• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@mata_ba ked budem tehu, tak urcite a to iste cakam aj ja od teba :grinning:
4. zář 2012 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mata_ba Ano sledujem hlavne hlien a teplotu, a zacala som pre istotu aj ovu testy, dnes mi vsetko nasvedcuje tomu , ze ovulka bude dnes alebo zajtra, samozrejme okrem teploty ta klesne az po :slight_smile: och vzdy som tak nervozna ked to ma byt....:D
4. zář 2012 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 Baby budme vsetky a budeme spokojneeee :D
4. zář 2012 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka ahoj.
eej,to mas sexy muza.ake to stastie :grinning: noomohla sibyt rozhorucena po spanku vies.. ja vzdy racej trosku pockam a potom meriam. :slight_smile:
4. zář 2012 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piefunko tak existuje aj chutnejšie ovocie ako citrusy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspoň pre mňa teda maliny, jahody, broskyne, čučoriedky, marhule, čerstvé figy by som za pomaranče nevymenila, hoci pomaranče, mandarínky aj grepy mi chutia :wink: ale vyhýbam sa im.
rada by som vedela, ako sú na tom s plodnosťou ženy púštnych nomádov, tým sa o čerstvom ovocí a vitamíne C 1000mg za deň ani nesníva :grinning:
4. zář 2012 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@katka116 presne ako pises to mam aj ja. tiez som myslela ze to uz mrcha ale ostalo to pri spineni vrr. no pockam aspon mesiac a zacnem skusat. :grinning:
4. zář 2012 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko este som nezacala merat len som zaznacila mrchu ako keby co som si myslela ze uz dosla ale ostalo to pri spineni tak som prestala znacit a este ani nezacala merat. hmm neviem ako to urobit teraz heh
4. zář 2012 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 tak ja sa posnazim ta nejak podrzat, aby si to zvladla :D aj ked budem netrpezliva :slight_smile:
4. zář 2012 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka vidis o co si prisla? som ti navrhovala vymenu :grinning: :wink:
4. zář 2012 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka dakujem. ale skusala som pozriet ten krcok, nezda sa mi ani nejak extra makky ani tvrdy a ci je nizko alebo vysoko neviem ako posudit. dociahla som nan.. ale asi to bude skor na mrchu, co?
4. zář 2012 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 skus si ho sledovat kazdy den v tu istu hodinu... ale lauritka hovorila, ze ked si tehu, ze bude dlhy a tvrdy :D takze este nic nie je stratene... ja som zase mala uplne mrchovske bolesti, hlavne krize... nechapem to
4. zář 2012 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka a ze je dlhy ako zistis? joj, asi ma to nebude bavit sledovat. asi to necham az na test alebo mrchu, tu skor :unamused: ze by predsa len dnes mala byt ta ovulka. ja som z teba paf :grinning:
4. zář 2012 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 no to neviem, este som ho taky nemala :wink: ale asi ho dociahnes velmi lahko :unamused: neviem, ale asi bude dnes :slight_smile: ked som si pozerala grafy s PCO, tak vacsinou mali ovulku neskorsie od 17dc - 25dc, tak snad aj ja budem mat :slight_smile: a preco si zo mna paf? :pensive:

@chmurkaxy ahojki, očuvaj, akého ty máš fešneho mužíčka :slight_smile: sa mi podobá na Pyca :slight_smile:
4. zář 2012 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka no lebo, ja si myslim, ze uz uz je u teba ovui a ty to tato natahujes :grinning:
4. zář 2012 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@moni1007 ja to len nechcem zakriknut :slight_smile: este si chcem pockat na dnesnu teplotu a potom ti to mozem s 50%nou pravdepodobnostou potvrdit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2012 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka tak sa mi to paci :grinning:
4. zář 2012 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@moni1007 len ja uz ta budem zbytocne opluvat,ked budes tehu :grinning:

@6lenka64 tak drzim paste,nech je ovu uspesna :slight_smile: a teplota po ivulke stupne,neklesne :wink:
4. zář 2012 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mata_ba nie ze by sa mi nepacila tvoja veticka, ale zas tak si nefandim, tak sa dohodneme, ze jedna druhu oplujeme, ked budeme tehu :grinning:
4. zář 2012 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 dufam,ze ty ma oplujes o par dni..a ja teba potom o 2-3 tyzdne :grinning:
4. zář 2012 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 moja, tak na 90% je tu ovuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: ale uz ta asi nedobehne :(
4. zář 2012 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba jasne, budeme sa takto opluvat a dostaneme sa do uspesneho konca :grinning:
4. zář 2012 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mata_ba prajem to isteeeee :slight_smile:dufam, ze to bude posledna za 9 mesiacov ovulka :slight_smile:
4. zář 2012 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka moja, nemusis ma dobiehat, staci, ked budes mat fakt ovu a plne ju vyuzijete a budes sa coskoro tesit z dvoch ciarociek a budes nam tu ukazovat fotecky od gynekologa :wink:
4. zář 2012 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@moni1007 no otazne je, ci ju naplno vyuzijeme :( uz teraz som unavena a ma prist ten chalan a neviem dokedy sa zdrzi... vrrr.. a ozaj tvoj je doma? ci na fuske? uz sa s nim bavis? :wink: ci uz bol aj udobrovaci s.?
4. zář 2012 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka ale uz vcera pri telke som sa tu o neho opierala. a sexik nebol, kedze som bola nahnevana. vcera som nemala ja moc chut a ani dnes nemam, este stale mi je blbe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak zo vcera mate poistene, nie? vcera bol sexik? a ja som, ze ten vas kamarat uz odisiel :grinning: dnes bol mm doma, ale zajtra ide na fusku a ja idem na podpis. dufam, ze zvladnem zajtra netestnut :grinning:
4. zář 2012 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 ja sa tiez nevydrzim dlho hnevat :slight_smile: a my sme vcera tiez nic spolu nemali, iba predvcerom :unamused: a kamarat ma este len prist za chvilu... ja som musela trosku poupratovat :D som nervacila pri vysavani... neznasam to :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ste dnes boli na prechadzke? a na aky podpis ides??? nieco mi uslo? a moja, mam ta prehovorit na zajtrajsie testnutie? :sunglasses: alebo ta mam "podrzat", aby si pockala? :wink:
4. zář 2012 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka skor ma odhovor, lebo aj tak by este nemuselo nic ukazat a púotom by som tak ci tak bola nervozna. a nemam prachule na testy :grinning: no idem na urad prace na podpis... :frowning2: no boli sme sa prejst aj s charliem. ale na huby sme neboli :slight_smile: jaj, ale tak ked tvoj ma dobre spermosky, tak postaci aj to :slight_smile: :wink:
4. zář 2012 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 moja, tak este netestuj, pockaj na mna :grinning: :grinning: :grinning: takato sa mi pacis, nie si smutna, posobis vyrovnane :slight_smile: tak nech to tak este chvilu ostane :D lebo potom sa budes venovat iba tym kolajnicam na teste :wink: jaj, tak ty ides rozdavat autogramy, co? mala by som sa postavit do radu :slight_smile: a preco ste neboli na huby? a aj ked ma mozno mm dobre spermosky, ja nemusim mat nic dobre :frowning2:
4. zář 2012 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka ale hej, som celkom v pohode, ale akurat som mm vravela, ze sa bojim, ze sa nam to nikdy nepodari, ze uz by som velmi chcela byt tehu a ze ci si mysli, ze raz budeme mat. som v pohode,ale mam aj obavy :unamused: no mne sa tam moc nechce, sice je to len taka formalitka, ale citim sa tam straaasne trapne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a neboj, urcite si neni na tom tak zle. :wink: :wink: a zadari sa vam :wink:
4. zář 2012 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@moni1007 moja, poznam tieto otazky, dost casto mi vrtaju hlavou :unamused: ale musime verit, ze nam to minimalne raz bude dopriate :slight_smile: ked sa mam s kym o tieto pocity podelit, je to lepsie a necitim taku tarchu na dusi... musime sa navzajom podporovat a spolu to prekoname :slight_smile: moja, nateraz musim koncit uz prisiel, potom sa ozvem, dufam,ze tu budes :wink:
4. zář 2012 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek