Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

6lenka64
30. srp 2012

@mattuliatko30 Tak predsa ste to zmenili a idete do toho? Si naposledy spominala, ze uz nie , ze si das tabletky.

6lenka64
30. srp 2012

www.fertilityfriend.com/home/3e782f ja takto a cakam na ovu :D

moni1007
30. srp 2012

@bordulka no ved to, ze opat sa tu objavuju tie hnusne priznaky 😝 😝 😝 no oddychnut. za chvilu pride navsteva, ja bordel, nenavarene, nedozavarane 😝 😝 inak, zabudla som to v tej mise odfotit. poslem ti len odfotene flasky 😀 😀

bordulka
30. srp 2012

@moni1007 moja, mne staci ta foto flasky 🙂 a ktoze ma prist? a neboj, ked si tie priznaky nebudeme pripustat, tak zacnu nieco znamenat 😉 kokso, uz som dala dole aj suche pradlo 😀 a cca pred hodkou som ho mokre vesala 🙂 idem na druhu varku 🙂

piefunko
30. srp 2012

@mata_ba ahoj aj ja som zacala so sojou, ale vyssiu davku, lebo som ovu nemala a ked tak na 32dc 🙂 tak snad sa nam to uz podari s tou sojou 😅 😉

piefunko
30. srp 2012

@steffany citam ze si brala aj soju a nepodarilo sa to dotiahnut do konca to ma mrzi 😔 aj vies preco mas take dlhe cykly? ja mam tiez take, aj anovulaky a ked su ovu tak na 32 dc.... vraj koli prolaktinu, idem na kontrolu v sept. ze ako jena tom 😅

6lenka64
30. srp 2012

Baby poradte mi kedy zacat pit grepovy dzus na zvyraznenie EGG?

moni1007
30. srp 2012

@bordulka no vsak dnes su tam riadne upeky... teda aspon u nas. ma prist moja birmovna, cez nu sme sa dostali k charliemu, ide vlastne pozriet jeho 😀 😀 no vyslo mi flias, ale zavarim to az vecer. do rychla som uvarila francuzsku. mm pride az neskor, tak tie halusky sa odkladaju na neskor 😝 😝 som zvedava ci ich uvari 😀 a kolac necham asi na zajtra 🙂

bordulka
30. srp 2012

@moni1007 to je ta moja menovkyna? 🙂 a foto mam kde? 🙂 no vidis aka si sikovna 🙂 ja som akurat urobila este kavicku a alchemilkovy cajik, povinne pijem kazdy den 🙂 chuti mi... a tvoj bude asi zniceny, ked pride, nie? inak ja tiez este rozmyslam,ci pojdem robit, alebo nie, ale asi hej, nejak ma chytila energia 😀 😀 treba vyuzit..

mata_ba
30. srp 2012

@piefunko ahoj..no mne odporucili taku nizsiu davku...ale mozno nabuduce pritvrdim 🙂 a drzim ti silno paste

piefunko
30. srp 2012

@mata_ba hej citala som v teme o isoflavonoidoch, uz som ta tam videla 😉 je mi moc luto co sa ti stalo, dufam ze teraz to vyjde a az do uspesneho konca 😉 a dakujem

mata_ba
30. srp 2012

@piefunko dakujem..dufam tiez...

piefunko
30. srp 2012

@mata_ba ktory si dc?

mata_ba
30. srp 2012

@piefunko este len 8

mattuliatko30
30. srp 2012

@6lenka64 nezmenilo sa nič,meram len pre zistenie mrchy. @moni1007 tak skore uzdravenie,ja rovnako,všetko po starom.@mata_ba len som nakukla na vaše grafy-chybate mi... ☹ @bordulka,meriam si len pre seba,nič viac.

piefunko
30. srp 2012

@mata_ba ja som 6, tak si po predu, mozno budeme spolu ovulkovat 😉

agaven
30. srp 2012

akohte tak vas tu citam asi 3 mesice.Tak sa k vam pridam.Mám 10 rocnu dceru .A tiez sa snazim otehotniet.Mam 35 rokov.Pointa je ze mam blbeho lekara.Ciz ekde mu poviem ze mavam posleny rok menzes jeden den potom zase jeden den aby mi nieco urobil ako hormonalny prifil a ine tak nic.Potom mu poviem ze sa znazime o druhe babeno viac ako dva roky on povie skusajte dalej.Uzas.Pijem alchemilku b6, magnesko, vitamin cecko zize kyselinu listovu ciz eobcas sa dopujem tiez niecim.Aj zinok,Ja mam problem ako niektore vy .testy mi ukazuje stale duchov.cize nikdy to nestmavne.Majlan do testov.A kolom do kola ovulacne , tehotenske.Z ibanu som mala ovulacne testy cez 100 ..pointa kady den cikania a ukazalo mi ze ovujujem kazdy den.Ja som mala na nom stale obe ciarky tmave.Jedine ovulacny test z lekarne pepino mi ukazal tak z epostupne tmavol.Iban tehotensky test je dobry až na to ze cakam kedy ztmavne a nic.Normalne testy ako mama test rapic clear mam stale ducha ruzoveho a potom netmavne.Ciz eviem ze ovulujem.Ale zase sa asi neudrzi a ide tehotenstvo ale rane stadium a vynd eto menzesom.Uzas.Tak bude tu s vami aj tak tu denne citam***Ahoj laurika .Ty si tu stala a dobre radis.vsimla som si ze dost zien je už tehotnych ..ale zase viem ze tu pribudli aj nove.Zle pisem obcas toho si nevzimajte.Lebo neuvazujem nad gramatikou ..ale skor nad tym co som chcela napisat.Tak hend sa ospravedlnim vopred.jej a graf no nieco sem hodim to co som mala pretym a teraz..

mata_ba
30. srp 2012

@mattuliatko30 aj ty moja chybas..kazdy den ta vykukavam v prvosnazilkach..

@piefunko je to mozne..kedy mavas ovulku?

lagunasa
30. srp 2012

tak dnes som si prvy krat nahmatala nahodou krcok maternice. nikdy som si ho nevedela najst a teraz ked som skumala hlien v posve tak som si ho tam nahmatala 😎 bol tvrdy a zatvoreny. to ci velmi nizko alebo v strede to netusim. ale vytiahla som si odtial tak cudne natahovaci klemovy hlien. natiahol sa dost ale nemal konzistenciu vajcoveho bielka. zvlastny ....

agaven
30. srp 2012

Langnusa hlavne z emas hlien.ja niekedy ano inokedy nie no uzas...len som nechapala podla hlienu tak davam prvy den hej ocikas test ovulacny a ukazuje ze nie rovnake ciarky vies co nechapem preco prvy, druhy až treti a stvrty den sa ukazal test pozitivny..cize pointa sex das teraz ako ze prvy natahovaci den hej spermie das 3 dni a ovulujes 4 den ciz espermie nevydrzia a ty až od natahovania prejde 4 den ked ovulujes a to už sa ti ažaž nenatahuje tolko hlien to už mam tiez odskusane.cize ked sa natahuje cakat 3 dni až potom sex.Inak to nechapem.Lebo aj test tak ukazal.Alebo sa mylil ci co.

moni1007
30. srp 2012

@bordulka no uz som tu. tak z halusiek nic nebude. mm este stale neni doma a to mal ist len na hodku dve. hej, hej tvoja menovkyna, a uz prave odisli. no idem pokracovat v praci a ty co porabas?
inak sterilizuje sa to cca minut. a foto poslem az vecer. ok? mozno zajtra 😅

agaven
30. srp 2012

A kamoska moja mala menzes a bola tehotna normal menzes ale dalsi ciklus už nedostala.Ked som sa jej pytala ked bola tehotna aku mala bazalnu teplotu asi ma porazilo.Ona mala menzes bola tehotna po menzese cikala test a ukazal jej tehotnost.A pointa ze bazalnu mala 36.5 uzas..u nej vobec nehrala rola ani bazalna ani to ze mala na zaciatku menzes..Tak ani to už nechapem.Len ona mala 38 rokov.Ale nakoniec mala s tym broblem tusim slabe srdiecko malo.A do 3 mesiaca slabo bilo a ine.POtom ju donutili dat to prec.A zaujimave je to ze jej na sone povedali z euž nebije a nezije.A ked bola na tom zakroku a sale tak jej povedali ze este srdce bilo slabe odozvy..chuda a teraz nechape ci ona ho zabila ci lekari..ale zilo a bilo ked to davali prec..super..asi tu moc pisem...Ale aspon napise zaujimavosti .Cize tehotnost nehra rolu teplota a tusim ani menzes.A potom chod na gyndu ze len tak s askontrolovat a zistis ze si 8 tt.

lagunasa
30. srp 2012

@agaven mozem mam otazku? ty si slovenka? lebo z toho predposledneho prispevku ti nic nerozumiem. aky problem mas s hlienom???
ja cez ovulaciu mam tiez vseliaky hlien a da mi zabrat ho odentifikovat. ale ja uz som po ovulacii.

moni1007
30. srp 2012

@mattuliatko30 dakujem 😉

agaven
30. srp 2012

Ide o to ze ked mas hlien prvy den a ocikas pasik ukaže ti ze este nie je ovulacia akoby len zacinala.Potom druhy den zase mas este hlien zase cikas a je pasik o niečo viac silnejsi.Treti den už ani nemas hlien .Len bolesti a tak aj stvrty den .A až 4 den ukazuje test z eovulujes.Preco dva dni mas hlien dva dni mas bolesti a až potom cize 4 den.Potom zase každy mesiac nema zena hlienik.Ale citala som ze aj tak moz eostat tehotna.Lebo ma bolesti ale hlien nie.Nie len pisem ze aj ked sa potvrdi ovulacia aj testom a mas sex ze umenie je ostat tehotna.Cize mne nepomohol ani ovulacne testy .Lebo lekar by mi nekukal folikul kedy presne je ten den.ten kasle akoby na to cize užas.Uvazovala som aj ineho gynekologa ale zase si poviem bud eniekedy už ostanem tehotna alebo nie.A ked už nie aspon ako tak mam už jedno dieta .No co už.Jedine ma stve to z etesty hcg mne kazdy ukaze ducha.A potom nesilnie.Preto mozno asi už iba digitálny test .V lekarni mi povedala jedna ze test papierovy nie je ažaž taky presny ako kazetovy.Ale podla mna je to asi jedno .Len skor si uvedomujem , že vek hrá rolu .

bordulka
30. srp 2012

@moni1007 moni som tu 🙂 aspon ze mate polievocku, halusky budu zajtra 🙂 nie? ja pozeram pekny film Talizman 🙂 a popritom som vyšívala zameškané 🙂 kolac ani placky som nerobila... a navsteva dobre dopadla? a kolko minut sa to sterilizuje? 😕 a foto daj dnes 🙂 nech viem na co sa tesim 🙂 a ozaj dakujem za receptiky 🙂 ktorý ti najviac chuti?

moni1007
30. srp 2012

@bordulka ja mam najradsej ten s cviklou. 🙂 ale moj mal najradsej ten od svokry ale chuti mu aj ten uhorkovy. proste a ma rad aj ten s cviklou kazdemu podla chute. 😉 no praveze este na veceru musim nieco vymysliet, ale az ked pride mm, lebo jemu polievka nepostaci. mozno si spravime chleba na vajicku, vies ako som ti to vtedy opisovala 🙂 navsteva dopadla dobre, vraj som schudla 😀 😀 😀 ani ja som kolac nerobila, spravim zajtra, aj tak som unavena a to som nic nespravila 😝 😝 len som mala taky rozhadzany den . nemas zac, kludne ked budes nejaky receptik chcite tak napis, zozeniem, pripadne ak budem mat dam 😀

bordulka
30. srp 2012

@moni1007 ten cviklovy mi pripomina taku calamadu co robievala mamina, ja mam celkovo cviklu velmi rada 🙂 ani sa ti neohlasil, kedy pride? moja, tak to je super, ze si schudla, a ked si to ludia vsimnu, to vie potesit, ze? 🙂 moja, ked budes mat zase nejaku novinku, kludne sa podel 🙂 ja budem rada