• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@kikaneu aspon zapadnes :slight_smile: si mala vyskusat, ze si najprv sadnes do lavice medzi nich, ze co budu hovorit na ucitelov :slight_smile: a potom sa postavit a ucit :wink: joj, tak to ta obdivujem, ja som nikdy nemala nadanie na jazyky... :(
8. zář 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 teraz v noci návšteva? si piekla? čo také? :slight_smile: jééj, to je milé..... :slight_smile:
8. zář 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nedalo sa, riaditeľ ma prvý deň predstavil :slight_smile: ďakujem :slight_smile: každý máme nadanie na niečo iné....to preto, aby sme jeden druhému pomáhali :wink:
8. zář 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikaneu no ved som tu dala aj fotecku. moravske kolaciky moje prve, par stran dozadu. no veru som bola prekvapena, ked nam zazvonil zvoncek, esteze sme nelezali v posteli a nebolo coromoro :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 moja, teraz ste mali navstevu? ja ze si skocila na mm :slight_smile: moja a ty mas birmovku? ake mas meno?
8. zář 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu to si krasne napisala :slight_smile: keby sa toho kazdy drzal, hned by bol svet krajsi :slight_smile:
8. zář 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no ved to som akurat pisala, dobre ze sme uz nelezali a nebolo coro moro. bola tu moja birmovna. moje birmovne je veronika :slight_smile: a idem za birmovnu jej dcere :slight_smile: cize mojej sesternici :slight_smile:
8. zář 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 heej? :slight_smile: tak ja som tu až večer došla, tak som nepozerala strany dozadu :slight_smile: ale idem mrknúť :slight_smile: no, chvalabohu :grinning:
@bordulka no, ja sa snažím (ale nie vždy mi to ide)
8. zář 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikaneu no uz sa nam to stalo ale vtedy sme nemali spalnu, sme boli v jednoizbovom byte a prisla mm mama :slight_smile: tiez tak neskoro, tak ja akoze v sprche a mm sa im venoval, kym som zo sprchy nevyliezla, ale podla mna im to doslo :grinning: odvtedy uz tak neskoro neprisli, aj ked nikdy sa popredu neohlasia, raz mi prisli gratulovat v nedelu doobeda a to vraveli, zue chceli prist este skor. som mala riadne nervy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to prisli len na pol hodku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ja som julia :slight_smile: tesi ma :slight_smile: a moja neviem ci sa zajtra uvidime, tak v pondelok to posielam, aby si to stihla este na zaciatku cyklu - kdyby nahodou :slight_smile:
@kikaneu dievcence moje krasne, ja sa na dnes s vami lucim, verim, ze to tu bezo mna zvladnete :wink: :sunglasses: ale budik je budik :( neznasam pracovat v nedelu, radsej by som si struhla dve soboty :slight_smile: dobru nocku
8. zář 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu
@bordulka
@moni1007

Vcera extremne rodiny a dnes farmar - boze aky hnoj.. Aspon ta Tonkova rodina mi je sympaticka - taku su zlati a maju sa radi. Ale v tom farmarovi a ta vcerajsia zahradkarska oblast - to je obraz o SR?
8. zář 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 nám sa stalo tiež...a viackrát.....raz sme sa len tak tak stihli obliecť, lebo Anna je rýchlo hore schodmi u nás :grinning: a aj kamoška nás niekoľkokrát takmer prekvapila :slight_smile: a mama moja raz :grinning:
8. zář 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
BABY

moze mat 9rocny chlapec cislo topanky 36 ??? :fearful: :confused: :confused: :confused: :confused:
8. zář 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka aj mna tesi. to tu ani nenakuknes? :pensive: :pensive: :pensive: ako to? mi bude smutno :frowning2: a dakujem :wink:
8. zář 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 kati tie extremne rodiny nepozeravam, ale ten Tonko je synom jedneho chlapika z vedlajsej dediny :slight_smile:
@lauritka lauri, myslim ze moze...
8. zář 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 vies co som vravela, ze telka zaraba na tej tonkovej rodine, ale keby im radsej na nieco prispela. mi ich je tak luto :frowning2: :frowning2:
8. zář 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka dobrú noc prajem :wink: a nech ti teda pracovná nedeľa ubehne rýchlo :wink:
@katka116 no, čo ti poviem....telka dáva to, čo ľudia pozerajú.....a niekedy teda dobre padne aj pozrieť takú somarinku...človek zabudne na svoje starosti....ale určite to nebudem pozerať stále.....to by mi z toho preplo
8. zář 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu no moja segra nas dvakrat nacapala, ale este u nasich :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: my nastastie sme sami, tak obleceni sme vzdy, ked niekto pride :grinning: :grinning: :grinning: a ta vasa anicka musi byt riadny sibal :grinning: :grinning:
8. zář 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj. no tak v tomto ti neviem poradit :unamused:
8. zář 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 posnazim sa :slight_smile: ale rano idem do prace, z prace rovno k svokrovcom a ked prideme domov, ma prist ta navsteva... tak jedine medzitym :D aj ty mi budes chybat :pensive: a som ti povedala, ze nemas dakovat :wink:
8. zář 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ti poviem :slight_smile: expertka riadna :slight_smile: už je z nej školáčka, mali by sme ju ísť mrknúť, že ako je v tej škole :wink:
@lauritka ani ja neviem Lauri, ale možné je všetko
8. zář 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka tak ti poslem sms? ale myslim, ze nic zaujimave ti nenapisem :grinning: tak si zajtra krasne uzi dnik... :wink:
8. zář 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 oki moja, budem rada, ak mi napises, ale cca od 12hod nebudem mat signal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budem mimo :slight_smile: dobru nocku moja... este som cakala kym mm vyjde z wc... ani som ho nestihla skontrolovat :grinning:
8. zář 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 idem aj ja už....dobrú noc moja :wink:
8. zář 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu tak nech sa jej v skole dari :slight_smile: nech mate z nej vsetci radost :slight_smile:
8. zář 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu dobru noc aj tebe, ja uz tiez pomaly pojdem :slight_smile:
8. zář 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 myslím, že budeme, lebo ona je veľká šikovnica :slight_smile: dík :wink:
@bordulka dobru noc... tak zajtra :slight_smile: pekny den zajtra :slight_smile:
no neviem, svagor tvrdi, ze maly ma take cislo, ale mne sa nechce verit :confused: ved ja mam 38.. ake nohy bude mat potom ked bude mat 15rokov ??? :fearful: :fearful: :fearful:
8. zář 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no myslim ze teraz bude o jeho rodinu vacsi zaujem.. Aj ked tie minimalne prasule co dostali za 1 diel.. Ja tomu Tonkovi zelam dobre dievca, on je dobra dusa a nie je hlupy, je scitany - len ta rec je horsia..
8. zář 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek