Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
7. zář 2012

@bordulka nie, dnes nemam fotku, aj test som vyhodila, bola tam len leskla, asi presvitajuca ciarka, ziadny naznak ruzovosti ☹ ☹ radsej ani neratam, ze sa zruzoveje 😔 ale nie, vobec sa este nejde stahovat. prisla to tam upratat, umyla dve okna a koniec 😀 ja som jej umyla linku, vsetok riad co som jej dala a obkladacky v kuchyni. ale asi sa skor chcela porozpravat 🙂 a co dobre ides varit? ja som dnes len zemiaky upiekla a vyprazila som cuketu. ja to mam rada. ake placky robievas z cukety? take ako zo zemiakov?

bordulka
7. zář 2012

@moni1007 skoda :( aj si sa dozvedela nieco nove? 🙂 ked si bola taka rozbehnuta, si mohla prist aj sem 🙂 chcem varit madarsky gulas 🙂 ale najradsej by som si urobila narychlo šulance 🙂 mnam cuketku by som si dala a robievala som z nej tie placky, co som ti recept posielala... s tym syrom, ale vyprazas to ako tie zo zemiakov 🙂 som dnes mojmu povedala, ze sa budeme musiet milovat kazdy vecer, aby som prespala celu noc... inak som hore kazdu hodinu 😀 😀 😀 😀 radsej to akoze prepocul...

moni1007
7. zář 2012

@bordulka nie, nic som sa nedozvedela... no rada by som, ale mam ekzemy na rukach, nechcela som ani jej moc pomahat, ale nedalo mi to a teraz mam ruky v hroznom stave a rukavice neznasam. ale ked si to preliecim, tak ti pridem porobit. inak, ma straaaaasne picha na lavo v podbrusku, ale len tam, inde nie. to moc na tehu nevyzera, to by ma malo boliet cele podbrusko, nie? jaj, jasne si spominam, ja rozmyslam, ze tiez spravim na taky sposob nieco, ale dam to zapiect do zapekacky, tiez s tym syrom, slaninkou, a nieco este vymyslim .. idem si dat kafco, mi nejak oci zatvara. no chudacik tvoj muzik, za to, ze ty nemozes spavat musis jeho k smrti od vycerpania dohnat?

bordulka
7. zář 2012

@moni1007 joj moja, tak mne staci, ked prides a ja si porobim 🙂 dufam,ze to co ta boli je z tehu... nechcem zavadzat, preto ti na to ani neodpoviem, lebo neviem ako ma boliet podbrusko :( a mm si tazku hlavu z toho nerobi... rad som mu povedala, ze ho vecer znasilnim a vies co urobil??? ja ze pojdeme spolu spat a jeho zrazu nebolo a kym som prisla do spalne, tak uz bol v posteli, v pyzame a robil sa ze spi 😀 😀 😀 😀 tak som ho v tom nechala 🙂 vies, ze si idem tiez urobit kafe? ked som ta tak vcera ohrdla... dnes si dam s tebou,ok? 🙂

moni1007
7. zář 2012

@bordulka no len teraz ja porozmyslam, ci si nedam zmrzku... ale nie, nedam, lebo nemam, tak zostavam pri klave 😀 no tvoj je teda riadny expert, ale aj moj ty parkrat spravil. a vcera sa tulkal on ku mne, stale sa o mna opieral, hladkal, som hned vedela ze chce coromoro, ale veru sa mi nechcelo, vsak som ti pisala, ze mi bolo zle a aj tak si nezasluzim, ked mal minule vypite, to ma za trest 😀 dokonca, ma volal spat skor ako som chcela ist, lebo ja vacsinou najneskor o 22,00 som v posteli a on az tak okolo 24,00 az o1 a vcera uz pred desiatou 😀 😀

piefunko
7. zář 2012

@katka116 hehehehe vidim ze odšťavovanie sa ujalo 😀 😀

bordulka
7. zář 2012

@moni1007 ja mam aj zmrzku, este ostala od vcera 🙂 prid.. kafe sa uz chladi... niekedy su riadny vymyselnici,co? 🙂 najlepsie by bolo, keby si len luskla prstami a boli by sme tehotne... a mm by sme mali na sex, ale iba vtedy, ked bude chut 🙂 tak si ho pekne vytrestala... 🙂 ja som kedysi tiez chodievala neskoro spat a teraz uz o deviatej mi klipkaju oci :D asi to bude tym vekom 😀 ozaj, dnes kolegyna doniesla do roboty kysnuty kolac, robila ho vcera a to cesto bolo neskutocne... makke, chutne... mnamka... teraz mam plne usta slin :D ty ake robievas kysnute?

bordulka
7. zář 2012

@riana12 ahoj, všetko najlepšie k meninkam prajem 🙂

moni1007
7. zář 2012

@bordulka no vies co, ja som kysnuty kolac este nikdy nerobila. aj ked na vianoce som robila kolac "stedrak" a ak si dobre pamatam, tak tam islo kysnute cesto 🙂 no veru, tak by to bolo najlepsie, proste staci, ked sa rozhodneme byt tehotne, tak budeme, jej to by bolo skvele 😀 no ja som vzdy chodievala skoro spavat 😀 takze vekom to nebude 😀

bordulka
7. zář 2012

@moni1007 ja som ho robila tiez iba jeden krat, co som si nasla recept na nete, tiez bolo dobre, lebo nemuselo kysnut 🙂 moja, takze luskam prstami a tadá... si tehotna 🙂 to som namiesto teba luskla 🙂 dnes som stretla kamosku v obchode, ma malu dcerku a sme sa rozpravali a hovori, ze vo februari cakaju druhe.. ze sa im "postastilo" a to nemuseli ani prstami luskat 🙂 ja si musim pockat este tyzden... som strasne zvedava na vysledky... 😉

moni1007
7. zář 2012

@bordulka no ved niektori to maju take jednoduche. kebyze to je tak, ze kym nemaju vsetci ti ktori chcu dieta po jednom, tak ti ostatni nedostanu druhe, to by bolo najspravodliovejsie 😀 😀 tak aj ja si lusknem prstom 😀 za tyzden je co? ides k dr?
no ja inak, takto sisky, knedlik, parene buchty robioevam, ale kolac som este nerobila okrem toho jedneho... joj, za chvilu su tu Vianoce, to riadne rychlo ubieha 😀 uz pomaly aby sme darceky kupovali 😀 😀

bordulka
7. zář 2012

@moni1007 presne ako hovoris 🙂 ale to by sme tiez dlho cakali... teda ja urcite, ak by sa slo podla abecedy :D hej, za tyzden idem k dr.... mne sa nikdy buchty nepodaria... sisky som nerobila a knedlik kupujem :D som asi hrozna gazdina,co? a veru, ja uz teraz myslim na darceky.. zase sa nedoplatim... ale ked uz ani neviem co kupovat :D

riana12
7. zář 2012

@bordulka ďakujem 😵

moni1007
7. zář 2012

@bordulka ked som robila prvykrat buchty boli uplne uzasne, tak mi chutili 😀 normalne som dostala na ne chut, asi spravim cez vikend. nie, nie si hrozna gazdina. ja mam proste na to cas, tak robim a poznam jednu, ktora je vyucena kucharka tiez knedliky nerobieva domace a tie ostatne neviem ci robieva 😉 no ani mi nevrav, ja tiez taku hrbu darcekov, ale musim vymysliet take, aby ma to vyslo co najmenej, tento rok nebude veru za co kupovat. ja musim kupit cca 16stim nejaky darcek. uf ako ten pocet stale rastie 😝 😝 😝

bordulka
7. zář 2012

@moni1007 no tak mne sa skoro vsetko podari na prvy krat, ale ked to robim druhy raz, tak to uz take dobre nie je 🙂 neviem cim to je... asi tou chutou do prace :D no vidis, aspon mas o zajtrasi obed postarane.. potom mi aspon odfot, o co som prisla 🙂 no tak to mas riadnu palku... ja zatial "iba" 12im... ked si zoberies, ze ked chces nieco normalne, tak pod 10€ nejdes... to uz teraz musim zacat spekulovat 🙂

moni1007
7. zář 2012

@bordulka no tak ja dufam, ze pojdem u niektorych pod desat EUR. detom pokupim dupacky, bodycka pod, nejake v akcii, len horsie to je s tymi dospelymi, tym uz musim nieco suce 😝 😝 uz aby som aj zacala 😀 😀 😀 no aj u mna je to tak, prvykrat je vsetko najlepsie a potom uz sa mi sem tam aj nieco pokazi a pod. alebo to nie je take dobre ako prvykrat 😝 no zajtra chcem este dominat tu cuketu, tak buchty spravim v sobotu, snad 😀 😀 tak si sprav aj ty. nie je to take tazke, ale ides do robotky. teraz ma napadlo, ved dnes je piatok a zajtra sobota, nie? ci? hej, je piatok, som pozrela na mobile, tak buchty az buduci tyzden 😀

bordulka
7. zář 2012

@moni1007 som ti isla napisat, ze ved zajtra je sobota, ale si ma predbehla :D potom ked nejake darceky vyberies, daj mi tip, lebo ponoziek uz maju vela 😀 😀 ja by som mala ist varit, ale vobec sa mi nechce.... som rada, ze mam nohy v klude... ale mala by som si ich trochu rozhybat... a v nedelu mate co na obed? buduci tyzden ide mm do prace? vy mate v pondelok vyrocie? 🙂 ci kedy?

moni1007
7. zář 2012

@bordulka hej, v pondelok. no dnes volal ten chlapik co prenho robia, ze nech idu v pondelok do roboty, ze peniaze budu naisto uz v stredu, tak som zvedava. dufam,ze budu, lebo uz som z toho na nervy ti poviem 😠 tak si este oddychni, ved este casu dost, kym pojdes spat 😀 no ved som uplne stratila dnes pojem o case, fakt som bola v pomykove 😀

bordulka
7. zář 2012

@moni1007 neboj, urcite im uz daju vyplatu a budete za vodou 🙂 ja som sa teraz stihla rozčulit... v nedelu zase pride ten kamarat este so svojim sefom o pol siestej, ked tu boli prvy krat tak odisli o desiatej :( ja si asi fakt neuzijem volny vikend... vies aku mam chut na ten kysnuty kolac? :D uz si vypila kavu? ja som si ani nechlipla 🙂

moni1007
7. zář 2012

@bordulka no uz som asi v polke.. no ja zas na tie parene buchticky, tak fajne cerstve, teplunke, vymacane v masielku a kakauku 🙂 no tak to ti nezavidim, ja mam tiez rada, ked mame kludny vikend, ze mame chvilu pokoj, niekedy sa mi ani ku nasim nechce, nic 😝

bordulka
7. zář 2012

@moni1007 keby prisiel sam,tak mi to nevadi,alebo keby prisli,ked nebudem doma 🙂 ja som milovala buchty, co robievali v skole... alebo krupicovu kasu s hrudkami :D to bola mnamka 🙂 a kava ti chuti? 😉 niekomu nepadne dobre v tehu 🙂 sice neskor, ale cest vynimkam,nie? :D a teraz som zistila, ze som asi tu hrusku nemala jest... chcela som ju zapit kavou... mozem? :D

moni1007
7. zář 2012

@bordulka no co by si nemohla, len ci potom nebudes behat po zachodoch 😀 😀 😀 praveze mi celkom chuti kava, pijem dokonca dvakrat denne, a to zvyknem len jednu rano 😀 tak asi tehu nebudem 😀 😀 no kasu s hrudkami, mnam to mam aj ja rada, aj hrudky v palacinkach 😀

bordulka
7. zář 2012

@moni1007 ved to, ze mame iba jeden a co ak ho nahodou mm obsadi? :D na dvor tiez nemozem, lebo od ulice vsetko vidiet :D no neviem ci to mam risknut... a mozno si tehu prave preto, ze ti jej chuti viac 🙂 niektorym fajciarkam prestala chutit cigareta, ale niektore zase mali o to vacsiu chut si zapalit 🙂 mi len chute robis... za chvilu budem z toho aj najedena :D mas rada aj ryzovy nakyp? so sirupom? :D

moni1007
7. zář 2012

@bordulka nie, ryzovy nakyp som jedla len raz a nechutilo mi to, to som bola mensia, mozno teraz by mi to chutilo, ale mliecna ryza z obchodu mi chutila 😀 😀 no minuly cyklus som sa aj vyzvraciala z kavy a tehu to nebolo. proste mi to pride ako naschval, stale nieco a pritom stale nic 😔 😔 😔
tak radsej neriskuj 😀

bordulka
7. zář 2012

@moni1007 no skoro mi to hovoris 🙂 ked uz som si chlipla :D mm jedine co nezje je ryzovy nakyp, tak sa tiez utesujem s tou mliecnou ryzou z obchodu 🙂 minule som jedla skoricovu, bola celkom mnam 🙂 vidis minule si zvracala a tehu si nebola, teraz mas dvojnasobnu chut na kavu, takze... 🙂 neboj, uz to pride... moja, zacala som varit, tak ak sa ti nebudem ozyvat je to preto... ok? 🙂

moni1007
7. zář 2012

@bordulka jasne, kludne si navar, ja mam teraz veget somsama. charlieho mi zobrali von na prechadzku, za chvilu pride mm domov, mi teraz volal. uz je tu 😀 😀

bordulka
7. zář 2012

@moni1007 to bola rychlost :D a kto ti zobral charlieho? uz ste si na neho aj zvykli,ze? aj koberce :D ja varim postupne, neboj 🙂 preto mi to vzdy tak dlho trva 😝

moni1007
7. zář 2012

@bordulka som ohrievala mm jest, vlastne som mu aj vyprazala cuketu, aby ju mal cerstvu... no je tu sesterka na bicykli, tak vzala von, aspon som mala chvilu klud. hej zvykli, uz by nam tu chybal. a mm je taky stastny, ked vidi ako sa charlie tesi,ked pride domov z roboty. je cely happy 😀 😀 😀 az mi je to vtipne 😀 no odvtedy uz necikal na ne 😀

bordulka
7. zář 2012

@moni1007 pockaj co urobi, ked ho tak bude vítat vase babo 🙂 toto mas predpripravu 🙂 aj si si oddychla, ci ani nie? tak predsa si ich potreboval oznackovat? 😀 😀 😀 moja, ty si uz mala niekedy taku teplotu aku mavas tieto dni? 😉

moni1007
7. zář 2012

@bordulka no veru, asi si ich potreboval oznacit, ze tu je panom on 😀 😀 😀 no to si ani neviem predstavit, aka to bude, ked budeme mat babatko, ti poviem po pravde, taka nepredstavitelna tuzba 😒 no ked ti dam link, neukazuje ti ten jeden grafik, ked mam vsetky grafy? http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02

bordulka
7. zář 2012

@moni1007 ved pockaj, ked ti zacne rozkazovat :D a neboj, onedlho si to uz nebudes musiet predstavovat, lebo to bude skutocnost 🙂 a ked ti mam pravdu povedat, az teraz som si vsimla, ze tam mas vsetky grafy... to si ako urobila? aj ja chcem 🙂 a ako pozeram, taku vysoku teplotu si este nemala 😉