• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@lagunasa no super. dufam,ze aj mne sa na konci zazelena :grinning:
3. zář 2012 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@6lenka64 ja ani neviem, lebo my sa nesnažíme v pravom slova zmysle... teda nebránime, bábätku by sme sa potešili, ale ak v čase ovu nie je chuť, tak nie je... :slight_smile: Možno nejaké 4 mesiace nás toto zmýšľanie drží... zatiaľ bez úspechu, tak uvidíme ako sa to vyvinie :slight_smile:
3. zář 2012 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Baby tak ten grepovy dzus robi divy :slight_smile:)) EGG jak vysityyyyyy :slight_smile: az mi to zacina vadit :slight_smile:
3. zář 2012 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@lagunasa ahojky, vidim tu svoj graf :slight_smile: asi krutis hlavou nad mojim dlhym cyklom, ci ?
3. zář 2012 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@steffany nie, spatny odkaz a ako tak pozeram tak kazdemu sa otvori ten jeho :wink: ale som rada ze @moni1007 to nasla spravne :wink:
a aky mas ty graf? ja takyto http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
3. zář 2012 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
aha, ok..celkom pekne :slight_smile: vidis vzostup, co je super...
u mna je to zvlastne: http://www.fertilityfriend.com/home/3337a1
beriem agnucaston a druhy cyklus soje
3. zář 2012 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@steffany nooo, mas to dlhe....:frowning2: ja zase beriem Duphaston proti spineniu pred ms koli malo progesteronu
3. zář 2012 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@steffany @6lenka64 @moni1007 @mattuliatko30 @katka116 @bordulka @mata_ba inac, zabudla som vám este povedat jednu vec. dnes rano, neviem ako, zrazu po mne liezol pavucik. na krku. som si myslela ze je to vlas a ked som ho videla, teda co som si zhodila z krku, tak som sa aj trosicka zlakla. pavukov sa totiž nebojím. no a kedze som poverciva, a pavuk znamená stastie, tak som sa rozhodla nezabit si stastie a odniesla som ho na servitke na balkón a tam vyhodila. dufam ze vypustil nějaké lanko a niekde sa zachytil.
tak dufam za mi ten pavucik priniesol nějaké to stastie.
3. zář 2012 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@lagunasa :slight_smile:))))))) prinesie, a inac zajtra testnes ked bude vyssia teplotka?
3. zář 2012 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@6lenka64 hej. ked bude aspon taká ako dnes tak ano.
3. zář 2012 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa No tesim sa na vysledok, myslim, ze sa zadarilo, graf mas pekny a treba byt optimista ako ty :D
3. zář 2012 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte baby... tak ja pokracujem s meranim teploty....na pondelok buduci tyzden som objednana svojmu gynekologovi, ci mi vobec rastu foliky.. :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
3. zář 2012 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@6lenka64 no neviem či sa zazelena... ani nemám žiaden hlien. pred tehu predca bývá... a ani ovu testy mi nikdy neukazali pozitivny výsledok tak prečo by mali tehu testy...
3. zář 2012 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte tak ja som 2DC nechápem ani teplota mi neklesla krcok bol tiež tuhy a aj tak prisla :frowning2: www.fertilityfriend.com/home/3dc178 som 3 cykly brala clostyl teraz už nebudem by som chcela k alchemilke pridať Grepovy dzus to pijete od začiatku cyklu po ovu? Vitamíny B6 až v druhej polke?
3. zář 2012 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa ahoj, krasne si stupla, to uz fakt vyzera nadejne :slight_smile: kedy to ides testovat? :slight_smile:
3. zář 2012 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa Ten hlien podla mn anie je nutny pri tehu a dokonca ani mne nikdy neukazali ovu testy dve ciarky rovnako silne, vzdy ta druha bola slabsia :slight_smile:)) no zajtra skus a uvidis, kolko sa snazite o babo?
3. zář 2012 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 ahoj moja, tebe urcite ta teplota skakala, ked si nemerala, vidis? :slight_smile: a tehu moze byt aj z hadika, neboj :slight_smile: no co si to dnes navarila? :slight_smile:
3. zář 2012 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaelamia1902 Ja som zacala pit grepovy dzus 4 dni pred ovu a fakt to funguje :slight_smile: tolko egg, ze az, odporucam, a pise sa aj ze staci 5dc kazdy den a 4 dni pred ovu, viac netreba.
3. zář 2012 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka ahojcek. no ved uvidime :grinning: som zvedava aka bude zajtra teplota :grinning: varila som polievku z kuracich udenych stehien s jacmennymi krupkami :slight_smile: a ty co sa chystas varit? ci nic?
3. zář 2012 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@6lenka64 a koľko toho pijes za Den ?
3. zář 2012 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@6lenka64 už som nasla :wink:
3. zář 2012 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 ani mi nehovor, uz ma to prestava bavit :slight_smile: ja robim sojove rizoto :slight_smile: aby mal mm teple ked pride :slight_smile: a co si dnes robila?
3. zář 2012 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@6lenka64 na grepovy dzusik nedam ani ja dopustit :slight_smile:
3. zář 2012 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka no poupratovala som, este mi zostala spajza a periem. inak nic. este som dala jednu varku prat a pojdem na nejaku dlhsiu prechadzku s charliem. inak, nachladnuty asi nebol, lebo uz cika normalne. len ma naserkal, kedze necika doma, vzdy stihneme ist uz von, tak som dnes dala do chodby ciste vyprane koberce a just sa mi na ne vycural, smrad krpaty :grinning: dnes ma celkom silno picha na pravo v podbrusku, asi to bude mrcha a nie tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz tak sedkam a pustal si pesnicky :slight_smile:
3. zář 2012 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mata_ba ja som zacala teraz prvy krat s tym, no a tiez som spokojna :slight_smile:
3. zář 2012 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaelamia1902 A ten B6 je naco dobry?
3. zář 2012 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@6lenka64 ja teraz pijem tusim treti,ci stvrtykrat..a pri prvom raze to aj vyslo :wink: no nie na dlho :frowning2: ale to je fuk..drzim ti paste..a B6 je dobra na kratku LF...tiez ju idem brat teraz..
3. zář 2012 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaelamia1902 ahoj :slight_smile: mne pisali baby ohladne B6,ze niektore ju brali cely cyklus,ale niektore od ovulky...tiez idem na nu po ovulke az...
3. zář 2012 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba No jam LF 12 dni , co nieje tiez nijaka vyhra ale este je to na hranici, takze to neriesim, kolko denne pijes toho dzusu? Inac som aj mala problem ho zohnat v 100% stave, ale nakoniec nasla :slight_smile:))
3. zář 2012 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@6lenka64 to mas este fajn..ja som mavala krasnych 14 dni a po potrate 10-11 :unamused: takze idem skusit B6...snad pomoze..a nech je LF dlha 9 mesiacov :grinning: a ja pijem relax :slight_smile: vies co..su dni,ked vypijem aj liter denne :grinning: mne velmi chuti...ale odporuca sa tak 3 dcl denne a take 3-5 dni pred ovu pollitra denne...ale zase,komu nechati,staci aspon ten pohar :slight_smile:
3. zář 2012 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek