• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@annavi na leto sme to "vzdali" co sa tyka liekov a tak, dosla ovu aj sama, na 32dc ale nejako sme ju nevymakli, merala som len tak ze kazdych 14 dni :grinning: cize dnes 3dc a papam soju, skusam co to spravi :sweat_smile:
drzim palce na laparku, nech zabeie :wink:
28. srp 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micak takze ak moj graf vypada takto http://www.fertilityfriend.com/ttc/ a ak predpoklafam,ue zatra mi teplota vystupi ( ako mava v tento den vo zvyku ) tak dnes mam ovulaciu,vsak?
28. srp 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi a my aj nijak :sweat_smile: trosku vyssie mam graf, taky trosku divny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenamar verejnu linku spravis cez Analysis -> Home Page Setup a bud tu linku tam najdes alebo treba kliknit na create your own...
28. srp 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 dnes som zacal s acc long, myslis, ze mozem aj dve denne ? inac nechpem preco sa to odporuca brat vecer. ja som uz jeden vypila :grinning:
28. srp 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka inac, jeden z westikov sa aj volal Caesar. ale nie podla toho jedla lebo vtedy to tu este nebolo. :slight_smile:
28. srp 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa hihih.- ja si ich pamatam z tych reklam este pred 15 rokmi na nemeckych kanaloch :slight_smile: teda tam to uz bolo. kupovala som to mojmu pudlikovi
28. srp 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @piefunko @annavi @enah @riana12 @bordulka @moni1007 dobre ranko kocky. tak ja som dnes necakane na dovolenke lebo musim ist poriesit nieco s autom. tak aspon mam cas dnes poupratovat a konecne oprat zaclony. a zajtra mam volno. inac graf takto http://www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc uvidim ci mi ff zajtra prehodi den ovulacie... tak sa tu zatial mavajte pekne.
28. srp 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pechlinka hej pridavam sa s tebou
28. srp 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa krasni havkovia, aspon mate radost. Co u teba nove?
28. srp 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hej hej, aj ja si to pametam :slight_smile:
28. srp 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa preto som ich stale volale cezar :slight_smile:
28. srp 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 juj moja, na teba vzdy zabudnem ked na poslednych strankach nic nepises :cry: dakujem, milujem ich nadovsetko na svete!!!! teda az po priatelovi aj ked to je iny druh lasky. a kebyze mozem tak si kupim este jedneho ale teraz pre zmenu uz s papiermi. ale to by ma drahy asi vyhodil z bytu :grinning: no musia mi zatial stacit dvaja :wink:
inac ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc cakam ze zajtra mi ff ovu prehodi,
28. srp 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, aj vam tak obcas FF blbne, ze si nemozte dopisat spatne udaje a ukaze sa to az neskor alebo aj vobec, aj ked to iste zapisete a ulozite viackrat? ja teraz tak s nim bojujem a neviem, ci je to len u mna :rolling_eyes:
@riana12 ked kliknem na analysis,tak to tam nemam..home page setup
@lauritka kludne daj aj dva... co som pozerala este ten pripravok, ktory si nasla ty, tam neuvadzali vobec odporucanu dennu davku...
28. srp 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenamar jemine, prepac, klikni na Analysis, tam je to :sweat_smile:
28. srp 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no v anglictine nie som az tak zrucna, ako sa to vola na com kliknut? Diiik :D
28. srp 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenamar nevadi, aj ked nemas graf. Ak ti zajtra rano stupne, dnes prebehla ovulka, tak ako si napisala :slight_smile:
28. srp 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz som ako debil . .ked meram tak mam 36,7 to jeden den . .potom par dni mam 36.6 a teraz len 36,5 . . . . .vzdavam sa :frowning2: co som podchladena?
28. srp 2012 v 09:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenamar ved chod postupne Sharing -> Charting Home Page -> Setup si tam?
bud treba kliknut na tlacitko creato your own page alebo tam hned najdes
Your Charting Home Page Web Address:
http://www.fertilityfriend.com/home/xxxxxx (namiesto x tam budes mat roznu kombinaciu cisel a pismen)
28. srp 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ved vidim, ze ma vynechavas :frowning2:
No ja zial nemozem casto pisat, lebo mam taku pracu, ze musim vystriehnut ze som sama a po veceroch je to take, ze napriklad vcera som si robila uctovnictvo a odpadla som od unavy o 22h - uuuuuplne znicena.
Ale to neznamena, ze si nepricitam co sa deje a ze nie som s vami :slight_smile:
28. srp 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a plus teda ten celaskon mozem tiez k tomu nie ?? dufam, ze sa nepredavkujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuziklc29 to je normalna teplota, ak si pred ovulkou... mas graf? alebo daj datum 1DC a tiez datumy kedy si ake teploty namerala
28. srp 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jasne, mozes... ved to mas Ccko... inak, citala som vcera niekolko clankov, ze vsetky tie vitaminy a latky, ktore boli ivedene v tom vyzivovom doplnku na hlien nie su len na plodny hlien ale aj priaznivo ovplyvnuju hladinu progesteronu a podporuju funkciu zlteho telieska...
28. srp 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no ved ok,len si mi pisala,ze mam ist na analysis :slight_smile:
28. srp 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenamar tak som ti potom napisala, ze som sa pomylila :unamused:
28. srp 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja som uz zistila, preco mi to uverejnovalo zapisovanie starych udajov oneskorene :rolling_eyes: v nastaveniach som mala, ze je 8 hodin, nie 9 :rolling_eyes: a vcera rano som dostala najprv 5 dni VIP, lebo sa kamaratka registrovala a dnes rano pozeram, ze mi este dalsich 5 dni pridali :confused: :sweat_smile:
28. srp 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
28. srp 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no uz to mam...ale aj ked si sa opravila, znova si mi napisala analysis...hehe neva,uz to viem.dakujeeem
28. srp 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek