• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@bordulka no nemala, ale teraz som mala aj ovulku pri vyssej teplote, no ked mas VIP, tak si to mozes dat, a potom ked budes mat opat VIP, tak dam doplnis ostatne grafy, lebo ked nemas VIP, tak ti tam kde grafy nepridava :unamused:
7. zář 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 jaj, tak ty si teraz vyvolena, co? :grinning: a ja uz som si myslela, ze zle precistujem zrak, uz som chcela reklamovat :wink: a myslim, ze ta teplota nebude z tej vyssej ovulky :slight_smile: zajtra merias?
7. zář 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no veru som, ved sommsa ti minuel stazovala, ze som dlho nemala, tak mi dali, asi sa budem stazovat castejsie :grinning: :grinning: hej, zmeriam, ale zajtra netestim, aj ked rada by som, ale mam len jeden test a na nom chcem najst jasne dvojky :grinning: :grinning:
7. zář 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no pekne... zacni sa stazovat, ze na testoch mas vzdy len jednu / a v nedelu tam budu // :sunglasses: a nemas uz ziadny pouzity? :wink: ja by som aj s tebou testla, ale prd z toho :( o kolkej tu budes? aj niekam zajtra idete?
7. zář 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no meriam o 6stej, nejdeme nikam, iba mm na fusku, ale to len do obeda :slight_smile: ved ja sa stazujem, ale neviem ci to pomoze, ved testni, vsak si mala ovu 9 DC :wink: :wink: podla teploty :wink: na ktoru ides do prace? ci tu mam rano po merani nakuknut?
7. zář 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 idem az o dvanastej :slight_smile: takze sa kludne vyspinkaj, ja zmeriam o stvrtej... to bude fajn pocit zaspat, ze nemusim vstavat do prace :slight_smile: skusala som si dat teplotu dopredu a potom by mi ff oznacil ovu na 23dc a na womenzone by bola ovu dnes :D ale to fakt len za predpokladu, ze stupnem
7. zář 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka a to preco az na dvanastu? to robis v tene? ci v klasickych potravinach? ci to kvoli tej sanite? :confused: :confused: dobre, tak sa tu rano, ked vstanem ukazem... :wink: no tak som zvedava ake budu dalsie tvoje teplotky :slight_smile:
7. zář 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 robim v supermarkete... a zajtra som mala mat volno, ale kvoli tej sanite musime prist vsetky do roboty o dvanastej a zacat richtovat... a moc sa na moje teploty netes :slight_smile: vysoke nebudu, max. 36,7 :slight_smile: mm stahuje nejaky film,ze si spolu pozrieme, sa nahneval ked som mu povedala, ze teraz nemam cas, ze si to ma pozriet sam.. tak sa budem musiet asi obetovat :grinning: ked on uz toho pre mna tolko urobil vcera vecer :grinning: :grinning:
7. zář 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ved si ho s nim pozri a preco nemas cas? ved je taky mily, moj si vacsinou sam nieco stioahne, kukne, nezajem ci aj sa chcem divat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja aj tak idem uz koncit. sa pritulkat k mm troska, nech som neni stale za kompom, ked je doma. tak pekny vecer, dobre navar, zajtra sa tu vidime :wink: :wink:
7. zář 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ale ved som este varila... a on stiahne vzdy taky film,co ma nebavi a neobsedim pri tom len tak... vzdy musim nieco robit a on je na to alergicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz mi obsadil aj moje miesto... :slight_smile: tesim sa na zajtra, tak dobru nocku, pa
7. zář 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,prosim vas,vedela by mi niektora povedat kolko trva,kym sa vajko uhniezdi v maternici? Nie kedy,to viem,zhruba 7-10 dni po oplodneni,ale kolko trva ten samotny proces? Je to hned,alebo to trva par sekund,minut...hodin,dni? Velmi by ma to zaujimalo.dakujem
7. zář 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. zář 2012 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte kocky,viete mi prosim poradit na stranke fertillityfriend,kde si zapisujem teploty,tak plati sa tam nieco?lebo teraz mi tam vypisuje ze si mam predplatit nejake clenstvo VIP a doteraz mi ukazovalo aj dni DPO a teraz uz nie,moc nerozumiem anglicky tak si to neviem presne nastudovat dakujem. :wink:
8. zář 2012 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked sa zaregistrujes,automaticky mas clenstvo VIP prvy mesiac zadarmo a potom si ho uz mozes platit ked chces. samo ti vyprsi a dalej mas vsetko zadarmo okrem vyhod VIP.
8. zář 2012 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeackynka Nie nic sa neplati, je to zadarmo, treba sa prihlasit a vypisat si ms, teplotky atd, je tam toho dost na vyplnovanie....tak vela stastia :slight_smile:
8. zář 2012 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 ved ja som prihlasena aj to vyplnujem,len teraz rano mi to napisalo ze mi skoncila platnost VIP a ked chcem pokracovat,vraj mam kliknut a je tam napisane ze za teraz za zvyhodnenu cenu,tak som z toho pako :confused:
8. zář 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepyo aha dakujem tak predsa,lebo doteraz mi to vyznacovalo v grafe aj dni po ovulacii a teraz uz nie tak to znamena ze ked to chcem musim si to predplatit.
8. zář 2012 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@6lenka64 krasne teploty :dizzy_face:
8. zář 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeackynka netreba ti VIP, da sa aj bez toho. ovulku ti oznacovat bude. akurat nebudes mat farebne stvorceky, myslim, ze to sa da prezit. :slight_smile: ja som mala kedysi predplatene, ale nic extra to nebolo.
8. zář 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka @6lenka64 mas krasny grafik @mata_ba a aj ostatne. dobre ranko. tak ja sa asi zacnem priopravovat na mrchu, dnes maly pokles, ale ako sa poznam jednym poklesom to zacina http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02
8. zář 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa tak dnes som zacala mrchovat. a idem odskusat tu alchemiku. predpokladam ze asi dobre chutit nebude :slight_smile:
8. zář 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 hmmmm.... no zatial nespinis.... uvidime .... zatial sa mi to paci... ja som dnes zacala mrchovat http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
@enah tusim budeme mrchovat spolu :unamused:
8. zář 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ahoj. no ale niekedy spinim az den pred mrchou a kedysi som vobec. mam z toho zly pocit, asi tak ako si ty cakala mrchu, ked si poklesla. no ved uvidime,, ci sa nepridam k tebe :unamused: a ta tvoja mrcha ma mrzi, no ale ked uz je tu, tak zas pekne s elanom do toho :wink: ved raz to musi vyjst :wink:
8. zář 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka do akej tretice???? ved teraz zacinam 7.cyklus :unamused: a dufik som uz dobrala lebo s tym spinenim to nechcem natahovat. aj tak je ta dlzka az dost.
8. zář 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. zář 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 drzim ti moc palce nech nespinis a nemrchujes!!!!!
ja som ju u cakala takze to vobec neberiem tragicky. v Trnave je jarmok tak si ho , aj ked s mrchou, uzijem. v nedelu ideme s kamaratmi do madarska do restiky sa napapat tak sa tesim. a tiez ma byt pekne takze ..... :grinning: bim bim, ide sa do siedmeho kola :grinning:
8. zář 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa no moja, ak to nam nevyslo a mrcha pride, tak idem do 14steho kola a dufam, ze uz s dokym a potrebnymi vysetreniami :slight_smile: no ja sa idem tiez na nu radsej pripravit. ale dakujem ti. a uzi si program. my sme boli minuly tyzden na jarmoku u nasich a buduci vikend je u nas :slight_smile:
8. zář 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 @lauritka @6lenka64 @bordulka @katka116 @enah inac baby, na 90% asi od utorka ostavam doma z prace na 60% z vyplaty. ako som nedavno pisala, nemame robotu. este to sice neni oficialne ale dost pravdepodobne. ale mne to len vyhovuje koli dochadzaniu. aspon si troska oddychnem a nebudem sa musiet tvarit, ze ako tvrdo pracujem. to ma dost stresovalo. a aspon sa budeme moct v kludne snazilkovat. som tomu aj celkom rada. a byt doma a dostavat peniaze je predsa super. aj ked to bude asi na mesiac, maximalne dva ale to nevadi.
8. zář 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lagunasa ahoj ja som to myslela tym stylom, ze posledne dva cykly si mala uplne rozdielne a do tretice to uz bude ten pravy tehotensky graf :slight_smile: to ze si zacala mrchovat ma mrzi, velmi by som ti dopriala otehotniet, ako nam vsetkym... ale verim, ze coskoro sa tak stane :slight_smile:
8. zář 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj moja, tak to je fakt mini pokles, ty este na mrchu nemysli!!! si stale hore a to je dolezite... ja uz som sa zmierila s tym, ze ovu mat nebudem :slight_smile: aj ste sa vcera tulili?
8. zář 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek