol
16. srp 2012 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka no pomalicky v kutiku duse sa tesim ako zavolam dokimu buduci tyzden ze chcem prist na kontrolu a az potom ak vsetko bude ako ma byt sa zacnem tesit a dufat ze vsetko pojde ako ma. mam pocit ze mi hlavu roztrhne to je strasna bolest:/ a ty ako micka?
16. srp 2012 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzanka9999 to bude dlhy tyzden co? :slight_smile: ja idem dnes konecne na krv, tak snad uz tam niekto bude, vcera mala dr. dovolenku a dnes by tam mal byt moj dr.. inak ta hlava ta asi bude teraz dost casto bolievat :unamused: vyskusaj ten panadol...
16. srp 2012 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka preco zvykne tehulky bolievat? no to bude dlhy tyzden. v pondelok mu uz zavolam ja to nevydrzim. podla kalkulacky by som mala byt v piatom tyzdni myslis ze takto tyzden uz nieco bude vidiet?
16. srp 2012 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 to bude ukazkovy trojfazovy graf. :slight_smile: a kraaasne dve palicky máš!
na hlavu ti neviem co poradit ale doporucujem pit vela vody, nie kávu.
@katka116 ahoj moja. vcera nebolo nic zvláštne, akurat ze som bola rano na krv, 24.8. idem k dokimu a porozpravame sa o vysledkoch. potom som este skocila k obvodakovi s tou chorobou, teda už len kašel a nos, a ten zahlásil ze on tam nic nepocuje ( na plucach ). ze mi doporučuje babske recepty lebo ATB netreba ( a já ich ani nechcem ) a vylezat a nieco na vykasliavanie. takze vlastně mi nic není.
dnes ma caka další blbý den v práci.
@bordulka aha. no tak já si taketo omyly nemozem dovolit. nemám to v práci také volne. já musim ist na jistotu.
16. srp 2012 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa namiesto kavy pijem Caro kavu:/ dakujem za rady :slight_smile: idem rychlo vyvencit havina aby som stihala do roboty.
16. srp 2012 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
16. srp 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
16. srp 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@magimary ale nie som si istá, ci je to po ovu... pár dní sa už tak choro cítim...
16. srp 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary krásna fazuľka, nech vám rastie do krásy :dizzy_face:
16. srp 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magimary krasna fazulka, drzim vam pasticky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 pozerám, že sa ti páči modrá farba :grinning: :grinning: :grinning: kde máš červené čiarky
16. srp 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek