Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
26. srp 2012

@bordulka no ja sa tiez bojim, ale zide sa mi, ked budeme mat babatko a mm bude stale prec, aby som s nim mohla v pohode zajst k lekarovi, ked bude treba... no prisiel nam v juni, cca 70 eur, ale nam vzdy chodili preplatky, ale to som ti pisala, ze sme nemohli regulovat teplo v zime, bo ste nemali tie stupliky na to 😀 tak ty mas takeho pohodlneho muzika, ale aj moj ma take chvilky. a vsak ste neni dohodnuti na urcituz hodinu, ci? radsej ho nechaj tak,aby ste sa neposkriepili 🙂

moni1007
26. srp 2012

@veru_veru no ja som skoro vzdy mala len tento, co sa tyka mna bol spolahlivy, nikdy mi neukazal // a tehotna som nebola, takze ukazal pravdivo 😀 😀 😀

anait
26. srp 2012

@veru_veru to je jedno s čím , hlavne už testni 😉

kikaneu
26. srp 2012

@moni1007 no, musí si zvyknúť 🙂 naša už bola veľká, keď prišla 🙂

veru_veru
26. srp 2012

@moni1007 mno 😀 Ale tak kurňa, jsou tam dva testy a stál 120 Kč! Tak to bych sakra předpokládala, že byl měl být spolehlivý. Ale na netu hrozné recenze... No, já teď 2 hoďky zkusím nepít a nechodit na wcko a stejně to zkusím... A když to nedostanu, tak zkusím zítra ráno znovu a zítra zkusím sehnat jiný test... Sakra já bych to tak potřebovala vědět.. V úterý mám jet na služebku a potáhnu sebou kufr plný spisů, chjo 😖 to je děs, chtěla bych být v klidu jak @hanya1 😎

moni1007
26. srp 2012

@kikaneu no ved vsak jasne. vsak sa snazime byt trpezlivy. vcera vecer aj rano sa pytal von a potom sa raz opat nevypytal crkol si vnutri. len na noviny sa nechce naucit. bud sa vypata von alebo si crkne hoc kde 😝 😝

bordulka
26. srp 2012

@moni1007 a mate daleko doktorku? mne by to bolo na tri veci, lebo auto by som doma nemala 🙂 o tom regulovani si mi hovorila, a brala by som aj tych 70€ ale ja cakam viac :( mm je straaaasne pohodlny, neznasam to, ked sa s niekym dohodneme (nejde len o svokrovcov) tak si dava vzdy načas a mna ide roztrhnut... teraz mi povedal, ze pojdeme okolo pol jednej, lenze svokrovci nas vzdy cakaju o pol dvanastej... som zvedava ako im to vysvetli, ale cakam ze za chvilu bude svokra volat, tak mu dam rovno telefon.. a kym tam pojdeme, tak sa aj doma najem a potom sa zase budu hnevat, ze co nejem :(

veru_veru
26. srp 2012

@anait jsem se ráno strašně nažuňkala (napila), mám teď úplně čirou moč, musím počkat...

moni1007
26. srp 2012

@bordulka no doktorku mame tam kde byvaju nasi, to je cca 6 km. da sa prejst aj pesi a aj par busov tam ide doobeda, ale predsa len ked mas auto je to lepsie, ked sa aj do rychla potrebujes dostat niekam a ked je skaredo. ale vraj sa ta doktorka ma stahovat k nam na dedinu, teda ambulanciu si tu otvorit, pred rokom sa tu prestahovali na domcek. tak je to dost realne podla mna, to by bolo super... no tak to verim, ze ta to rozculuje, to by aj mna, nemala by som na to nervy. ja musim byt vsade nacas 😀 jasne, ked bude volat, daj k telefonu rovno muza, alebo na rovinu povedz, ze muz chce ist az o pol 1. ja by som to tak urobila, 😉
no a aky ucet cakas?

zuzanka9999
26. srp 2012

@moni1007 dnes je druhy den bez teploty ale oblicka ma stale boli na dotyk. Tak skoro ma domov nepustia:( dnes mam hroznu naladu pohAdala som sa s mm aj s mamou cez telefon, lebo som tu stvrty den a uz tu neviem vydrzat. Uz chcem ist domov:(

moni1007
26. srp 2012

@veru_veru jasne, jeden sprav dnes poobede a druhy si nechaj na rano. drzim palce nech si tam najdes //. nech ti neukazuje tak ako mne 😝 😝

kikaneu
26. srp 2012

@moni1007 naučí sa, len fakt treba byť trpezliví

bordulka
26. srp 2012

@moni1007 vo vsetkom s tebou suhlasim, ale my by sme na to potrebovali dve auta :D a bohuzial nie je ich kam zaparkovat, mame miesto iba pre jedno... a nasa dr je v susednej dedine (tiez nejakych 6km) 😀 inak vsimas, ze este nie sme ani tehu a uz riesime doktorku? 😀 😀 😀 😀 a akurat mi zvonila svokra na mobil, hned som ho zaniesla mm 🙂

moni1007
26. srp 2012

@bordulka tak my sme to riesili este kym sme tu isli, vela ludi hundralo, ze ideme na taku dedinu, kde skoro nic neni. ale nam sa tu paci a nesli by sme inam, a kebyze mame stavat, tak stavame aj domcek tuna 🙂 a co jej mm povedal?

moni1007
26. srp 2012

@zuzanka9999 to ma mrzi. ale snad ta pochopia, ze si nervozna a ze sa bojis. urcite to pochopia. hlavne, ze uz teplo ustupila,este nech ta bolest prejde a bude dobre 😉

bordulka
26. srp 2012

@moni1007 no ja by som v meste nechcela byvat, chvilu sme tam zili, bolo fajn, ale doma je doma... napr. ja by som nesla byvat do dediny, odkial pochadza mm... aj ked chvilu som bola namotana, uz sme tam chceli stavat, ale potom nas to preslo... mali sme moznost kupit domcek vedla nasich, ale vela penazi zan chceli a jedna suseda, hned vedla nasich predala taky isty dom, v akom som vyrastala za necelych 20000€ kvoli exekutorovi a nikto o tom nevedel... mohla nam to povedat a uz by sme tam boli... kupili to nejaky spekulanti, lebo to hned predali za drahsie... ale som rada, ze nakoniec byvame v tej istej dedine, ze mm sa moc nevzpieral :D a povedal svokre ze prideme okolo pol jednej... ale ked som mu davala moj telefon, tak povedal,vsak to zdvihni... ale nezdvihla som 🙂 si na mna pysna? 😉

moni1007
26. srp 2012

@bordulka jasne, som na teba hrda. ja som ti verila 😀 jaj, no tak ale hlavne, ze mate domcek a ze si rozumiete splou, ja by som tiez nechcela byvat vedla svokrovcov, aj ked istu domu sme tam mali prerabat a byvat u nich, nastastie sa to tak nekonalo, lebo to stale odkladali, ze kedy mozme zacat. teraz lutuju ze tam nebyvame a my sme celi stastni 😀 😀 😀 a tiez sa tam maju predavaj 2 domy, ale nemame v plane si ich tam kupit. aj ked vraveli, ze kuipia jeden pozemok, ze pre nas... a aj stanov brat ropzmysla, ze bude kupovat jeden z tych dvoch domov 😝 😝

lauritka
26. srp 2012

@bordulka 😵 😵 😵 tesim sa. urcite pojde zachvilku aj na hbo 🙂

lauritka
26. srp 2012

@veru_veru drzim palce, to je krasne slovo - nažunkala 😀

bordulka
26. srp 2012

@lauritka to asi este chvilku potrva... nerozmyslala si, stiahnut si to? 😵

lauritka
26. srp 2012

@bordulka nieee, lebo ja si rada pozrem filny na velkej obrazovke v HD.. ako da sa napojit aj pc, ale kvalita obrazu nie je taka dobra. 😉
neutecie mi to, pockaaam :ˇ🙂

bordulka
26. srp 2012

@moni1007 aky je ten osud prelietavy, ze? 🙂 az po case zistujeme, ze ako to vsetko mohlo byt zle... 🙂 a moj povedal, ze mu je to jedno, kde byva, hlavne ze je so mnou 🙂 a my sme viac s nasimi ako jeho rodicmi... aj ked mi je to luto, mam vycitky svedomia, ale tak srdcu nerozkazes 🙂 preto chcem aspon ten jeden den ist tam a vykecat sa... to mam pocit ako keby som bola iba ja na navsteve, mm sa hra vonku so psami a ja som so svokrovcami 🙂 ale oni ma beru ako dceru ktoru nemali,ja im to ani nezazlievam, som rada, ze ma maju radi... lebo "svagrina" chodi so svagrom uz vyse dvoch rokov a dokopy tam bola asi 6x a nemaju ju radi, lebo ho vyuziva... inak to som ti chcela este povedat, ze moj svagor sa fest podoba na tvojho mm 😀 😀

bordulka
26. srp 2012

@lauritka no my pozerame vsetky filmy na tv a ten obraz je lepsi ako v pc 🙂 ale aspon ti potom poviem ci sa mas na co tesit 😉

lauritka
26. srp 2012

@bordulka vazne ?? no ja ked napojim notebook, tak ziadna slava. 😕 neviem ani nastavit rozlisenie.. strasne to taha oci

riana12
26. srp 2012

@hanya1 potom uz na co budes testovat, ked ti to tyzden bude meskat? 😀 😀 😀

moni1007
26. srp 2012

@bordulka no veru, som rada, ze to je tak ako je. mna svokra tiez nemala nejak v laske, ale od svadby sa uz berie ako rodinu. aj sa tak k nam sprava, chce aby sme tam chodili na pravidelne navstevy a pod. da nam obcas vajicka, zemiaky a pod. predtym to tak nebolo. povedz ako ju mam ja brat ako svoju drzuhu mamu ked ma 7,5 roka nemala rada a teraz sa tvari akoby sme boli odjakziva kamosky. akceptujem ju, beriem ako muzovu mamu, som k nej uctiva, chodim na obcasne navstevy, aj muza kolkokrat volam,ked sa mu tam nechce, ze sme tam uz dlho neboli, ale nikdy ju nebudem brat ako svoju mamu 😝 😒 moj tiez hovori, ze by tam byvat nesiel 🙂 ze on je takto spokojny 🙂

lauritka
26. srp 2012

@riana12 good point 😀

ceresnicka10
26. srp 2012

ahojte baby toto su moje teploty beriem soju,co myslite ako to vyzera? http://www.fertilityfriend.com/home/3ab8ae/]

lauritka
26. srp 2012

@ceresnicka10 normalne ako po mrche.. klesla si. teraz uz len cakat na ovulku 🙂

bordulka
26. srp 2012

@lauritka my si to zapajame cez usb klucik 😒 nemate taku moznost pripojenia?