• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@lauritka všetko je na prd, ja už neviem :unamused: a tebe prajem poriadnu plodnu ovu, ale som sa rozhodla, že do konca roka budem tehu, neviem ako to urobím, ale budem, všetky budeme :slight_smile:
27. srp 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko presne to som ti chcela písať, tentokrát ja budem opakovačka, tak sa snažžžžžžžžž :grinning:
27. srp 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko fytosojaforte :slight_smile: presne tak.

tak prve dva dni mi aj bolo smutno, ale na druhej strane som myslela stale na to, ze ma svoj domov. :dizzy_face: ze sme jej pomohli. a to prekonalo ten smutok.
27. srp 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
27. srp 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa no urobis to tak ze to hodis na mna ako si uz pekine spravila :grinning: :grinning: :grinning: ja si maaaaaaknem, ty zopakujes a potom aj @lauritka :grinning: alebo vies co, ona uz bude mat ovu, hodime to na nu, nech je ona prva a my zopakujeme, co ty na to? :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
27. srp 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko jasne, súhlasím, @lauritka to tu musí naštartovať :grinning:
27. srp 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte, takze ovulacia uz zrejme prebehla, dnes zvysenie teploty a vystupnovali sa bolesti podbruska, krizov a prs. www.fertilityfriend.com/home/micak/
27. srp 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@micak vyzera to tak, mas pekny vystup :slight_smile:
27. srp 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ahoj, ja sa hlasim 2DC - vcera som mm naznacovala, ze by to mohlo v septembri vyjst a ze sranda, ze mam ovu presne v tom case ako pred 5timi rokmi ked sme pocali malu - hned ma schladil, ze taketo myslienky si mam nechat na MK, ze sa mu to nechce riesit... tak sa tu vyzalovavam...
Keby sa mu aspon chcelo kazdy druhy den keksikovat.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
@bordulka @moni1007 - baby vy ako? Ja mam dnes tazky den v praci, mm je na sluzobke, potom riesim malu, idem, na nakupy a este vecer si musim robit uctovnictvo podklady... a to som v noci hrozne zle spala :frowning2:
27. srp 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 hiiiii takyto je zly na teba? no nic, musis na tajnasa merat alebo odsledovat ovu asi cca kedy bude a potom vytiahnut nejake cipky a podvazky a zvadzat zvadzat zvadzat :grinning: :dizzy_face:
27. srp 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 trochu skoro klesas a 11dc znie uveritelne. Ako to ze pred mesiacom si mala vyssie teploty?

ja uplne ziram, ze som neklesla, ked som zacala s meranim 11DC, tak som si myslela, ze zachvilu pride pokles a ono to len hore.. podla coho ff urci den ovu, ked nepoznal moje starsie teploty?! asi mi ukaze 16DC.
http://www.fertilityfriend.com/home/3bf566
27. srp 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a tocil sa ti prsten?
27. srp 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah pravdepodobne mam nizky progesteron... ja som mala aj predtym problemy, ze som mala nizku BT a LF byvala kratka, ako napr. dnes... uz sa mi aj hlien meni a mam predMS bolesti... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prsten sa netocil... iba sa jemne mykal... ale fakt jemne... preco?
27. srp 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
Ahojte baby, takze u mna mrcha dorazila vcera...:(
27. srp 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ok, pockam.
jo jo. samé psiky, westici! a samozrejme ich super majitelia. strasne mi to dalo vela energie!
27. srp 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka u mna tiez.. Budeme spolu snazilkovat
27. srp 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa ahoj ako sa mas?
27. srp 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah asi ti ovu ani neurci alebo urci nespravne neskor... budes si musiet asi sama ovu vyznacit
27. srp 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ...No..ja dufam..,ze sa mi dnes spusti naplno...vcera bolo len slabe spinenie...a dnes...ani necitim bolest brucha.. :(
27. srp 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah Takyto graf som este ani nevidela, zeby pred ovu, takto rastla teplotka :slight_smile:
27. srp 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka spinenie nie je menstruacia... MS je az normalne krvacanie... :wink:
27. srp 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 kyvanie je chlapec. ak si to teda robila na urcenie pohlavia dietatka... moji rodicia to robili vsetkym kamaratom po svadbe, a vraj vychadzalo...ale mne to nikdy nenavrhli.

ak mas nizky progesteron- lekar to zistil z krvy, a nasadil lieky? /prepac nepamatam co beries/ alebo to co beries nasadil bez hormonalnych testov?

@6lenka64 ten moj graf ma celkom rozladil... kedze je dost mozne, ze sme sa netrafili, ale pritom mam nadej, ze mi ovu ff vyznaciu spravne: 1) nikdy som nemala ovu skor ako 18DC /meriam 5mes, najkratsi cyklus v zivote-30dni/ 2) uz som mala ovu po postupnom vyslape na 36.8°C -potvrdila aj lf. 3) nikdy som nevidel takyto graf :sweat_smile: budem sa hlasit s pokracovanim. :grinning:
27. srp 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@enah ja som sa len pytala dve otazky - ci bude svadba buduci rok., to vraj nie :sweat_smile: a ked som sa spytala, ci otehotniem tento rok, tak sa to mykalo rozne... nie iba do jednej strany, ani sa to netocilo... :confused: :grinning:
27. srp 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 tož začarovano.
27. srp 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah krv mi nebral, dostala som duphasotn na spinenie... to pri duphastone bolo chvilu ok, pri poslednom cykle uz to zacalo haprovat... tento cyklus uz je uplne o nicom...
moja skromna laicka dedukcia, ze mi opat zacala haprovat stitka, lebo mam nabeh (v minulom roku mierna neliecena hypofunkcia); tak pockam este nejaky ten cyklus, ako sa to vyvija, ze by mi dal odporucenie gyn k novemu endokrinologovi... stara dokina bola o nicom :rolling_eyes:
27. srp 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah No uvidis co ti povedia teploty neskor, len tak stupas ako po ovu a plus tehotenstvo, to by slo :slight_smile:)) len sa cudujem ze nevyznacilo ked tak stupas :slight_smile:
27. srp 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 Ahoj...to viem...cakam kym sa rozbehne naplno.. :(
27. srp 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa Taketo predsavzatie som si dala aj ja, ze do konca roka budem tehu, myslim, ze vacsina z nas tu....:slight_smile:)))
27. srp 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Baby chcem sa spytat skusenych a scitanych, v akej norme je hranica lutealne j fazy, ked mi vychadza na cca 10,11 dni je to v poriadku, vsade s apise 14 ale to som nikdy nemala.
27. srp 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 a kolko cyklov ti tak vychadza ??, 10 je take minimum, idealnejsie, keby si mala aspon 12
27. srp 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek