• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
31. srp 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 no dievca, to je teda paradny graf :wink:
31. srp 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko v jakém smyslu? Mně se právě vůbec nelíbí :grinning: Normálně vím, kdy ovu proběhla (ale snažíme se až teď první měsíc), ale teď jsem teda naprosto zmatená.
31. srp 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tak drzim palce..verim, ze sa to podari...:slight_smile:
inak, ake hodnoty prolaktinu si mala, pamatas sa ?
dik
31. srp 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka och :frowning2: ale nie je to lepsie ako ste mali naposledy?
31. srp 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ani nie- trochu morfologia- naposledy bola az 96=%. ale inac stale podobne.pohblivos tlen okolo 50%

nevimco co je to ten oxidacny stres a std
31. srp 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@steffany tusim okolo 60 v oktobri a vo februari 40 aj nejake drobne. akoze nebol vysoky, len zvyseny ale tym ze som nemala ovu mi to asi posobilo aj na to, neviem :sweat_smile: ale vies, teraz ked nad tym rozmyslam, mozno aj ovu byvali ale na cca 30 dc ako teraz a to doki jasne ze na 14dc nic nevidel... :sweat_smile:
31. srp 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka neveim, laicky mi to rpide ako keby im vzduch nerobil dobre :sweat_smile: skus poguglit, este som to nepocula... no ale ja myslim ze teraz ked fajci tie ecigy sa mu polepsi este, a aj s horsimi otehu :wink: drzim vam stale moc palceky :wink:
31. srp 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkka88 no ze stale hore potom dole zrazu opat hore :wink: ale podla toho co hovoris asi bola na ten 10dc :sweat_smile:
31. srp 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko asi, no uvidím, nic než čekání mi stejně nezbývá. Hlavně že byla (pokud teda byla), anovulák bych nechtěla. Děkuji :slight_smile:
31. srp 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no dufam s tebou :grinning:
31. srp 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj! Len tak som nakukla a vidim tie vysledky. To pH moze sposobovat aj tie patologie a znizenu pohyblivost, maval to vzdy to pH? Je prekysleny, zrejme jedava privela masa, bieleych vyrobkov a podobne. Na odkyslenie je tisic pripravkov, ale najlacnejsi je soda bikarbona, ale to by som pouzivala len kratkodobo, je tazka na zaludok (lyzicku-dve rozrobitvo vode a 1-2 denne vypit, super rychlo zabera). Dlhodobo je na znizenie prekyslenia cerstva zelenina a cerstve zeleninove stavy, minimum bieleho cukru, masa, konzervantov a pod.
Na ozidacny stres treba jest ovocie, zeleninu, najma take to male bobulovite ovocie (maliny, cucoriedky, ...) :wink: Neviem co z toho ma tvoj drahy rad. Ale drzim kazdopadne palce, uz to, ze prestal fajcit, klobuk dole! :wink: :dizzy_face:
31. srp 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@albao no maso je furt :fearful: on sa nevie najest bez toho :unamused: a fajcti prestal len cigi, ae fajci e.cigu :slight_smile: ne, predtym ma Ph v nome
31. srp 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenamar fakt? tak to je sranda.
@lauritka no já myslím ze nemohla. z troch dovodov. 1.žiaden plodný hlien 2. 36,7 je moja poovu teplota a 3. uplne náhodne som si nahmatala krcok a bol tvrdý a zavrety. Možno samostatne tie argumenty nie su až také presvedčive ale dokopy je to jasne. ovu vcera urcite nebola. inac, tak neskoro ovu ani nemavam ( aj ked to neni pádny argument ).
31. srp 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa :slight_smile: no uvidime podla dlky LF
31. srp 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lebo ked este nespinim, ale egg sa ukazoval, tak ma aj napadlo, ze mozno ovu nebola... ale zase som si este zacala davat C, B6 a aj duphik, lebo som sa zase bala kratkej lutealky...

takze zase spg nic moc :unamused:
31. srp 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no neviem či sa to bude dat z toho určit lebo si dávám duphaston až do 25dc.
31. srp 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hm ved sme si aj mysleli, ze niekde bude problem u mm ked ty si uplne ok a ovu a ms mas ako hodinky. Tak uz len dat mm dokopy a hor sa na to.. Aj ked chlap bez masa takeho nepoznam - bude sa musiet obetovat, ved najma tebe tikaju biologicke hodiny. Drzim palce, zasluzite si babo
31. srp 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacenamar ahoj, ovu zrejme bola 14DC, to máš aj koniec plodného hlienu :wink:
alebo mohla byť aj 15DC, predsa len 36,60 máš ako pred-ovu teploty.
31. srp 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. srp 2012 ve 14:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 ruku do ohna by som za to NIČ nedala :slight_smile:
31. srp 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj moja, tak sice som nestupla, ale bolesti mam :unamused: ale neviem ci to nebude z prechladnutia... stale ma picha v ladvinach a potom pri vajecnikoch.... len ma stve, ze si ovulka dava nacas... ak ma prist, nech pride dnes, lebo potom pride mrcha akurat ked pojdem k dr a nebude ma moct pozriet :(
31. srp 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ved ja uz tiez cakam, kedy stupnes :slight_smile: uz by bolo nacase. a kedy ides k dr? :slight_smile: aky si mala dnes dnik? :slight_smile:
31. srp 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka a ty si si nekupila urinal alebo nieco na prechladnutie? mne uz to ustupuje :slight_smile:
31. srp 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 mam ist 14.9. a nekupila som si urinal ale colofit - na kosti :D hlavne kvoli tomu kolenu ... a bolo celkom fajn, vsetko som si v praci dokoncila a veduca mi doniesla halusky :grinning: :grinning: :grinning: tak nemusim varit :D akurat cakam na mm a dame kavicku :slight_smile: a vy ako?
31. srp 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ty mas usper veducu. a coze ti halusky navarila? moj uvaril halusky, ja som urobila par flasiek leca a urobila kolac, zacala som ze idem robit tu bublaninu ale nakoniec som dala cesto piect bez ovocia a a tie cernice som zmixovala a uvarila z toho puding. teraz som si konecne sadla a mm uvaril cajik a kavicku :slight_smile:
31. srp 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no ona je super, ked sa to netyka roboty :slight_smile: aj minule mi doniesla slivkove gule, boli uzasne :slight_smile: no vidis, ty uz mas aj kolacik... ja som ho este nerobila... chce to chvilu oddychu :D a tebe uz teda zapal konci? to je dobre... aspon mozete keksikovat :slight_smile:
31. srp 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka a to vam vari vsetkym? ci len tebe, ty si jej oblubenkyna? :wink: no uz pojdem aj nakrajat ten kolacik, snad uz bude stuhnuty :slight_smile: hej, hej uz mi to ustupuje,, aspon mam taky pocit, alebo som si to dnes ani nestihla uvedomit :grinning: :grinning: a ides robit ten kolacik?
31. srp 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 nie iba mne a sem-tam zastupkyni, ktora je jej oblubenkyna... neviem preco aj mne... má ma rada,ale nie ako zastupkynu :slight_smile: inak kde mam slubenu foto? :wink: a kolacik mozes poslat na moju adresu :slight_smile: joj, ako by som si pochutnala :slight_smile: a chcela by som aj ja robit kolac, lebo suroviny stracaju zaruku :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no uz idem pofotit a o par minut poslem na fb, ok? :slight_smile: ja som si prave dala kolacika. ja nemam moc rada ked su cernice, cucoriedky podobne ovocie zavarane a teple, ale kolac je celkom v pohode na to, ze to bola taka rychlovecka :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek