• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@piefunko
@moni1007
@bordulka

Pripajam sa k medzinarodnemu dnu sexu :slight_smile: my sa od vcera snazime a dnes musim na mm vyskocit tiez totiz zajtra som s nim neni, nech to mame poistene do soboty.. Mala by som mat ovu cez vikend ale vcera ma divne trhalo vo vajecnikoch..
6. zář 2012 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katka116 no len pekne sexikujte :grinning: :grinning: a preco nebudes s mm? kvoli praci?
6. zář 2012 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka116 takze dalsia s ovulkou? tak t uz sme 4 :wink: to sa bude cikat na testiky spolocne :grinning:
6. zář 2012 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka no co uz, ale snazi sa ten moj, len to je to ze vie ze musi a oni maju z toho blok... vravim, prejde ovu a je jak za mladi.. nechapem to niekedy :confused:
@moni1007 ani nehovor, lebo zase sa len rozzurim a budem zlaaa :angry: :sweat_smile:
6. zář 2012 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katka116 pekne, len tak dalej :slight_smile: a mozno ste sa trafili priamo do ovulky :slight_smile:
6. zář 2012 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko joj, nic, nic nevravim :grinning: :grinning: :grinning: nechcem ta rozculovat :grinning: bud v klude, ved mozno uhniezdujes :wink:
6. zář 2012 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko tak u mna je lepsi pripad, lebo mm nevie kedy je ovu :slight_smile: tak ho to hadam neblokne na cely mesiac :grinning: :grinning:
6. zář 2012 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 sak ja ani ovu este nemaaaaaam mozno ked sa rozbesnim tak aj vajko pukne :grinning: :grinning: :grinning: len ma hnevaju ze im je dopriate a si o nevazia a tuto kopa zien co si zasluzia a nemozu sa tesit z babatka :pensive:
6. zář 2012 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka no akonahle zacnem byt pritulna tak mm asi blikaju nejake kontrolky ze aha ovu a uz je to v haji potom :grinning: :grinning:
6. zář 2012 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@piefunko :grinning: :grinning: uz ta asi dobre pozna,co? :slight_smile: ako dlho ste spolu?
6. zář 2012 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko jaj, tak som sa trolinku sekla, ale vidis,mozes si privolat ovu. normalne som sa teraz rozosmiala :grinning: ja ani neviem ci ma to rozculuje alebo som z toho sklamana.. a ty urcite chces, aby som ta este serkala, aby ti to vajko puklo, co? len sa hras, ze nie, aby to bolo take prirodzenejsie :grinning: :grinning:
6. zář 2012 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka vobec mi neukazalo, ze si mi pisala. normalne som rozmyslala, ze ci ignorujes :grinning: :grinning: a az teraz sa divam,ze ignorujem ja teba :grinning: :grinning: no ved jasne, my cakame na poslusne deticky :grinning:
6. zář 2012 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka sedem rokov :grinning:
6. zář 2012 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka116 děkuji :wink: jo mám anovulaci, špatnou krev, špatný tvar dělohy, a z nějakého důvodu, když už otěhotním, neudržím plod :frowning2: je toho prostě moc ..... a jinak ano, žádáme o adopci :wink: a manželovi jsem to ještě fakt neřekla, ale asi je to jen tím, že se ted skoro nevidíme :wink:

@lauritka injekce mám doma, takže můžu píchat i tak :wink:
6. zář 2012 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@moni1007 no pekne a ja ze preco nepises :slight_smile: cim som si to zasluzila? :D
@piefunko joj, tak to vieme o com hovorime :slight_smile: my sme skoro osem rokov...
6. zář 2012 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka veru veru, ale co, lubim ho aj tak, len sa na tom smejem ze kym sme sa nezacali snazit, vsetko bolo v najlepsom poriadku...
6. zář 2012 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka doslo k chybe :grinning: z mojej strany, resp zo strany MK :grinning:
6. zář 2012 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evikmi držím prsty, nech to tentoraz dotiahnete až do úplneho konca, aby si mohla držať bábo v náručí :wink:
6. zář 2012 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
čaute kočky :slight_smile: dlhšie som tu nebola :slight_smile: ako si žijete? :slight_smile: ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu
6. zář 2012 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piefunko a ako dlho sa snazite? :slight_smile:
6. zář 2012 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 esteze sa mas na co vyhovorit :D
6. zář 2012 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kikaneu ahoj. no ako sa ti paci v novej skole? ako deti? posluchaju?
6. zář 2012 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 páči sa mi, páči :slight_smile: je to lepšie ako pred tým, a o to mi išlo :slight_smile: menej stresu, fajn vzťahy medzi kolegami.....paráda :slight_smile: a deti ako všade, niektoré počúvajú viac, iné menej :slight_smile:
6. zář 2012 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kikaneu tak to je dobre, ze sa ti paci. to sa ti bude aj lepsie robit :slight_smile:
6. zář 2012 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@moni1007 to hej :slight_smile: a ty ako na tom pohovore?
6. zář 2012 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaneu no nic moc, par dni na to mi napisali,ze uz maju vhodneho kandidata a to malo byt druhe vyberove kolo az o dva tyzdne neskor :unamused:
6. zář 2012 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 :astonished: fakt super.....hnusné sú tie firmy.....
6. zář 2012 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaneu bola som tiez nahnevana, ale ono nema zmysel sa nad tym rozculovat, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2012 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evikmi moja tak ti to prajem a zostanes doma lezat? A ako sa da vobec voci tym prekazkam bojovat?
6. zář 2012 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 no hej, to máš pravdu.....kašľať na to, aj tak to nezmeníme....len hľadaj ďalej, raz sa to určite podarí :wink:
6. zář 2012 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek