• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@bordulka :grinning: jasne dakujem. idem skuknut tych musketierov, co je to zac :sweat_smile:
26. srp 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka a tych kde davaju??? :slight_smile:
26. srp 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka vcera isli na hbo :wink: uz sme to aj vypli, klasicka story v novom podani.. :unamused:
26. srp 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja som to uz videla, ale nechcela som ti kazit iluzie :slight_smile:
26. srp 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka dakujem :sweat_smile: , ti starsi musketieri sa mi viac pacili ;) este ti, kde hral charlie sheen :P toto uz bolo az velmi "moderne" miestami nasilu vtipne, to uz nemam rada... :unamused:

tk idem uz off. dobru noccc :zipper_mouth:
26. srp 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj nerada otravuji ale občas vás tu čtu a chtěla jsem se zeptat kdy dochází k zahnizdování vajíčka poznám to na teplotě? a kdy je nejlepší udělat těhu test? děkuji za odpověd a nezlob se že tě otravuji :slight_smile: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lenas27/grafy?c=-8588574892854775808
26. srp 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja tak o ničom, pomaly klesam :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.fertilityfriend.com/home/120212
27. srp 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 čau :slight_smile: ideš sa pridať do klubu mrchujúcich?
27. srp 2012 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože, bodaj by to bolo uhniezďovanie
Podľa mňa dneska 8DPO :astonished:
27. srp 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako mám dať ten link sem?? aby som nemusela dávať stále obr? dík :wink:
27. srp 2012 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. srp 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slabachvila chod cez sharing a home page setup... create your own page alebo rovno najdes svoju linku hneď navrchu sranky...
27. srp 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. srp 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 a dakujem :wink:
27. srp 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slabachvila ano, už to ide :wink: niet zač
27. srp 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko @lauritka takže pokračujem v ničom... http://www.fertilityfriend.com/home/3a3666
krčok večer totál veľký a zavretý, ráno tiež...zle mi je jak psovi a test biely...
idem do práce :angry:
27. srp 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka @lauritka @moni1007 @hanya1 @6lenka64 @riana12 caute baby. tak víkend s westikmi bol uplne super!!!!! uplne som si oddychla a zabudla na vsedne starosti. a ti psi..... no prostě úžas! ani domov sa mi nechcelo ist. a vsetci psickari tak boli taky super! kludne by to mohlo být každý víkend! neskor dám aj nejakú fotku.
dufam ze aj spermosky ten víkend vydrzali, lebo ovu bola asi včera ( aj ked vzhladom na ten malý folikul neviem ) ale vcera po prichode domov a vybaleni a okupani sa mi už nic nechcelo. no věd uvidime. rozmyslam, ked bola ovu vcera, tak či nasadit ten duphaston už od zajtra ( na 2dpo ) alebo až od stredy? sice ka stále troska trápí ten folik ale kašlat na to.
www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc
27. srp 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lagunasa Drzim palce aby to vyslo :slight_smile: aj oddychnut si treba :slight_smile:)) ja som 7 DC, dnes som zacala merat, ovulka este daleko :slight_smile:))
27. srp 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa pockaj az na 3DPO, aby si mala istotu, ze ovu bola...
27. srp 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait fuuuu uz nech ide ta teplota dole teda nez ta ma takto natahovat :rolling_eyes: ja som prave volala endokr. a mala som dohodnuty taky termin ze ak by mrcha nedosla tak mam prist 13.9 rano na krv a ak dojde tak na 21dc... a volam jej, ratame a kukam do kalendara a mrcha dosla a 21dc vychadza presne na 13.9 :slight_smile:)) to je jaka haluz :grinning:
27. srp 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenasss neotravujes :slight_smile: ved na to sme tu ;) aby si sa pytala. takze IP nemusi byt viditelny v kazdom grafe, a zase moze byt Ip a nie je to IP :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. niekedy to vobec nepoznas. testovat mozes zacat cca od 9dpo :slight_smile:

este mrkni na tuto stranku, su tu aj priklady grafov s IP aj bez.
a pozri vlavo na BT a tehotenstvi.. :wink:

http://merenibt.xf.cz/index2.html
27. srp 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauriiii prosim vies mi napisat davkovanie ej fytosoji? keby ma chytila sajba a rozmyslela som si to, lebo moj doki je na dovci a nemoze mi tak spravit HP a endokr. mi bude robit len prolaktin, tak by som skusila tu soju asi... tento mesiac som bola "cista" a ovu prisla sama, na 32dc, tak by som ju teraz trosku popohnala :sweat_smile: alebo si nemam davat? co myslis? :sweat_smile:
ozaj ako sa ma misha? :slight_smile:
27. srp 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa tiez myslim, ze pockaj este na dalsie teploty..

tak ste sa mali super , co --same psiky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@piefunko ahooooj piefunečka moja, dnes 1 dc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahojte babuľky, pridávam sa do klubu mrchujúcich, 1 dc
27. srp 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko jasne ved skus :slight_smile:

zacni od 3dc- 150 mlg. 4 dc-150, 5-6 dc pridaj jednu, cize 175mlg. a posledny den 200. bud si daj naraz ak to zvladnes prehltnut :P alebo na dvakrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No hadam s ma dobre, kocka mi pisala email, ze uz podsrastla a spinka celu noc. este mi ma poslat nejake fotos :slight_smile:
27. srp 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa no vitaj, ja uzs som sice v von z klubu, teraz som v predovulacnom klube :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait sakra je mi luto bieleho testiku :( predpokladam, ze asi zajtra klesnes.. uvidime..
27. srp 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ooooooooch mojaaaaa ako ja teraz budem opakovat? teraz sme si to vymenili :grinning: ok, tak ja budem teraz tehu a ty potom, budes teraz opakovat ty,ok? :wink:
27. srp 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka dakujeem, no dnes som 3dc :wink: tak cez obed dam nejaku lekaren asi :slight_smile: a normalne fytosoja forte ci ako ? nieze kupim nejaku hovadinu :grinning: idem si to napisat a dufam ze zaberieeeee :dizzy_face:
takze uz si ju vzali? no super, tak dufam ze sa ma dobre, potom daj ie fotecky ked posle :wink: nebolo ti smutno za nou? :slight_smile:
27. srp 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek