Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
2. zář 2012

@moni1007 dakujem moja... som z toho normalne na prašky... nejak sa to všetko na mna kopí :( potrebujem vypnut, ale neviem ako... ja tu od rana cakam, kedy naskoci u teba dalsia bodka a ty mi povies ze az zajtra 🙂 ja uz som si fakt myslela, ze ovu bola aj u mna, ale zase sa to telo so mnou zahrava...

moni1007
2. zář 2012

@bordulka moja, nezufaj, urcite sa vsetko na dobre obrati. ja si myslim, ze niekedy su dolezitejsie pocity ako teplota, mozno ta to nie vzdy ukaze 😉 joj, moja, mrzi ma ze som ta sklamala 😀 sama som zvedava aka bude zajtra teplota, ci to bude stale hadik 😀

bordulka
2. zář 2012

@moni1007 no neviem, par krat som sa toho drzala a nebola to pravda, tak asi na tej teplote nieco bude 🙂 len ma mrzi, ze sa to vsetko posuva :( a veru, kazde rano sa tesim na tvojho hadika a takto ma sklamat 😝 a tvoj ide zajtra do prace? ci ostava domka s tebou?

moni1007
2. zář 2012

@lauritka ahoj. prosim ta, viem ze je to mimo temy, ale chcem sa ta spytat ohladom nasho steniatka, kedze aj ty mam psikov. mala si uz niekedy nejakeho psika nachladnuteho? nas vcera vecer cikal asi kazdych desat minut. v noci necikal, doobeda tiez v pohode a okolo obeda uz zas cikal kazdu chvilocku. myslis, ze je prechladnuty? aj je taky "placlivy" chvilami. inak, nevyzera ze by mal nejaky problem aj papa aj pije normalne. a este stale vyhladava studenu dlazku a studene miesta, aj ked to mu branim, davam stale pod neho aspon deku, ked nie je na gauci. ale akonahle ho dam na deku zas sa presunie na dlazku 😒

moni1007
2. zář 2012

@bordulka a preco sa tak na mojho hadika tesis? ved podla mna to neni az tak dobre 😝 u mna by v tehu podla mna riadne skakal, kedze ked nie som tehu, tak je pekny 😀 moj, nejde do prace, kedze ich nevyplatil, pojdu az ked im da peniaze, ale mozno pojde na fusku, mal ist aj vcera,ale nakoniec ho nepotrebovali...

bordulka
2. zář 2012

@moni1007 ja sa tesim celkovo na tvoj graf, ked tam konecne bude zeleny hadik 🙂 niekedy mam taku chvilku, ze si zobrazim graf a kukam naň ako puk, a domyslam si, ako by asi pokracoval 🙂 a tvoj robi dobre... zbytocne by robili zadarmo, takto si aspon trosku pomozete, ked pojde na fusku a budete viac spolu 🙂

moni1007
2. zář 2012

@bordulka si zlata 🙂 len nevkladaj do mna vela nadeje, aby si nebola sklamana 😒 . no niekedy si ho aj ja obzeram, pripadne pozeram grafy na ff, ake su tam 😀 😀 a dnes ste boli u svokrovcov na obed?

bordulka
2. zář 2012

@moni1007 moja nebudem, ok? 🙂 teda sa posnazim.... ale proste chcem byt pritom, ked ostanes tehu a prva ti chcem pogratulova :D a to iste robim aj ja 🙂 a neboli sme ,mali sme ist, ale mm sa nechcelo tak zavolal, ze neprideme... ja ho prehovarat nejdem, aj ja som dnes ako mechom prastena... stale mam na nieco chut a neviem na co :(

moni1007
2. zář 2012

@bordulka dobre, tak tebe to napisem ako prvej tu z vas, ok? 😉 ak sa to niekedy stane 🙂 no mne sa dnes cely den drieme, od vcera poobedia mi je akosi blbe na zaludku, asi som kadeco pomixovala 😝 a prejedla sa, aj ked sa mi to nejak nezda... no tak aspon si s muzikom v klude posedkate a stravite spolu nedelu. nam mama nabalila aj domov jedenie, tak ani som nemusela nic varit alebo chystat na veceru 🙂 no tak sa vrhni na mm, mozno mas nanho chut. moji dvaja tu spolu spinkaju vedla mna 😀

bordulka
2. zář 2012

@moni1007 no som zvedava 🙂 a myslis, ze to nemoze byt z niecoho ineho? ved si uz 6dpo 🙂 a niektore baby maju priznaky od 4dpo 🙂 a veru s mm sedime, pred chvilou tu boli nasi, ani ja som nemusela varit, zo vcerajsej oslavy mame gulas 🙂 ale aj tak by som stale niečo šrotovala 😀 to je hrozne... ked som v robote, tak vydrzim cely den nic nejest, ale ako som doma, tak chladnicka sa nezastavi 🙂 inak ten film Ako porodit a nezblaznit sa je celkom pekny... boli tam rozne pary, ktore otehotneli - proste zo zivota, niektorym sa stala "nehoda", druhy sa snazili 4 roky, tretej povedali, ze nema prechodne vajcovody a ostala tehu, bolo to pekne spracovane 🙂 a mm ma "nahovaral" na sexik, ale ako som sa dozvedela tu spravu, nejak som sa blokla... proste nemam chut... ale zase do vecera casu dost, nie? 🙂

moni1007
2. zář 2012

@bordulka nie, nemyslim a nad tym ani neuvazujem, snazim sa nepripustat si nieco take, lebo zas budem namotana, tento mesiac sa celkom drzim, mozno aj kvoli charliemu, ze nemam cas na to tolko mysliet 😀 😀 😀 joj, ale teraz som z toho nervna, sa bojim,aby sa mu nieco nestalo, ale okrem toho, ze mal vcera vecer a dnes okolo obeda hodku, ze cikal kazdych 10 minut, nic ine mu neni 😒
no tak poviem mojmu, nech mi ho stiahne, potom si to kuknem,ale teraz spinka a mne sa to nejak nechce 😀 lebo tiez sa mi drieme 😝
no jasne, do vecera casu dost a sam gynekolog nezabezpeci tehu, k tomu treba v prvom rade sexik a tym, ze sa budes trapit si moc dobre neurobis 😒

bordulka
2. zář 2012

@moni1007 mas pravdu moja... ked sa sustredime na nieco ine, nemyslime na "blbosti" 🙂 som rada, ze si ok a dufam,ze to aj tak ostane a neboj, charlie bude v pohode... skus sa k svojim chlapcom pritulit a pospinkajte si spolu 🙂 ja viem ze k tehu je potrebny hlavne ten sexik, ale proste ja uz som sa tesila, ze sa so mnou nieco bude robit, mala som si ist po tie vysledky a tesit sa, ze uz sa to pohyna dopredu a teraz neviem ako co bude a to ma vytaca... myslela som si, ze moj zivot sa uz upokojil... ked som sa to dozvedela o dr. tak som sa mojmu vyplakala na ramene a povedala mu, ze pocitujem velku tuzbu mat to dieta teraz a on mi povedal, ze ved ak sa nezadari pojdeme buduci rok k moru a ak ani potom to nevyjde tak pojdeme na to umele... kurnik, ale to su este dva roky a mne sa uz nechce cakat :((( ale som rada, ze to vydrzal 🙂

moni1007
2. zář 2012

@bordulka moja, nezufaj, nemoze byt stale len zle... raz sa musi aj na nas stastioe usmiat, nielen na druhych 😉 no asi sa aj vystriem na chvilu k nim, lebo asi zaspim za tym kompom 😀 😀 a mozno ti tento dr nebol sudeny, mozno ze si najdes teraz este lepsieho, neboj. vsetko je tak ako ma 🙂 vsetko ma svoj dovod 😉 😉

bordulka
2. zář 2012

@moni1007 moja, posnazim sa mysliet pozitivne a hovorim si, ze vsetko je tak ako ma byt... len keby som vedela, co ma este caka 🙂 a chod si k nim lazkať... ked sa zobudis, tak sa ozvi, jo? 🙂 dobru nocku 🙂

moni1007
2. zář 2012

@bordulka dobre moja, dakujem. aj ty si zdriemni, aj tebe to pomoze 😉

lauritka
2. zář 2012

@moni1007 a aky ma nostek?? suchy alebo mokry ?? este som nemala psika nachadnuteho.

moni1007
2. zář 2012

@lauritka vlhky nufak........ no mozno som len prehnane reagovala, teraz doma uz zas cika normalne. mozno mal len znackovacie chvilky. lebo momentalne tu vyvadza a nevyzera, ze by ho nieco trapilo. mozno bol len nesvoji,ked sme boli na navsteve

moni1007
2. zář 2012

@bordulka moja, uz som tu 😉

lauritka
2. zář 2012

@moni1007 tak to je dobre.lebo pri nachladnut a nejakej chorobe byva suchy. 😉

moni1007
2. zář 2012

@lauritka tak fajn, lebo som sa vylakala 😉 dakujem. joj, to budem stresak,ked bude babo 😀

bordulka
2. zář 2012

@moni1007 no co moja, vyspinkana? 🙂

moni1007
2. zář 2012

@bordulka no ani nie, ale posedela, resp. poleztala som pred telkou v klude. som si rozlozila gauc, vyvalila sa tu, samozrejme, ze mm v tom momente sadol za komp 😀 tak sme sa tu vyvalovali iba s charlim. a ty ako? co si za tu chvilu robila? 🙂

bordulka
2. zář 2012

@moni1007 no ja som si zdriemla 🙂 asi hodinku... teraz som si dala gulasik a uz rozmyslam nad zajtrajsou robotou 🙂

moni1007
2. zář 2012

@bordulka no a uz mas lepsiu naladicku? 🙂 a nad akou zajtrajsou robotou si ubazovala? ja musim zajtra poupratovat, som uz dlho neupratovalaa neviem, co by som uvarila 🤐 😝

bordulka
2. zář 2012

@moni1007 hej mam, jedna baba mi ju zlepsila jednou spravickou 🙂 a uvazovala som nad robotou, ze musim zase rano vstavat 🙂 ked uz budes rozbehnuta, prid aj sem upratat, aj navarit 🙂 ja tiez neviem co by som uvarila :( daj tip :D

moni1007
2. zář 2012

@bordulka moja, prepac, telefonovala som.a aku spravicku si sa dozvedela? este ani ja neviem 😝

bordulka
2. zář 2012

@moni1007 uz som ti napisala 🙂 tak kym si telefonovala, tak som mm znasilnila :D teda on mna :D

moni1007
2. zář 2012

@bordulka no este dobre ze som isla telefonovat 😀

bordulka
2. zář 2012

@moni1007 nebudem hadam plytvat casom 😀 😎

moni1007
2. zář 2012

@bordulka no ved vsak jasne, kazdu minuty treba co najviac vyuzit (zneuzit) 😀