• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@6lenka64 buduci vikend presne
29. srp 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 co ty vies, mozno vam pomoze ten "cerstvy" vzduch :D potom by som asi aj ja mojho nahovorila do lesa na sexik, len by som jednym očkom sledovala, ci mi za chrbtom nefučí medved :slight_smile: joj, tak ty mas maleho provokatera,co? :slight_smile: pockaj ked vyrastie, to uz sa nebude hrat s hrackami ,ale so sendy :grinning: :grinning:
29. srp 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 hihi s tymi miestami ktore spominas, mozno to just vyslo :slight_smile: to by boli spomienky
29. srp 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 Aj nam tak, tiez mam po ms, vyprazdinme stare zasoby a na ovulku zintenzivnime :slight_smile: tak drzim palce :slight_smile: daj grafik ake mas teplotky pred ovu
29. srp 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ved ja som tiez len kukala, ci nas niekto nevidi nepocuvala, ale tak netrvali tie sexiky dlh. moj bol z toho taky vzruseny, ze to bola len par minutkova zalezitost :grinning: :grinning: no veru vyskusajte to. myslim, ze je to aj take ozivenie :grinning: no veru, je to riadny provokater. a sendy k sebe psov nepusta. ona sa boji aj psov, aj cudzim ludi. vsetkeho. myslime si ze bola ako steniatko bud skoro odobrana od matky alebo tyrana :unamused:
29. srp 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 mavam, mam PCO... preto nikdy neviem ci ta ovulka je alebo nie :( ale uz len mesiac a bude sa s tym nieco robit
29. srp 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja a ty si z toho aj nieco mala? :slight_smile: si sa asi moc nesustredila,ci? a sendy si nezvykla doteraz na cudzich ludi? :/
29. srp 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no tak to by som sa nasmiala riadne na tom :grinning: :grinning: :grinning: a ked vies kedy mas ovu, tak kludne len okolo ovulky, som nevedela, ze to vies takto presne, kedze aj kyret ti to mohol zmenit a ovplyvnit :unamused: ale par dni pred ovu dajte sexik, aby mpotvorky neboii stare :grinning:
29. srp 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ale tak hej, cuduj sa svete, stihla som aj ja dostat sa do bude blazenosti :grinning: :grinning: :grinning: tak skor ten zaciatok bol pre mna stresujuci, potom to uz slo :grinning: :grinning: no ona strasne steka na ludi, ktorych nepozna, ked su u nas. potom ich dlhsie onuchava a akceptuje ich, ale ze by sa im nejak extra dala hladkat a podobne to nie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka Co je to PCO?
29. srp 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 su to polycysticke vajecniky... zistili mi to pri laparoskopii, cysticky popraskali, ale je mozno ze znovu dorastu :angry:
29. srp 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ja mam pocit, ze uz taketo spontanne sexiky mimo standardu cize bytu alebo hotelovej izby ani nezazijem.. Ci uz starneme, ci sme uz pohodlni a potrebujeme komfort?
29. srp 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 jaj tak :slight_smile: a ozaj, to si mohla aj tam prechladnut, nie? a aspon je dobre, ze sa nedava kazdemu hladkat, netreba kazdemu verit :D
29. srp 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no tak ja som bola tiez toho nazoru, sama som bola prekvapena, ze to mojho takto chytilo, ved este pred chatou som tu pisala, ze tento mesiac z toho nic nebude, lebo nebude sexik a vidis to :grinning: :grinning:
29. srp 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ozaj moni, keby to vyslo, tak budete chodit sexovat iba na chatu,co? :wink:
29. srp 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no je to mozne ze ano, aj ked v ten tyzden bolo teplo, ale stat sa mohlo, skor si myslim, ze som nachaldla cez vikend, ked som vencila bez ponoziek a bolo chladno :unamused: ja si plne uvedomujem, ze tpo mojou hlupostou :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo viem, ze som od noh dost citliva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no keby to vyslo, tak uz sexikovat nemusime :grinning: :grinning: :grinning: ale nie. .. aj ked na chatu by sme chodili sexikovat az ked budeme chciet druhe :grinning: :grinning:
29. srp 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@6lenka64 ja som nikdy nemerala ja som uz bola 4krat tehu a vzdy som vedela kedy bola ovulka, ovu a ms mam ako hodinky. Jedine ze by to mm nedofinisoval pri keksiku a potom by sa to posunulo o mesiac. Ale okolo ovu sa budeme snazit viackrat aj ked mne to pride na neho take nasilne a pre mna take doprosovanie.. Ako to vy ostatne robite ze chlapi maju stale chut? @moni1007
29. srp 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 co cele tehu planujete nesexikovat? To bude oralu a oralu :grinning: :grinning: Chlap to nevydrzi..
29. srp 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no moja, tak moj chodi na tyzdnovky, takze ked pride domov, tak je sexikokuchtivy, aj ked bolo obdobie, ze tiez sa mu moc nechcelo... a co sa tyka sexiku pocas tehu, jasne ze bude.ved som hned v tej vete dodala, ALE NIE :grinning: :grinning: :grinning: neviem, ci by to moj vydrzal, kedze ja oral neoblubujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 Uz mate 4 deticky? No moj neviem ci ma chut ale velmi chce druhe babo, tak to berie ako povinnost a netreba ho do toho nutit, ide a basta :slight_smile:))
29. srp 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 nie zial len jedno a 3 potraty :frowning2: Jeden mikropotrat v 5tt a 2 regulerne kyrety :frowning2:
29. srp 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ale do 12tt to bude musiet vydrzat pre istotu
29. srp 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 To mi je luto :( a teraz kolko skusate? Ako dlho?
29. srp 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 ja som mala kyret v juli, august prestavka a teraz ideme zacat. Ja sa do 12tt nikdy ani netesim kvoli tomuto mam strach.. Ja uz mam 36 a este chcem 2 deti, moj mm uz len jedno alebo dvojicky
29. srp 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
36 nie je vela, drzim palce, vide vam to urcite :slight_smile:
29. srp 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. srp 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja ved tak som to aj myslela :slight_smile: ja nachladzam od krizov, lebo viac menej mam stale hole nohy, sice studene ako zaba, ale zatial nic nepocitujem, ale staci, ked mi zafuka na krize a uz vsetko citim :slight_smile: inak teraz som aj mm vystavila :D
29. srp 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz neviem ci pridam dobre link ale vsimnite si vek tej zeny http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/74955.html
29. srp 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka a ja ze kde si hihi a ty si uzivas, dobreeeee
Preco nepouzivas take tielka ktore su body ja by som bez toho nevedela byt
29. srp 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek