• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@zuziklc29 ahoj ahoj, ja som 2 dc.. takze ziadn slava... mna brusko po laparke velmi nebolelo.. ale prejde to , neboj. a vsetko si mala v poriadku ?
23. srp 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no zelam ti, aby to tak nebolo.
@lucka2405 urcite. a my sa snažíme od aprila, ale v nasom pripade je to teraz už 6.cyklus.
23. srp 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa dakujem,ale uz sa to pekne spusta..na vlozke zatial minikvapocka,ale na toaletaku ajajaa...a brusko sa zacina tiez uz ozyvat viac a viac..
23. srp 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ahoj moja, kedy testujes? to vyzera na IP :dizzy_face:
23. srp 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa
ahojky, jen ti chci říct, že můj graf vypadal velmi podobně :grinning: :dizzy_face:
http://www.fertilityfriend.com/home/paaajinecka
23. srp 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka ahoj moja videla si dneska ten moj graf?
23. srp 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka vieš, že si myslím, že nič z toho nebude, ako vždy :unamused: ale ak by náhodou ostanem hore tak testnem v pondelok, už bolo dosť sklamaní z bielych testov, aj ked v kutiku duše verím, že spermošky vydržali do ovu, uffff
23. srp 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajiskazemlyna blahoželám, krásny graf, ale sa obávam, že moj takto neskončí, ako vždy, aj ked po roku a pol by sa už mohlo zadariť :slight_smile:
23. srp 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka robili mi drilling vajecnikov,vajcovody som mala prechodne ale cysty mi davali prec.inak neviem o nicom. :grinning: teraz teda vcera a dnes mam podbrusku bolesti.teda ako keby mi rezali nozom tam. . . . . .zacala som si par dni po laparke merat uz teplotu,len ja som do takychto veci ako tlcik :wink: dufam ,ze sa to pohne . . . . . . .pockaj poklad este aby i aj dvojicky nemala :grinning: :grinning:
23. srp 2012 v 16:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuziklc29 tak to je dobre, ze nemas zrasty, aj mne vtedy urobili driling a dali prec nejaku cystu, ale tak nam to aj tak nepomohlo..
u nas fakt asi tie spermose sa musia dat dokopy.. :rolling_eyes:
23. srp 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka pokladik tak nech netrapia teba ale nech davaju dokopy draheho. ty si potom v poriadku :wink: zlaticko neboj,len aby vazne tie dvojicky si nemala . . . . . :grinning:
23. srp 2012 v 17:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuziklc29 ah vies co, uz radsej dve jednym smahom a mame pokoj.. aby som nerodila az na dochodku :grinning:
23. srp 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka NEBOJ to sa nestane . . . . . .ale ty maj dievcatka lebo ja by som mala mat dvojicky chlapcov :grinning:
23. srp 2012 v 17:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja by som veru rozhodne radšej mala dvojičky ako nič... tento cyklus 3 veľké folíky, ovu bola, Dr. ma nažhavil vetou "keby to náhodou tento mesiac nevyšlo, tak príďte zase 13.deň na folikulometriu, ale nemyslím..." a nič... :angry:
23. srp 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba moja takže fakt sa spúšta mrchaňa?to neni možné..takže to bude predsa len v tom septembri,hm?
23. srp 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 fakz moja..no nemam slov,co ti poviem :frowning2: a september?ja uz neviem..uz nechcem cakat nic a po dvoch tyzdnoch meskania si chcem uvedomit,ze meska..zajednali sme si fitness trenerov,od pondelka sa ideme dat obaja s mm dokopy :slight_smile:
23. srp 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby! V tejto téme som nová a potrebovala by som radu: či má význam merať si bazálnu teplotu, keď ja cez noc kvôli cikaniu vstávam aj 3-4 krát. Čítala som, že je to najlepšie po 6 hod. spánku. Keď áno, ako dlho by som mala merať s klasickým teplomerom v pošve? Ďakujem pekne :slight_smile:
23. srp 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba jasne skuste sa obaja odreagovat a možno to pride nečakane,len zistiš,že ti mešká..držim moc palčeky zlatko..raz to vyjde uvidiš.
23. srp 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 dakujem moja..ani si nevies predstavit ako velmi moje srdce po dietatku pisti...
23. srp 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte kocky nebudem dlho pisat lezim
V nemocnici s teplotou39,5 zapal oblicky davaju mi ATB a som v siestom tyzdni:((((((
23. srp 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 ach, mojko, drz sa, vsetko bude fajn, dolezite je, ze maju nad tebou lekari dohlad!
23. srp 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka9999 juj, veľmi nepríjemné, skoré uzdravenie, držte sa s fazuľkou
23. srp 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku ahoj, ja meriam obyčajným digi teplomerom, ked zmeria zapípa a mala by si spať najmenej 4 hodiny pred meraním a merať vždy v rovnaký čas, skus obmedziť večer tekutiny :slight_smile:
23. srp 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanya1 ahoj, graf som videla, pekne sa drzis :slight_smile:
23. srp 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa mojko, neboj, ked to necakas, tak to pride, ale veru vyzera to nadejne :slight_smile: a az v pondelok? :( preco musim cakat vzdy tak dlho? :wink:
23. srp 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzanka9999 jooj , držkajte sa a skoro sa uzdravte, neboj fazulka to zvládne.
23. srp 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka vieš moja, kebyže vyskočím nad 37 možno testnem aj skor, ale ak nie tak to bude ako vždy, nič výnimočne
a ty ako :slight_smile:
23. srp 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa no ved som pozerala, ze si mala vysoku dnesnu teplotu... uz si niekedy taku mala? :wink: budem drzat palce, aby si sa este teda vysplhala :slight_smile: ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka len ma mätie, ze moj krcok je stale hore hned po mrche :unamused: sa mi zda, ze ma vyliezt hore az pri ovulke,resp. po
23. srp 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no 37 som už parkrát mala, ale viac nie, čo ja viem, no uvidíme, ale neverím tomu, lebo vieš málo keksu bolo :unamused: alebo dalšia možnosť, čajíky pomohli, žeby tak skoro :wink:
a ty neboj, tentokrát bude ovu, musí byť a plodnááááááááááááááááá, čo sa týka krčku, v tom sa nevyznám, a aky ma byť pred mrchou
23. srp 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa tak dufam, ze uz u 37 ostanes :slight_smile: a spermijky budu urcite aktivne :slight_smile: a uz teda pijes ten caj? :dizzy_face: to by bolo super, keby tak rychlo zabrali... a neviem ci este tento mesiac bude ovu :unamused: uvidim az v septembri... a viem ze pred mrchou ide krcok dolu a pri ovu hore :slight_smile:
23. srp 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek