• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
www.fertilityfriend.com/home/3e7cc6 no tak ja dnes takto,opät rovnako...včera som mala šialenu chuť upratovať, tak som umyla cely byt... :=))
6. zář 2012 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@6lenka64 dakujem. nevadí. raz to vyjde.
@bordulka no možno to znelo optimisticky, ale to asi preto, ze som sa s tým už pár dní zmierovala. aj tak som tento cyklus mala nejaké divné nízke teploty. uvidim co spraví alchemika mne. vraj je na sliznicu a banka. tak dufam ze budu dobre. a popri dufiku si kupim este aj ten čaj gynas, či ako sa volá.
@moni1007 no ides pekne hore, ale ako pozeram tvoj predosli graf tak je to pre teba v tejto časti cyklu normalne. takze teraz už zostáva len tam ostat! držím palce!
6. zář 2012 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 @enah tak nic. www.fertilityfriend.com/home/lagunasa počkám si na mrchu a začínám s alchemikou. dufam ze mi to správne pripravi sliznicu a pomoze vajku.
6. zář 2012 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa Co je to za alchemiku, popis, aby som vedela nabuduce ked sa teraz nezadari :slight_smile:
6. zář 2012 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko baby tak ja dnes takto asi z toho nic nebude,zatial to tak nevyzera. www.fertilityfriend.com/home/3ab8ae/
a este sa chcem opytat myslite ze teraz je uz na folykumetriu neskoro? som vonku a tu ten doktor ordinuje raz dva krat do mesiaca .
6. zář 2012 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,

tak ja začínam chovať hada http://www.fertilityfriend.com/home/3173fb :grinning:
6. zář 2012 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 moja...tiez si myslim,ze skus test o 2-3 dni..teda podla teplotky... ja dnes takto www.fertilityfriend.com/home/mata_ba
6. zář 2012 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba skusim aj neskor, teda ak bude este kvoli comu, ak uz nebudem jasna :stuck_out_tongue_closed_eyes: cakala som, ze viac vystupis. podoba sa mi to na tvoj minuly grafik, ale vsak uvidis zajtra teplotku, pre istotu snazilkujte dalej :grinning:
6. zář 2012 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@langunasa - nam to raz vyjde, my sme zienky trpezlive a nevzdavame sa. My sme zacali snazilkovat od vcera..
6. zář 2012 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@moni1007 teraz som zvedava na dalsie 2 dni a mozno chatove radovanky vysli :slight_smile:
6. zář 2012 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@piacere Ahoj nemala si ovulku nahodou 13 DC, nemas tooznacene zle?
6. zář 2012 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa dakujem. no ved to, ze vzdy to vyzera nadejne a nikdy nic z toho. :unamused: ale uz zacinam mat pocit, ze skoncim s mrchou :unamused:

@katka116 ahoj. aj ja som zvedava, aj ked ma pochytila taka pochmurna nalada, ze to asi predsa nevyslo a to som bola rano este plna nadeje :unamused:
6. zář 2012 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 vies co..ked ja neviem,ci uz ovu bola...rano som este dost citila brusko...a budeme :slight_smile: dufam...lebo vecer sa mm moc nechcelo :unamused:
6. zář 2012 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mata_ba tak dufam, ze dnes sa mu bude chciet. ved to, ze ani ta teplota nejak nevyzera, ze by bolo po ovu :unamused:
6. zář 2012 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa no , tak hor sa do dalsieho cyklu :wink:
@mattuliatko30 no, myslim, ze ja ked som mala mykozu, tak to velmi neovplyvnilo.. :confused: a na mrchu sami to zda skoro
6. zář 2012 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka moja a čo ti na tú mikozu tak najviac pomohlo?...čítam tu na nete veľa mastičiek aj tbl... ja mám zatial canesten masť..ale či to mám skombinovať s tbl....kúpim ich aj v lekárni bez predpisu?....už ma to užiera...nikdy som to nemávala..a v poslednom čase stále..aj od toho zápalu moč. ciest..a po ms...potom radia aj rosalgin vyplachovať..čítala som aj wobenzyn, nejaké probiotika superacidophilius 6 miliard...neviem čo s čím skombinovať...máš s niečim skúsenosť?
6. zář 2012 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
BABY, PORADTE MI NEJAKU KLAVESNICU, KTORA MA JEMNE PLOCHE TLACITKA AKO SU NA NOTEBOOKU, A SU AJ NEHLUCNE - USB PRIPOJENIE. DAKUJEM ZA KAZDU RADU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. zář 2012 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 ja som si davala canesten a mala som cipky od gyndosa, ale tie neviem,ci nie su len na predpis. skus sa opytat v ekarni, canesten davaju aj bez predpisu tusim. tabletky
6. zář 2012 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba neboj..ešte to stihnete :wink: :wink: s mm....ja zase tú mykozu... :angry: :frowning2: tak hľadám čo pomôže...neviem čo mi to spôsobuje...buď to chytím po ms...alebo mám teraz časté zápaly moč.ciest :frowning2: :unamused:
6. zář 2012 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 rano sa mu chcelo..tak som to hned zneuzila :grinning: ale aj tak som bola vcera unavena...inak skusala som si zadat do FF teploty zajtra a pozajtra a tak,ci tak mi ukazalo ovulku na 13 DC...co by bolo fajn :slight_smile: ale nic moc kvoli poisteniu...a uvidim este,co dnesny ovu povie...
6. zář 2012 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka no mám masť...canesten...mám si dávať aj tabletky??nejaká je tušim len čo sa dáva večer..a pôsobí 4 dni
6. zář 2012 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 na to pomaha alchemilka, mne zabrala teda urcite
6. zář 2012 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba no ved uvidis, snad bude tak ako ti to najviac pasuje :wink: tak tvoj muzik je rano plny elanu, hej? :grinning: hlavne, ze mate poisteny dalsi dnik :wink: sance sa zvysuju :slight_smile:
6. zář 2012 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 daj si,bolo by to dobre aj vnutorne preliecit. cansten pomaha aspon na to palene a svrbenie zvonku
6. zář 2012 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 mojka,ja som citala,ze pred ms je ta vnutorna flora u bab citlivejsia a teda aj nachylnejsia na tieto veci...a s ms by to malo prejst..a neviem..ale uz chcem mat po nej :slight_smile:
6. zář 2012 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 on rano moze aj kazdy den :grinning: cez noc asi dobija baterky :grinning: a poistene,aj ked som si moc polezat nemohla..utekali sme do prace..ale snad ich tam par milionov zostalo :grinning: ale uz chcem mat po ovulke...
6. zář 2012 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mata_ba urcite zostalo, neboj.... moja, myslis, ze sa oplati ist k dr. ked by mal byt moj muz v robote riesit to ze sa nam nedari? nebude napr chciet, aby sme snazili nejaky den a potom mam prist sa ukazat ako to dopadlo a pod? neviem ci chapes ako to myslim. nechcem pred dr hovorit, ze muz chodi na tyzdnovky
6. zář 2012 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka no skúsim čosi poznáňať.... :frowning2:
@kacenamar alchemilka???a nevadí,že je už dávno po ovu...mám si dať čajík?
@mata_ba no skúsim aj ten superacidophilius 6 miliard zohnať....sú to nejaké probiotiká.....čo som čítala....
6. zář 2012 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@6lenka64 netuším, takto to označil FF a mne je to v podstate jedno :sweat_smile:
6. zář 2012 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek