Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
8. zář 2012

@katka116 tak si to radsej nechajte na rano 😀

moni1007
8. zář 2012

@bordulka no ved aj ja som sa zlakla, ale prislo mi to aj smiesne, hlavne ako tymi nohami utekal 😀 no to si viem tvojich rodicov predstavit, aj charlie sa strasne prehadzuje a pod, tak som rano znicena a mm sa zas boji aby mu neublizil, lebo on zas rozhadzuje rukami a nohami, ja uz som tiez kolkokrat schytala jednu 😀 😀

bordulka
8. zář 2012

@moni1007 ja tiez par krat schytam po papuli 🙂 ale ked mi rano mm zapoti, ze som ho dokopala a zhodila z postele, tak mu neverim :D niekedy cez den rozmyslam, z coho ma bolia stehna, ale si domyslim, ze sme sa asi kopali :D chcela by som vediet, co ma charlie v hlavicke, co si o vas mysli a tak 🙂 ci rozumie...

moni1007
8. zář 2012

@bordulka no vies co? to by som aj ja chcela vidiet. ale ja si myslim, ze to ze nik nechcel si uvedomuje, lebo ked sme si ho tu nedoniesli, tak bol taky stastny, sa od nas ani nepohol, sa asi bal, ze by sme ho nechali sameho 😒 aspon mam taky pocit 🙂 no my tiez mavame take burlive noci, hlavne ked ma moj vypite, tak spi ako drevo a ma mlati jedna radost, najskor sa snazim, ho len jemne odstrcit, ale ked nepomaha, tak ho musium normalne silno kopnut, aby sa aspon trosku podal 😀 😀

bordulka
8. zář 2012

@moni1007 u mna je to v pohode, mna to len boli, ale ked kopnem mm, tak ma hned modrinu... sa bojim, ze na mna poslu socialku :D ze tyram muza :D ked si mm vypije, tak strasne chrape... vtedy ho poslem radsej spat do obyvacky... aj dnes tam spal, lebo chcel a rano ma zobudila hudba, som si myslela, ze rozhlas, ale ked to neprestavalo, tak som isla dole a mm bol pri pc a kricim na neho, ze ci pusta rozhlas... si ho mala vidiet... myklo nim a ze "a ty nie si v robote"? 😀 😀 😀 som sa musela smiat, lebo mne sa nikdy nepodari naplasit ho 🙂 moja, idem do sprchy a mm zase vymysla, ze ci si pozrieme nejaky film... vcerajsi bol celkom fajn, taka rozpravocka 🙂

moni1007
8. zář 2012

@bordulka 😀 😀 😀 😀 co bol rano sklamany? sa tesil, ze bude chvilku sam a ty musis byt doma 😀 😀 no ja mavam tiez rychlo modriny, aj teraz som cela domodrinovana a neviem z coho 😕 tak tu nebudes?

bordulka
8. zář 2012

@moni1007 uz som tu 🙂 este mam 20min 🙂 potom pojdeme nieco kuknut ... a co ta charlie "dokopal"? no nastastie som mm rano pri nicom nenacapala, iba pri tych pesnickach :D dufam,ze si este neodisla...

moni1007
8. zář 2012

@bordulka no este som tu. no to by bola sila, keby si ho nacapala, ako popija pivko,chodi nahy po chalupe, hudba na same pecky a pod, co? by ta stvalo ako si to tam sam uziva, ze? 😀 😀 😀 moja, mne je tak luto toho testu,teraz ku veceru mi tak smutno prislo 😔 😔

6lenka64
8. zář 2012

@moni1007 Akeho testu luto?

moni1007
8. zář 2012

@6lenka64 dnes som nevydrzala urobila test a je biely, tak mi je z toho smutno 😔

6lenka64
8. zář 2012

@moni1007 ktory DP si po?

bordulka
8. zář 2012

@moni1007 no keby bol sam, tak mi to nevadi, horsie by bolo keby som ho s niekym nacapala 🙂 moja, tak rada by som ta utesila, ale neviem ako :( ja verim, ze uz to coskoro pride, snad ti to pomoze 🙂 joj, mna zase nasral mm, mi len tlak dviha...

moni1007
8. zář 2012

@6lenka64 12 DPO, ale ja uz som to rano vedela, ze asi nic, len som si to testom potvrdila, som rano trochu klesla a tak to zacina, jeden pokles, potom pride druhy a nakoniec treti 😒

moni1007
8. zář 2012

@bordulka ja budem zas za par dni v pohode, zas odznova 😒 a co ti zas urobil? stiahol film, ktory sa ti nepaci?

6lenka64
8. zář 2012

@moni1007 To mi je luto, lebo si vyzerala na tehu, mozno sa to este otoci a test sa zaruzovie, uz pockaj kym ti neskonci cyklus a ked ms bude meskat tak skus znova, nadej umiera posledna a je vsetko mozne, pozerala som si teraz tvoj graf, pokles mas ale zajtra moze zas stupnut 🙂 a ked stupnes tak je tam velka nadej :D

moni1007
8. zář 2012

@6lenka64 no neviem neviem, uz si nadeje robit nejdem, ale dakujem, ved uvidim, no ved uz ani nemam test, tak testovat uz urcite nebudem 😀 no ved ked tie moje grafy vzdy vyzeraju celkom pekne a potom sa to pokazi. ale ty si mala pekny vystup 🙂 dufam, ze budes uspesnejsia 😉

bordulka
8. zář 2012

@moni1007 moja, to by bol ten lepsi pripad... napisala som ip... viem, ze nad tvoj smutok to nie je... je to urcite hlbsia bolest a verim, ze ju prekonas, aj ked aj mne je luto toho testu :(

moni1007
8. zář 2012

@bordulka uz som ti odpisala, no veru aj mne je luto,ale co ine mi zostava, len sa opat s tym zmierit a zacat patrat po pricine, aj ked som dufala, ze jedinou prekazkou bude ta stitna 😒

bordulka
8. zář 2012

@moni1007 tak pojdes buduci tyzden ku gyn? a mm este nebol na spermiograme,ze? ci uz je objednany?

moni1007
8. zář 2012

@bordulka nebol, som vtedy ten mail pisala a nan nereagovali, tak sme sa s mm dohodli, ze to uz nechame, ked pojdem ja k dr. nech ho odosle. dufam, ze to bude zten moj riesit, ze ho nebudem musiet menit 😒 ked som mu vysvetlovala, ked som tam bola na prehliadke, ze sa nam nedari, tak sa so mnou bavil, ako s nejakou nevzdelanou mladou zabou 😀 😀

6lenka64
8. zář 2012

@moni1007 No ale ten vystup nic neznamena, ak sa podarilo tak este aj tak neni uhniezdene a teploty nereaguju, reaguju len na prebehnutu ovulku....to sa uvidi neskor ake budu teploty, ja mavam tiez vzdy pekny graf a potom jeden pokles a to poriadny a hned ms :( takze tiez si nikdy nadeje nerobim, co uz raz to musi vist, skor ci neskor a ked nevide vzdy sa upokojujem, ze jeden pokladik malinky uz doma mam, lae ta tuzba po druhom co coraz vacsia a vacsia 🙂))

bordulka
8. zář 2012

@moni1007 no dufam, ze ten tvoj to uz da vsetko doporiadku. inak to milujem, ked vies o svojom tele ako reaguje a pod. a oni ti to idu vyhovarat, ze to vedia lepsie 🙂 a ty si mlada zabka 🙂

moni1007
8. zář 2012

@bordulka no ved to, som este take zabatenko 😀 😀 no to nemam ani ja rada. este ta presvedcia, ze to neni tak ako vravis 😝 😠

moni1007
8. zář 2012

@6lenka64 ved to, ze aj ja tuzim viac a viac 😒 a neviem to nijak obmedzit, zastavit, prestat na to mysliet.... 😔

6lenka64
8. zář 2012

@moni1007 Ono to pride 🙂

bordulka
8. zář 2012

@moni1007 moja, ty si este žubrienka 😀 😀 😀 to je take pekne slovo,ze? moja za chvilu budem koncit... ale az za chvilu... akurat mam pustenu jojku ,maju davat farmar hlada zenu, minule sa tam martinka z turca pobila 🙂 a minule bola aj vo vedlajsej dedine u takych chalanov na chate aj s kamaratkou 🙂 strasne daco...

moni1007
8. zář 2012

@6lenka64 no dufam.... a tvoja princezna poslucha? 😀

6lenka64
8. zář 2012

Hej poslucha, velmi dobre dieta, preto chcem k nej surodenca 🙂))

moni1007
8. zář 2012

@bordulka hej? ako vies? bola si tam kuknut? ci si len pocula? 😀 😀 no videla som videjko n nete. ale mm sa nechce na to divat ☹

moni1007
8. zář 2012

@6lenka64 tak to mas super. svagrina caka teraz druhe a mala ma 11 mesiacov. a ked mala svagrina na rukach synovca, tak jej malinka tak ziarlila, to bolo hrozne, ako plakala a kricala 😝