• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@bordulka nie, nevycistila, nebavim sa s nim... to je prenho horsi trest, aj tak by ma nepocuval... on uz dostal dvakrat pokutu na bicykli,ale asi mu nestacilo :angry:
3. zář 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 a ako dlho to vydrzis? :slight_smile: a je moc opity? a aku pokutu dostal?
3. zář 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka dlho nevydrzim,ale aspon chvilku,keby sa dalo :grinning: :grinning: tak nie az tak, ze by nevedel chodit alebo rozpravat,ale na to by policajti ohlad urcite nebrali. raz dostal 4000 sk a raz 30 eur myslim :unamused:
3. zář 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka moja, predsa len idem koncit. tak dobru nocku, sa mi straasne drieme, tak si idem v klude polezat :slight_smile: dobru noc a pekny den zajtra :slight_smile:
3. zář 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 tak dufam,ze uz oddychujes :slight_smile: ja som este s maminou volala... tie pokuty su riadny škrt cez rozpočet :unamused: a ak sa ti bude dat, posli mi zajtra tvoju teplotu, nech sa mam na co tesit :slight_smile: dobru nocku :slight_smile: pa
3. zář 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka
@moni1007

Baby vy ste opat dokecali a ste prec a ja som len pred pol hodkou prisla domov :frowning2: fuha ani ja neznasam ked je mm opity, velmi sa bojim kedy pride domov..
Moni som zvedava ci stupnes.
Ja budem hlasit stav po vikende, po ovulke @langunasa
3. zář 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím vás čo pijete ten grepový džús, tak to aký konkrétne a v akom množstve? :wink:
3. zář 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ja pijem 100% a pol litra denne, mozes aj viac , ale odporuca sa pol litra to by malo stacit
3. zář 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 uf, to je dosť :slight_smile: no ja keď niekam ideme, tak si objednávam, resp. už 2x za tých 6 dní som mala ten malý cappy, tak to asi žiadne terno nebude, ale tak lepšie než klincom do oka :grinning:
3. zář 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby doporucujem si vzdy rano odstavit 1-2 grepy a uvidite, co to spravi:wink: podla mna krabicovy dzus je slaby odvar tej kvality:grinning:
3. zář 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa moja a to čo toto :( dufam, ze je to len chvilkovy pokles a pojdes este hore
4. zář 2012 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka hm...nic moc :frowning2: ale kym tu mrcha nie je,je nadej..
4. zář 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka :fearful: nooo, asi ta mrska dobehne..

mojmu mm sa vcera snivalo s rybkami v cistej vode.. bude zase nejaky prirastok :wink:
4. zář 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mata_ba dosli testiky???
4. zář 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka som slintala nad tou fotkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak vyzera tvoj mm.. jaaaj, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dosliii,dakujem :slight_smile:
4. zář 2012 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A potom, ze bud optimistka :-/ http://www.fertilityfriend.com/home/micak/
4. zář 2012 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nemyslim :unamused: :frowning2: uz som sa definitivne zmierila s tym ze cakam ms. zajtra si dam este dufik a potom uz len cakam. cakala som ze klesnem ale nie az takto :pensive:
4. zář 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micak uplne s tebou sucitim. tiez som dnes isla dole.
4. zář 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa to ma mrzi...stastie sa este neunavilo a beha kade tade...
4. zář 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait To je urcite malo :slight_smile:))
4. zář 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.fertilityfriend.com/home/3e782f MOj grafik, stale cakam na ovu :slight_smile:))
4. zář 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka tak mat doma jasona stathama tak .... vedela by som co s nim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 caves kocka, ako vyzera ten tvoj charlie? ja som zmeskala tuto novinku, boli sme mimo :wink:
a inak ako sa dari? uz si po ovu ci? dostavam sa do obrazu vies :sweat_smile:
4. zář 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a porusila som si schodiky :D www.fertlityfriend.com/home/3e7cc6
4. zář 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ja pijem relax 100% ruzovy (musi byt ruzovy) a je celkom dobry ale mam pocit ze minule moc nepomohol, ale asi som ho zacala pit neskoro, tak preto... teraz ho uz mam na stole a idem si hned uliat. ale je pravda ze cerstve grepy su milion krat lepsie, ale vcera nemali cervene :angry:
@mata_ba za malicko, ja by som to supla naraz rano :wink:
4. zář 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ahoj a na co konkretne je dobry ten grepovy dzusik?
4. zář 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenamar Volako mi nejde nacitat tvoj grafik, skus este raz
4. zář 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek