• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@saurer ahojky, hlien po ovu väčšinou "vyschne" - niektoré holky majú úplne sucho, iné creamy :wink:
7. zář 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka já ho mám teď takový bílý...jako krém
7. zář 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Oki...dakujem....:slight_smile: tak sa budemem snazit sexikovat zase v nedelu rano...malo by to stacit?
7. zář 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saurer tak to je ono :slight_smile: Pred ovu a počas je číry, priesvitný
7. zář 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere děkuji moc :slight_smile: tak to mu udělám asi velkou radost :grinning: tak snad teda ovu proběhla, když je hlen takový...už jsem 17DC
7. zář 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saurer po ovulke sa hlien meni z tahaveho priesvitneho na biely,zltkasty kremovy..a vlastne hustne az moze uplne zmiznut :slight_smile:
7. zář 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ahoj...a moze byt ze ma bolia oba vajecnicky?
7. zář 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba bezvaaaaa :grinning: já jsem teda neměla úplně ten tahavý, ale prostě dost mokro...ale někde jsem četla, že to nevadí..tak už můžeme zvolnit :grinning:
@moni1007 no to aj ja dúfam,..hlavne nech zajtra bude teplotka ešte fajn...ešte odmerám..síce skôr..lebo už o pol6sa odchádza..busom...ale tak podľa nej uvidím..ale príznaky na mrchu nie sú...tak je dobre.....
ty kedy teda testíkuješ..???koľký DPO si teraz?
@saurer ano ano..tahavy a morko je v poriadku :grinning: tak dajte stopku..ja este draheho dnes,zajtra potrapim a tiez uz ho necham na pokoj :grinning:
7. zář 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba veru veru tak stastnu cestu chlapcom :slight_smile:
7. zář 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 no ja som testovala vcera, predvcerom a nic. dnes som 11 DPO a uz budem testovat asi v nedelu alebo v pondelok. uz mam len jeden test a ten si chcem nechat :slight_smile:
7. zář 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko odkazem :slight_smile: a podobne...dufam,ze budeme spolu v novej teme :wink: a vsetkyyyyyyyy
7. zář 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 Zazijete coskoro :slight_smile: prajem vam to obom :slight_smile:
7. zář 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka A hlien mas? lebo v grafe ho nemas vyznaceny.
7. zář 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka2405 no neiem,mna krize bolia skor pred mrskou. :fearful: pred ovulkou pocit nafuknutia, bolest ako keby som bola prechladnuta zospodu .
7. zář 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka ano,moze to pobolievat.
7. zář 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka Ahoj, chcem sa ta spytat ked mam bolesti pri ovulacii, to sa uz vajicko pustilo putovat alebo etse je na svojom mieste?
7. zář 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a ostatne...
prave som si robila ovu test,uz je negativny,co je dobre :slight_smile: no,nejak mi zmizol hlienik :frowning2: to nevadi??ked by teoreticky mala byt dnes ovu?este rano kopec a teraz nic :confused:
7. zář 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Podla mna si ju mala vcera, no teplotka sa este neukazala, ta sa ukaze zajtra, aj ja som tak mala, ze mi ovu test ukazal poz a ovulka bola v ten den, a na druhy den neg test a sucho :slight_smile:))))
7. zář 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 no ovulka ked tak mohla byt vcera v noci..lebo dnes rano ma uz nic nebolelo...
7. zář 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 no jamamodsledovane, z to mam pred vzostuo tepoty, potom ako keby vsetko ustane..

akurat v niektory cyklus citim trochu podbrusko aj po ovu,ale uz to nie je take intenzivne.niektore cykly vobec
7. zář 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba to nevadi, niektorym aj v den ovu mizne hlienik, mne tiez uz zacina kremovatiet.. na gatkach mam kremik, ale dnu este zbytky eggu - asi na vecer :grinning: :grinning: cize dont worry, ovu bola alebo je (alebo bude coskoro) :wink:
7. zář 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@6lenka64 Ahoj..no to prave neviem...dnes sme s mojim rano keksovali....takze teraz to neviem..urcit..ci to je hlien...alebo nieco ine.. :slight_smile:
7. zář 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no bola urcite to som si ista :slight_smile: alebo je dnes...usudzujem podla bolesti..vcera silne pichanie,dnes uz len jemny tlak..
7. zář 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moja, prosim ta mala by som otazocku... ked som nemerala bt cely mesiac a dnes som 11dpo a vcera a dnes mam teplotu 36,9 znamena to nieco? dakujemm :sweat_smile:
7. zář 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka No ja som mala bolesti cely den a dost silneee :( a test som mala v ten den pozitivny, no a sexik bolel jak slak, ale docitala som sa, ze to mava dost zien, a naopak, co by mala byt chut na sex pocas ovulky, u mna naopak, museli sme no vsak bolelo :slight_smile: dakujem
7. zář 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domi1988 Daj graf nech vieme ake si mala teploty predtym :slight_smile:
7. zář 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 no ja som merala bt len jeden mesiac poctivo vedy ked som este bola bez clostilu a nemala som ovu a takuto teplotu som nikdy nevidela stale maximalne 36,6... a toto mi len preplo ze som teraz merala ale asi to je onicom..
7. zář 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domi1988 a mas po ovulke?
7. zář 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek