• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@bordulka neviem posudit, lebo je obleceny :grinning:
27. srp 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka pozerame teraz zamenu.. a potom asi na jojke.. a tamto pozrieme potom.
27. srp 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait ano, test ukaze ked sa uhniezdi.. ked sa neudrzi pride mrcha.. test zoslabne.. tzv. biochemicke tehotenstvo.
27. srp 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ale mala u babky a mm na sluzobke
@bordulka obaja su pekni :wink:
27. srp 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no stratila som rec :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha...takže to nemám... :grinning:
27. srp 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka moja.ja som rada ze si so mnou pises, to mi hned zlepsi naladu :slight_smile: no ved ked ma dnes charlie neposluchal, tak som rozmyslala, ze ako vychovam dieta, ked ma stena neposlucha. ale moj ma hned skrotil, ze ci chcem aby ma posluchal po 3 dnoch :grinning: ale ked mna hned chyta taky pocit neschopnosti, aj kvoli tej praci, aj kvoli tomu ze sa nam nedari mat mimi :frowning2:
27. srp 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait no do 13dpo by uz na teste nieco malo byt.. aj pri biochemickom. skus este rano jeden testik.
27. srp 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ale tak raz za cas to aj dobre padne, nie? :wink:
27. srp 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka skúsim, ale myslím, že zbytočne...zrejme mi to z nejakého dôvodu proste iba mešká...už keby mi tá teplota chcela klesnúť a prišla tá mršina, nech je pokoj!
27. srp 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja nesmies si to tak brat na seba... to nie je o tvojej neschopnosti (lebo si sikovna) a ta praca ti nebola sudena, aspon sa mozes naplno venovat charliemu, nech zacne posluchat :wink: a neboj, keby ste ho mali uplne od narodenia, tak by to bolo ine... aspon by ti malo byt veselo :wink:
27. srp 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ja som spokojna aspon som stihla kopec veci
27. srp 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no uz som sa vyzalovala dost, nebudem kazit naladu aj tebe, teraz este posmutim a rano uz sa preberiem s usmevom :grinning: :grinning: :grinning: aspon takymto :grinning: a zajtra ides ako do prace? uz som sa ta to asi pytala, ale teraz neviem ci si mi aj odpovedala? ja idem zajtra k mame, musim si ist uz lieky na stitku, lebo som uz par dni nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zajtra ideme na dlhsie prechadzku s havinom :grinning:
27. srp 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 vsak prave, ze ked sa to stane raz za cas tak to dobre padne, mozes zresetovat hlavu, oddychnut si a porobit si v klude nieco doma :slight_smile:
27. srp 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka
@moni1007
Baby s tym osudom to pan bozko zariadi tak ako ma byt - ked ma byt robota tak bude robota, ked babo tak babo
27. srp 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moni1007 moja, ja ta chcem vidiet stale usmiatu, mna to trapi, ked si smutna... a zabudla som ti na tu otazku odpovedat... zajtra pojdem asi o pol 7 a domov o pol 4 :slight_smile: snad sa mi podari nieco dohnat... ale prides zajtra domov, nie? ci budes spat u maminy? potom daj info ako ste zvladli tuto turu :D
27. srp 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no este kvazi nemeskas, lebo si 12 dpo.. do dvoch dni sa zahada vyriesi. :wink:
27. srp 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka pojdem domov. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: si rada? jasne, dam ti vediet. je dost ciperny, tak snad ho vlacit na rukach nebudem :grinning: neboj uz nebudem smutna, len mam zly den. :unamused: a co sa chystas varit? :wink:
27. srp 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 joj, ani nevies ako som rada :slight_smile: aj ked viem, ze pri mamine ti je dobre a prides na ine myslienky... aby si nemala potom svalovicu :D ja ta chapem, aj ja mavam zle dni, proste sa musime iba dobre vyspat :slight_smile: chcem robit cestoviny so syrovou omackou a sampionmi :slight_smile:
27. srp 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka lauri, aj ste kukali tie fora?
27. srp 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. srp 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka presne ako si napisala, pri mame sa citim skvele a nemyslim tam nad tym co ma trapi. .. joj, no tak to snad nie, nebude svalovica. no dobry obedik chystas :slight_smile: my sme mali vcera gulasik k ryzi, muzik varil a fakt sa mu podaril. bol fajyn :slight_smile:
27. srp 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no este nie :slight_smile: mm sa do toho velmi nechce.. asi ostaneme pri hbo :grinning:
27. srp 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ja sa citim pri mamine tak isto :slight_smile: vcera sme boli u svokrovcov, tam sme mali vepřo, knedlo,zelo :D a dnes som mala chlebik :slight_smile: trosku zmeny nezaskodi... ides kukať aj ty to varenie? a tvoj mm sa nezaprie, ma byt po kom sikovny, nie? :slight_smile:
27. srp 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanya1 moja, az teraz pozeram, ze si 1.dc...:/ Nic to- nabuduce to urcite das! :slight_smile:
27. srp 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@no tak kapustu sme my uz davno nemali, moj ju moc nema rad, ale zje :slight_smile: neviem este uvidim. som myslela, ze zamena je tak ako byvala a tak som zacala pozerat panelak, ale uz som to prepla na zamenu, tak som ju chcela vidiet, ale tak podstatu som videla :slight_smile: no moj je sikovny, to som ho ja naucila, ale nie, bol vzdy sikovny, aj ked chvilami je doma trosku lenivy, niektore veci mu dlho trvaju :grinning:
27. srp 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ja mam pustenu zamenu, ja by som to tak nedokazala... ved tou sikovnostou som narazala na teba :wink: a pozeram,ze si ma premenovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ake veci mu dlho trvaju? :wink:
27. srp 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no troska som si to skratila, mas dlhu prezyvku :grinning: :grinning: :grinning: som si to ani nevsimla :grinning: no ved tie zameny su riadne, ale aspon si vazime to co mame doma :slight_smile: no napr. ked sme dokupili kuchynsku dosku, tak kym to vyrezal a kym to dorobil trvalo to dost dlho :grinning: :unamused:
27. srp 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 moja, ale ja tam taku hlasku ani nemam :slight_smile: tak neviem na koho si myslela :D aaaaaaaaaa uz viem na mm ze? ten konci na "no" :sunglasses: a to co bolo na tej linke to netrvalo dlho? :wink:
27. srp 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka co na linke mas na mysli? :grinning: :grinning: :grinning: a ktoru show to ides pozerat? na markize ci na jojke?
27. srp 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek