Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lauritka
25. srp 2012

@katka116 ano, po kyrete sa to kludne moze spozdit na 5-6 tyzdnov..

moni1007
25. srp 2012

@katka116 no tak nemysli si, ze ja po babatku netuzim, ved ty mas doma aspon svoju dcerku, ja nemam ziadne, takze moja tuzba po nom je obrovska. proste stravila som krasne dni a neriesila som snazilkovanie,ale nevravim, ze na babo som nemyslela... ani sexik nebol planovany, myslela som,ze praveze ani nebude, ale jedenkrat sme zostali dlhsie v noci pri ohni, druhykrat sme sa vybrali na prechadzku do lesa atd. vratili sme sa do cias mladi 😀 😀 😀 😀
no ved hlavne ze tvoj muzik robil a nelenil, ze ti pomohol, nehnevaj sa nanho 😉

lauritka
25. srp 2012

@moni1007 ale ved mas teraz psie babatko ♥

moni1007
25. srp 2012

@lauritka no ved jasne, to si teraz uzivam 😀 😀 😀 moj mi akurat vravel, ze sa smial z mojej rodiny, ze sa k ich sucke chovaju ako k babatku a ze on je uz taky isty a to ma len dva dni doma psika 😀 😀 mozno aj preto mi to moj dovolil, ked videl ako sa s nim bavim a vie, ze som taka smutna, ze sa nam nedari, tak mi to aspon takto kompenzuje... a inak, vam ako dopadol spg?

lauritka
25. srp 2012

@moni1007 no som rada, ze ti privolil a on si na to uplne zvykne ;) na zvieratko.. naplni to dusu .. ;)

eeh, som mala peripetie, este stale neviem vysledky🙂 oni to medzitym poslali mojmu gyndosovi a on ma dovolenku, takze asi v pondelok alebo v utorok uz skocim konecne za nim. 😀

moni1007
25. srp 2012

@lauritka ja viem, ze si zvykne, ved vidim ako sa chova k Sandy ked ju strazime, ked idu nasi prec 😀 a uz teraz kolo nasho beha, ked co i len zapisti 😀
jaj, tak este nevies. dufam,ze budu dobre.budem ti drzat palce 😉

lauritka
25. srp 2012

@moni1007 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/michaela1986...

neskutocne fotky a ta laska medzi psom a dietatom, az mi sizy vysli 😵

bordulka
25. srp 2012

@katka116 ahoj kati, dakujem ti velmo pekne 🙂 sice ma mm neposluchol, ale osud to vyriesil za nas... dostali dve volne parkovacie miesta, tak nemusi tej zenskej davat nase auto... ale v kontakte urcite su, ale co oko nevidi, to srdce neboli,nie? 🙂 a s tvojim mm ma to mrzi, poznam to... ale aj ked moj zacne vzdy tak neskoro, lebo sa mu nechce 🙂

moni1007
25. srp 2012

@lauritka joj, presne tento album som pozerala pred nedavnom a straaasne sa mi pacili. uplne uzasne. 🙂

bordulka
25. srp 2012

@moni1007 moja, keby ste boli sami, tak si zase neuzijes tu okolitu prirodu 😉 a z tej prace sa ti este neozvali? ci kedy je druhe kolo? ja som ten teplomer chcela, pretoze ta teplota je presnejsia, takto mam velke skoky... 🙂 dnes sme boli v prievidzi - ja som behala po nakupoch a mm sa vozil 🙂 a teraz akurat odisla mamina s kmotrou a krsniatkom od nas 🙂 sme sa vysantili... a stiahla som si Snehulienku s titulkami, tak idem kuknut... hra tam fešáčik... skoro ako mm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kikaneu
25. srp 2012

ahojte kočky 🙂 tak ja už som z výletu doma a hlásim dnes 2DC (chvalabohu mrcha prišla) 😉 čo tu nové?

moni1007
25. srp 2012

@bordulka no verusa mi zdal ten herec nejaky povedomi,som si spomenula, ze podobneho som videla v tvojich foto 😉 no tak aspon mas nakupene, uzila si si krstniatko, tak mas pekny dnik za sebou...
no mas pravdu, kebyze sme sami, tak je to asi opat len stereotyp, takto to bolo napinave , moj sa mi priznal, ze sa mu taketo vzruso paci 😀 😀 akurat siel k svagrine na krstiny, ja som zostala doma s Charliem 🙂 akurat spúinka. len neviem ako budeme snazilkovat, ked je stale s nami 😝 😝

moni1007
25. srp 2012

@kikaneu ahoj. tak ste si s maminou uzili vyletik? 🙂 len skoda, ze ta tam mrcha prekvapila, ci? mohla aj vydrzat par dni. ci ta velmi nepotrapila? 🙂

anait
25. srp 2012

@hanya1 tam u vas je to podla mna uz iste 🙂 ja za normalnych okolnost som mala dostat dnes, ale aj zajtra je este moj limit a pozajtra je 28dc, to je moje maximum, tento rok bol raz taky "dlhy" cyklus, tak uvidime, co sa to vlastne u mna deje...

kikaneu
25. srp 2012

@moni1007 ahoj 🙂 no, užili 🙂 bolo fakt skvele, tak neprekvapila, čakala som ju, ale mohla si dať ešte aspoň 1 deň pohov....no ale nebolo to až také hrozné, dala som si tabletku a žila ďalej 🙂 a ty máš krásneho havka.....odkiaľ? 🙂

moni1007
25. srp 2012

@kikaneu tak aspon ze ta nepotrapila. no tak ako som sa ja dostala k psikovi je dlhy pribeh. jedna pani ho dostala od svojich deti s celou vybavou, knizkou, ockovacim preukazom, ta ho vyhodila, nasiel ho jeden chlapec, tak mu ta pani dala aj vsetky veci c o boli k psikovi, jemu to vsak rodicia nedovolili, zobrali si ho este dve zeny, ktore si ho nechali len po jednej noci, potom sa dostal do ruk mojej krstnej, ktora si hpo vsak mohla nechat len do konca prazdnin kedze uz ma psikov dvoch a tak hladala pre tohto majitela. nik sa nenasiel, tak sme sa s drahym dohodli, ze si ho nechame 🙂

mattuliatko30
25. srp 2012

@bordulka hej rezignujem..idem na antiku,aspoň na pol roka..aj kvôli tym cyklom...bude to tak asi najlepšie,musim sa dat do kopy @moni1007 hej moja zase skoro,už ma to nebaví,kašlem to

kikaneu
25. srp 2012

@moni1007 wau 🙂 takže máte mrňavého havka, krásne 🙂 aj my sme k našej prišli takto náhodne, ona sa tu túlala a my sme nezatvárali bránku, tak nocovala tu, no a ráno, keď sme ju videli, nemali sme srdce poslať ju preč....tak je naša 🙂
aké meno ste mu dali?

moni1007
25. srp 2012

@kikaneu on uz meno mal Charlie, uz nan aj pocuval. moc sa nam nepaci, ale uz mu ho menit nejdeme, je to taky komediant a sibal 😀 a vy ako volate vasu? tiez ste k nej prisli super. snad sa nam odvdacia svojou laskou 🙂

moni1007
25. srp 2012

@mattuliatko30no tak snad sa ti po tej antike cyklus upravi 🙂

katka116
25. srp 2012

@lauritka ach tolko tyzdnov to mi pride nekonecno po prvom kyrete mi prisla po 2 tyzdnoch..

katka116
25. srp 2012

@mattuliatko30 ved ked ta ved netlaci si ok, ci? Ja mam 36 a chcem stihnut este 2 a vidim ze dnes to az tak lahko nejde ☹

lauritka
25. srp 2012

@katka116 ja viem, ale tusim aj mne po kyrete meskala vtedy.. telo sa musi dat dokopy 😒

zvolsiinylogin
25. srp 2012

@mattuliatko30 ti prisla tak skoro aj s tabletkami? mne sa to po dufiku upravilo, uz nemam spinenie v dnoch mrchy, dnes vecer si dam poslednu tabletku a na 6 den zacne mrcha...tak uvidim buduci cyklus, ako to bude bez dufiku vyzerat..

bordulka
25. srp 2012

@moni1007 moja ved prave, ze uz je tento den za nami, neskutocne rychlo to ide :( snehulienku som dokukala a veru by som sa nenahnevala, keby som mala takeho mm 🙂 alebo iba niekedy 🙂 na dlhe zimne večery 😀 😀 😀 no aby si ten tvoj na to vzruso nezvykol :D no charlieho budete musiet zatvorit do obyvacky, lebo potom by asi chutky dostal 🙂

bordulka
25. srp 2012

@mattuliatko30 a mozem sa spytat, kolko ste uz s mm spolu? uz ste mali takuto krizu,alebo je toto taka najvaznejsia :(

kikaneu
25. srp 2012

@moni1007 ale čo, pekné meno 🙂 naša je Zora 🙂 a už sa nám odvďačuje od decembra 🙂 trubka naša 🙂

jania023
25. srp 2012

@lauritka ahoj moja co mas nove?je tu esteniekto zo starych kociek okrem nas dvoch? 😀

piefunko
25. srp 2012

@melisaaa zlatik moj,tak nakoniec sme z sovci prisli predsalen traja.... ja,mm a mrcha 😀 😀 😀 😀
nabuduce si dam pozor a zelania budem konkretizovat 😀 😀 😀
dufam ze teba cakaju // hmmm???

melisaaa
25. srp 2012

@piefunko ☹ ☹ ☹ nič to moja, ja ta zajtra, alebo pozajtra dobehnem, už som klesla a zajtra spadnem na nos, ak ty nič, samozrejme aj ja 😒