• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
katrin... preco? vobec im to nebude divne...oni su uz zvyknuty na vseliake poziadavky... :grinning: ku nam do hotela kde som robila vlacili tiez kadejake veci... dokonca jeden si priniesol aj vlastne ranajky... no comment :grinning:
14. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte nova cast?? aj ja chcem byt v nej :slight_smile: :slight_smile: sice neviem ci bude prave tato pre mna uspesna ledazeby ste menej pisali a bolo by otvorena este koncom roka to by uz bol predpoklad ze som tehotna :wink: :wink: :wink:
14. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdička: nooooo.. dovolenka to nie je.... :frowning2: len sme nahodou v takom hoteli co robi wellness.... ale idem tam tlmočit, takze makačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...... ale užijem si to každopádne... :wink:
14. kvě 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrus... tak nosit si vlastne ranajky nedajboze pribor a postelne pradlo, to uz je na diagnozu... obsedantno kompluziovna porucha... citali ste teraz o tom hercovi v Zivote? boze tusim stano kráľ.... on je uplne mešuge,,.,. on este aj riady vyhádzal, hrnce... vsetko musi mat dokonale ciste, periny si zasiva aby mu nahodou ani kusok paplona netrcal nosi si svoj aj na hotel... a veeeela inyhc trhnutých veci... ako z filmi Tak dobre ako sa len dá s Jackom Nicholsonom.... čistá obsesia.... a este sa tym aj "pochváli " do novín...
14. kvě 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin... tak alespon na chvilku si udelas cas na odpocinek.. :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jedine vecer... jedina vyhoda je ze ideme autom( co je sice dlhe , ale mozem si cokolvek diviezt... pomodoro, syry, olej.. vsetko co by v leitadlo moc vazio a mohlo sa rozbit....)takze beriem jednu tasku navyse- prazdnu.... :grinning:
14. kvě 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin....tak to je uz na liecenie..... hrozne :grinning:
14. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kocky vsetko naj k tej "stastnej 13" zelam :slight_smile: ....a hlavne same // :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej uz 13?? no pekne, takymto tempom otehotniem v 20 :grinning: :grinning: :grinning:
drzim palce k //
14. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisi dakujemeee :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.Ja som dnes netestovala,veď načo?Tieň by bol aj dnes lebo mám len 25citl.Bola som z maminou na kontrole a keďže máme rovnakého obvoďáka,tak aj mne zobral krv na preventívnku a zistí mi aj HCG,takže zajtra okolo 10 budem vedieť presný výsledok 0.
14. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A že kde ste všetky??? :confused:
14. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib vsetky pucia :grinning:, ja uz tiez cakam kedy mi donesu papanicko lebo som taka hladna...
14. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ano ja prave pučim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teda uz som dopučila :grinning: :grinning: :grinning:
len ma moj sefino dost zaukoloval podkladmi ku dozornej rade tak asi vas budem musiet troska zanedbavat :sweat_smile: a oddychnete si odo mna konecne ... :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pekne.Toto počasie je úplne na prd.Zajtra má Simi závody,chúďa bude mokré jak myš.
14. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska to tu pekne viazne :cry:
14. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi zajtra drzim moc palce! :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Nella myslím že potvrdia moje testy,ale nevadí.Veď svet sa nerúti.
14. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak caute kocky. trosku to tu pozdvihnem. ale len temu, naladu asi nie.
vysledky spermiogramu = astenospermia. :cry:

kto by mi vedel nieco k tomu povedat? ake su sance?
ked nieco niekto o tom viete, dajte vediet, napisem presne cisla... :pensive:
14. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
do šťastné třináctky přeji všem co nejdřívější nalezení vysněných // a úspěšné těhulkování. A pro jistotu posílám k přáníčku pár těhu bacilků * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk * prsk :slight_smile: snad přinesou štěstí!!!
14. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharka,no je to znížená pohyblivosť spermií.A nič na to nepovedali a nedali nejaké lieky?Veď mali s ním konzultovať. :confused:
14. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaari a nasadili nejake lieky?
14. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka: no pekne... bez ovulky a este aj spermie na figu... to potesi :unamused: :confounded:
14. kvě 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, viem co to je - len som chcela presnejsie vysvetlenie tych cisel a charakteristik a tak.
po vysledky som bola ja - a to mi ich dali len medzi dverami. vsetko vysvetli asi gyndoska, ked k nej buduci tyzden pojdem. a asi odporuci liecbu, teda dufam...
este sa utesujem, ze mozno to je z antibiotik, co bral MM pred dvoma mesiacmi od 14.3. vyse dvoch tyzdnov.
14. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka vraj treba robit spermiogram 3 krat a potom s toho usudit vysledok..ja mam strach lebo aj mm by nmal ist zajtra na spermiogram
kuk sem http://www.androlog.sk/neplodnost_text.php?show=prebieha
14. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, jasne, ja sa vyhovaram aj na to, co sa nam stalo akurat pred dvoma mesiacmi... bol to strasny stres a smutok a ATB a tak... takze mozno nabuduce budu spermijky lepsie :wink:

katrin, no teda, to si dobre vystihla. :grinning: co uz, ked sa pozriem do dalekej buducnosti, nevidim sa kocikovat :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shaarka, skúste Profertil (tuším tak sa to volá), sú to síce dosť drahé tabletky, ale vraj pomáhajú aj na rýchlosť spermií. Treba to brať min. 3 mesiace.
14. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, HP a folikulometria sa aj platia, ci to je zadarmo? chcem na ne ist, ale neviem, co mam cakat.
14. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarai, zadara - vysetrenie. mozno za nejaky mini priplatok (1€)

a ten profertil nie je placebo? nejaky humbug? :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to by bolo drahé placebo! :astonished:
14. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek