• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
krish: jejda, ja sa tesiiim! :wink: Ale nenapisem to, aby som to nezariekla :grinning:
11. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish ted jsi teda 23 DC nebo to furt nechápu.čučím do těch grafů jak blbec.
11. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish krásné ;)
11. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ratatooy krish je 23dc, 10 deň po ovu... ovulácia bola pravdepodobne v deň, keď program urobil červený krížik :slight_smile: nie je to nič zložité, len sa treba naučiť určité zákonitosti merania BT a pôjde to :slight_smile:
ano ratatooy som 23DC a na 13.DC som mala ovulku.

jeeej baby dakujem, uz iba 4 dni do testovania :grinning: :grinning: :grinning:
krish tak ted když ti vydrží teplota 37 do 27DC tak už by jsi mohla mít test pozitivní?já měla 37 jen tři dny
11. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish závidím že už si tak blízko. Mě je jen zle a nervozita jak to zase dopadne aj ked vim ze mrchou. Tebe ale moc moc drzim palecky, protoze grafik je fakt ukazkovy.
11. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ratatooy ides zacat s meranim bazalnej teploty? je to v celku jednoduche. ty len musis poctivo kazde rano v tu istu hodinu hned po prebudeni zmerat a zapisat do FF a este popripade sledovat hlien. ja som tiez ako-tak zaciatocnik v tomto a zacinam byt na tom zavisla-normalne sa tesim na dalsie rano lebo som zvedava aku budem mat teplotu :grinning:
11. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
rata test môže byť pozitívny teoreticky už od 10 dňa po ovulácii... záleží od toho, kedy sa vajíčko uhniezdi a tým pádom začne produkovať hcg... ak sa uhniezdi napr. na 6 deň po ovulácii, tak na ten 10-ty už bude test pozitívny.... no ak sa uhniezdi napr. na 10-ty deň, tak test bude pozitívny až približne na 13-ty deň po ovu :slight_smile:
11. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicollka ja sa snazim na to nemysliet mozno som kludna aj preto ze sa snazime este len kratucko ved iba 2.cyklus cize po 6 mesacnom cakani-MA :frowning2: ale verim ze slniecko raz vykukne aj u mna ked pride ten vhodny cas. :wink:
11. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish, pekne. ja davam este sancu aj ovu na 14.DC :wink: cize teoreticky si len 9.DPO

rata, 37 nie je zarukou tehotenstva, staci aj menej, ale potom zalezi od vysky predovulacnych teplot :wink:
11. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish asi bych to zkusila kde najdu tu tabulku z grafem??sem tam se měřím ale jednou jsem několik dní po sobě měla furt stejnou teplotu tak jsem si říkala že to nefunguje
11. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka je jedno ci 9 alebo 10DPO hlavne je ze uz je to len na prirode a ja musim cakat :slight_smile: ale najradsej by som uz testla och :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://merenibt.xf.cz/index2.html

rata mne pomohla tato stranka, najdes tam cely navod ako na to :wink:
11. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky kouknu na to
11. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
dnes som uz nemerala, koncim s tym. Vcera som sa uplne zrutila, prerevala som polku noci.... :frowning2: uz akosi nevladzem. Bolo mi zle od zaludka a na sex som jednoducho nemala sil. A ked viem ze je ovu a premarnim ju takto....ma to zobralo dost. Nechame to na nahodu. Sem tam vas pridem pozriet a zagratulovat novym tehulkam....
Nadejnym tehulkam drzim palce :slight_smile:
11. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, pridávam sa, ja dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/28e157

my ideme zajtra na SPG, tak držte palce :slight_smile:
11. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc :frowning2: hlavu hore, silno ti drzim palceky aby sa co najskor zadarilo :wink: ved raz to musi vyjst!!!
11. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc: a čože sa stalo? Prečo takto? Nevzdávaj to, graf ti pomôže k sebapoznaiu a podľa by si ho mali robiť aj ženy, ktoré ešte neplánujú dieťa, ja keby som vedela o takej vymoženosti ako je fertilityfriend, začala by som merať oveľa skôr.
11. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc, urcite robis dobre. to plodenie fakt nema vyznam... nechaj to tak a povedz si, ze radsej si kupis kazde 2 tyzdne tehu test :wink: a na cyklus sa uplne vykasli :grinning:
11. říj 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka: aké krásne číslo máš pri svojom nicku...musíš byť veľmi šťastná.
11. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka presne to som si ja povedala.... uz min. cyklus sme si s mm pri sexe povedali ze to nieje sex ale umele plodenie.... musim na to aspon trochu prestat mysliet.... a snad to skoro pride :wink:
11. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc tak veľa šťastia a trpezlivosti :slight_smile: :dizzy_face:
11. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie: jinak to asi většina chlapů tak bere jako urážku na cti, že nedokázal splodit sám potomka a musel nám k tomu dopomoct někdo jiný, ale to je jenom mužská ješitnost. :frowning2:
11. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
môj mm je našťastie iný, on by sa zmieril aj s umelkom, ale zatiaľ nad tým nepremýšľame
11. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi, jasne, som stastna, ale ani pri takom krasnom cisle som si este nezvykla... :grinning:
najhorsie su rana, ked sa prebudim a zacnem natahovat, stale si neopatrne natiahnem brucho, az dostanem krc :confounded: a potom mi dojde, ze som tehu :grinning: a velmi neprijemne je 1-2x v noci ist na wc :unamused:
11. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.
SHAARKA:toto letí brzy za sebou budeš mít 1 trimestr :slight_smile:
11. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca prečo smútok? Veď graf je ok :slight_smile:
11. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga:graf asi jooo,ale málo tulení,to nemohlo vyjít ani náhodou. :slight_smile:
11. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek