• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@bordulka ja som ich zacala brat ale v polovici druheho cyklu, co som merala a tusim hned v tretom som otehu. proste to bolo tak, ze este len mesiac som ich brala a zabrali hned. ale doktorka mi hovorila, ze nemam na to indikaciu z krvi, aby som ich brala, ale ze mi da aspon male davky, nech sme obe spokojne a vieme, ze tato oblast je zabezpecena.. lebo ze vela problemov s otehotnenim a so skorymi potratmi je prave kvoli stitke.
21. srp 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka juchuuuuu! dali si sice na cas, ale tfuj tfuj, Svetli, nech sa to uz na teba konecne nalepi! som si ista, ze ked dnes maly kyval rucickami-nozickami, tak ti chcel odkazat, ze uz je ten tvoj maly niekde na polceste :slight_smile:
21. srp 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka hmmmm a počula si už o tom, či to nejakej žene pomohlo k ovulacii? :confused: Užival to tu niekto? či? :slight_smile:
21. srp 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 je tu o tom tema, a tebe ide o zharmonizovanie cyklu predsa ;) posobi to na meridiany plodnosti.. teda aj pohl. organov...
ak uz ani clostyl nezabera, tak skus aspon toto pravidelne uzivat .
21. srp 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy hihih, ze dakujem malemu za posolstvo :hearts:
21. srp 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ďakujem, snad tol zaberie, lebo by som sa zasa rada tešila ovulke a tomu nedočkavemu testovaniu :wink: :grinning:
21. srp 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte dievčatá. Potrebovala by som od Vás radu.. 5-9DC som brala clostil a 13DC som bola na pichnutie pregnylu.. dominantné 4 folikuly na lavej strane - 18mm... Nepichol mi to skoro? Graf mám tento mesiac dáky divoký. Mohlo sa stať, že ten folikul nepraskol aj po pichnutí pregnylu? teplota nie a nie vystúpiť hore.. Doki vravel, že sa máme snažiť na 15 a 16 DC ale mne sa vidí - podla výtoku a bolesti v podbrušku, že ovulka bola 17 a 18 DC...
Pozreli by ste sa mi na ten graf, že kedy ta ovulácia mohla byť? (poprípade : dá sa zaznačiť do fertilityfriend pregnyl?)

Ďakujem =)
22. srp 2012 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko kočky :slight_smile: ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu a dostala som VIP na 5 dní :slight_smile: škooodaa, že od zajtra do soboty nebudem doma :sweat_smile: :grinning:
22. srp 2012 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slabachvila máš nevýrazný rozdiel, ale stupas, tak ovu bola... pregnyl je vo ff hcg tuším...
22. srp 2012 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. srp 2012 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu supeeer :wink:
22. srp 2012 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 a ty čo tam máš tak divoko? :wink:
22. srp 2012 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a nevieš ktorý deň?
Medications/Supplements - HCG ? - to mám odškrtnúť ?? :confused:
22. srp 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte..
@lauritka @riana12 a dalsie kocky.. uz je ti asi paseee,ze? :frowning2: www.fertilityfriend.com/home/mata_ba :pensive:
22. srp 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba akoze pokles je, ale naozaj tazko povedat, lebo sa drzis... :unamused:
22. srp 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slabachvila zaskrtni v ten den, kedy si dostala injekciu pregnylu
22. srp 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 Preco sa hadate?
22. srp 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu a viem ja, co je to take divne? :rolling_eyes: akoze uz ma napadli aj take veci, ze ovu nebola... ale nejak mi je to sumafuk, vsak niekedy sa len tej MS uraci :grinning: kvoli tomu, ze prichadza do uvahy ovu uz okolo 9-11DC, tak aspon budem o par dni skor cakat MS a tak...
22. srp 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 však hej, keď teraz ešte neriešiš tehu (ako ja) tak je všetko šumafuk :grinning:
22. srp 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu neboj, ja viem velmi kvalitne stresovat aj ako nesnazilka... :grinning:
22. srp 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 však aj ja.....videla si hneď po ovu....nie? :grinning:
22. srp 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 zajtra uz padnem dole..uz sa aj brucho sem-tam ozve..a nalada to len potvrdzuje :frowning2:
22. srp 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu videla, videla :grinning: vies, ja si davam taky oddych, kym budem zase stresovat... stresovat furt by bola takaaa nuda :grinning: a ved aj ty si teraz davas oddych od stresu, ci nie? :slight_smile: a kedy bude dalsi stres? :sweat_smile:
22. srp 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba nuz tak uz sa len pripravit na MS, nic ine sa neda robit :pensive:
22. srp 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 @mata_ba babenky ak uz som z toho uplny blazon dneska som robila ten test a je negativny ale teplota sa mi drzi hore a este k tomu aj manzela to neodbilo ten mi hovori ze aj tak mi mrcha nedojde a vyskusam neskor ze potom to uz ukaze no co mu na to povies :wink:
22. srp 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 keď do soboty nedôjde mrchatá, tak budem stresovať riadne....idem, pekný zvyšok dňa :wink:
22. srp 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 zial :frowning2: neznasam taketo stavy..a este aj dnesne trojmesacie do toho..ach :cry:

@hanya1 urcite ukaze..treba vyckat..
22. srp 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanya1 tak jedine zopakovat test neskor... ale podotknem aj neprijemnsiu stranu - ze sa ti moze aj progesteron do poslednej chvile drzat hore a aj tak dojde MS... ja som tak parkrat mala, ze som stupala, stupala a stupala a v den MS teplota padla o viac ako 0,5°C a dosla MS...
a kdeze to mas graf?
22. srp 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu preco by si mala stresovat zrovna pred MS? :confused:
22. srp 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek