• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
ahojky, můžete mi prosím některá poradit s grafem na FertilityFriend? (Mám ho v albu) Nejdřív se mi hezky ukázala ovulace označená plnou červenou čárou, ale 25 DC se změnila na přerušovanou... Vím, že to ten prográmek pořád přepočítává, mám tomu tedy rozumět, že z těch údajů nemůže přesně určit, kdy byl ten den?
Taky jsem teď trochu na trní, jestli mi teplota klesne a přijde mrcha, asi budu mít jen delší cyklus, testovat zatím nechci... (ale pořád si tu malinkou naději piplám :slight_smile: )
11. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
andik a nie je to len preto ze si si na ten 25.DC dala ako hlienik "E"?
11. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
andik já ji mám myslím taky přerušovanou... :sweat_smile:
krish kdy budeš teda testovat? :dizzy_face: :wink:
11. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
consti ahooooooj :wink:

ja neviem najradsej aj hned ale este je skoro, asi to necham na stredu, to mam aj dovolenku, takze tak. a ty kedy? inak mna dnes chytila pazravost. na ranajky som zjedla 4 oblozene rozky, na obed skoro pol kacky so 4 knedlikmi a kopou kapusty och-mama zo mna nechapala lebo ja vacsinou papam malo. :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish a já jsem vždy žravá a tentokrát nic. Nějak nemám hlad a na nic chuť :sweat_smile: . Ale mrška asi beztak dorazí. Uvidím podle teplotky. Pokud bude klesat, tak testit nebudu. Pokud se bude držet, tak to vidím taky tak na tu středu, ale nevím... :sunglasses:.
11. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved ano, ak zacnem klesat tak ani ja testovat nebudem ale stale dufam :slight_smile:
11. říj 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish my tomu necháváme volný průběh už rok, tak moc ani nedoufám. Ráda bych byla optimistka, ale nějak mi to nejde :sunglasses: .
11. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to tiez nejako netlacime mozno sa po MA este trosku bojime ako to cele dopadne ale ja aj tak dufam ze najdem coskoro //
11. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish naděje umírá poslední :wink: .
11. říj 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
consti presne tak :slight_smile: snad sa aspon k vianociam zadari to by bol krasny darcek :dizzy_face: inak consty nemas ani nafuknute brusko?
11. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish- to mám nafúknuté už od ovulky..nechápem,,,som ako žaba::slight_smile:)
11. říj 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tiez nejaka naduta, az nohavice nezapnem. ale iba posledne 2-3 dni :sweat_smile:
11. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish mám, i prsa mě bolí, ale to já mám taky vždy. Příznaky těhu jsou prostě hodně podobné těm, co jsou k ms :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
za to ja prsa ako keby som ich nemala, uvidime, musim sa prestat sledovat lebo sa zblaznim a vydrzat tych par dni. :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish, no vidíš, to mě nenapadlo... ale opravdu hlen byl E, docela mě to překvapilo...
11. říj 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
andik sak moze byt ja len ze si myslim ze FF si to vysvetlil ze E je plodny a preto si to zmenil na prerusovanu, sak ho skus vymazat ci sa to zmeni. hm? som zvedava.
11. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, změnilo :slight_smile: no je to holt jen stroječek :slight_smile:
11. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
oooo super a sme zase o nieco mudrejsie :grinning:
11. říj 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že Ti FF taky hodil přerušovanou čáru... zatím první měsíc snažení?
11. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz druhy v albume mam iba 1.grafik aha-kuk sem:

http://www.fertilityfriend.com/home/296b4f
11. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
cakam na testovanie :grinning:
11. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak držím palečky... já mám první cyklus po vysazení HA, tak nevím, jestli si spíš přát //, nebo menzes a // až další cyklus :slight_smile:
11. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja co mam graf v albume tak to bol moj 1.cyklus po vysadeni HAK. oooo dakujem aj ja tebe, nech sa coskoro zadari!!! :wink:
11. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ahojky všechny vás moc zdravím.Koukala jsem na grafíky a některé jsou nádherné tak doufám ,že tady bude zase nějaká těhulinka.Dneska jsem si musela udělat radost a koupila jsem si botičky a dva svetříky. :slight_smile:
11. říj 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute ahojky...ja tiež--čižmičky::slight_smile:) :dizzy_face:
11. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na Danku. Chodí sem ještě, popřípad už má mrňouska. NETUŠÍTE?
11. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jannca...ja viem z druhej temy ze musi lezat lebo sa zacala otvarat... bola aj v nemocke..odvtedy neviem nic
11. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsem zpět z práce. uff žaludek těžký, žáha pálí...koupila jsem si kolu tak snad pomůže.

Flam aj ja sem 2x měla rýmu a nachlazení a bylo to těhu, teď už mám po chorobě :D

Consti s Danýskem jsem nevěděla že jsem těhu, až mi pak bylo divné že vlastně týden nemám mršku tak sem testla a bylo to, ale o těhu sem nevěděla, ale je fakt že jsme ho počali na konci mrchy.
11. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte docitala som sa že vraj v rannom štádiu tehu môže byt pozitívny ovu test myslite že to môže byt pravda?
11. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofinka tak to neviem ale slysela sem to taky.
11. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek