Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
9. zář 2012

@moni1007 ahoj moja, no perny dnik si mala 🙂 pred chvilou odisiel ten kamarat, nemohla som ti odpisat na sms, dufam,ze si tu 🙂

moni1007
9. zář 2012

@bordulka ahoj moja. som tu neboj. veru pekny a aj unavny a vsetko necakane 😀 😀 😀 no tak to nebol az tak dlho, ci? 😉

piacere
9. zář 2012

@lagunasa ja fakt neviem 😅 a fakt to neriešim. Takto to vyznačil FF, zatiaľ sa mu do roboty nekafrem, tak uvidíme o pár dní, či sa ujo mýlil alebo mal pravdu, lebo LF mám jak hodinky 😅

bordulka
9. zář 2012

@moni1007 no boli dve hodky, rychlo to ubehlo... aspon si v klude mozem pozriet talent :D ale hlavu mam plnu myslienok 😒 a to ste boli len tak na navsteve,ci gratulovat?

moni1007
9. zář 2012

@bordulka no boli tu nasi, oco si bol auto umyt a povysavat a kedze byvame na prizemi tak sa mu to u nas lepsie robi a ked isli domov, vraim, ze mozeme ist s nimi, ze skocime do tesca a naspat pojdeme pesi a ked sme sli domov, tak mm vravi, ze nech ideme este k jeho rodicom, tak sme si dali mensiu obkluku a boli sme aj u nich 😀 😀 😀 ale som unavena, ani sa mi mm nechce chystat do roboty 😀

bordulka
9. zář 2012

@lauritka ahoj lauri, prosim ta je mozne dostat mrchu aj pri anovulaku? 😕

bordulka
9. zář 2012

@moni1007 vy tam mate blizko tesco? 🙂 a chcelo sa vam tasky vlacit peso? 🙂 klobuk dole :D ale aspon ste sa spolu presli a prisli na ine myslienky... tak uz ti zase ide mm prec :(

moni1007
9. zář 2012

@bordulka no nasi maju vedla bytovky, a mali sme len jednu tasku, tu niesol mm a ja charlieho som tahala 😀 😀 ale mm nemal tazku tasku.... no veru ide, a snad aj nejake peniazky uz donesie 🙂 a dakujem, aspon myslim, ze tebe 😉 😉 😉

katka116
9. zář 2012

@moni1007 ano ale som velmi smutna, lebo teraz sa mohol raz premoct a potom som mu mohla dat tyzden pokoj.. Ale doprosovat sa mu nebudem ☹
Fakt som sklamana a taka bezradna.
A ty moja aky mas den, nie si smutna?

moni1007
9. zář 2012

@katka116 vis co? dnes som ani nemala cas nad tym uvazovat, takze v pohode, vcera som bola smutna, ale som uz s tym zmierena, co uz, tym, ze sa budem trapit si moc nepomozem. musim verit, ze doky najde pricinu a potom to pojde... moja, netrap sa kvoli tomu, ved ked to ma vyjst vyjde to aj z piatkoveho sexiku, neboj 😉 😉

katka116
9. zář 2012

@bordulka ahoj moja, zajtra ides do prace? Ako sa dnes mas, mas dobru naladu?

bordulka
9. zář 2012

@moni1007 tak to maju fajne 🙂 a charliemu sa chcelo? ci si mu robila cesticku z piskot 😀 😀 😀 si ta viem predstavit ako ho tahas, chlpacika 🙂 som vcera aj mojmu ukazovala fotky a sa usmieval (co nezvykne,ked mu nieco taketo ukazujem,takze sa mu to pacilo) 😀 moja, tu poslednu vetu som nepochopila :(

bordulka
9. zář 2012

@katka116 ahoj kati, idem a zase sa mi nechce 🙂 ale utesujem sa, lebo od piatku mam dovolenku 🙂 dnes som iba trosku unavena, neznasam vstavanie v nedelu do prace, ubija ma to... ale citim taku vecernu pohodu 🙂 a ty ako s mm?

moni1007
9. zář 2012

@bordulka tak potom tebe nie? za srdiecko. som myslela, ze ty si mi poslala, tak asi niekto iny 🙂 nie, siel sam, sice sem tam som ho musela silnejsie potiahnut, ale v poho 🙂 joj, ale teraz je unaveny a spi 😀 by som to vyuzila a vrhla sa na mm, ale moc sa na to necitim 😝

bordulka
9. zář 2012

@moni1007 no dnes som ti neposlala 😔 😔 😔 😔 teba maju vsetky rady, urcite mas uz milion srdiecok 😉 ja som si myslela, ze co ak je to pokles pred ovu, tak som chcela mm nahovorit, ale nema naladu a pravdupovediac ani ja 😝 tak som si povedala, ze ak zajtra stupnem,tak ho budem musiet znasilnit :D ved den sa este neskoncil,nie? a tvoj mm by aj chcel? ci si ho chcela prekvapit?

katka116
9. zář 2012

@bordulka ale prisli sme z detskej oslavy, nieco si tuka do mobilu.. Ma blbu naladu a len odvrkuje.. Mozem ho osr.t s prepacenim.. Moze si chodit kde chce, peniaze od neho vobec nepotrebujem a este ja sa mu budem vnucovat? Podla mna je to aj tou mojou postavou, som pribrata 7kg a je to vsetko na bruchu. Hovorim si ze zacnem cvicit ale na druhej strane si hovorim ze ked budem tehu aj tak priberiem vyse 20kg.
Mala by som chudnut kvoli sebe

bordulka
9. zář 2012

@katka116 si nezavisla zena a ked sa mm nepacis taka aka si, nech si trhne nohou... chudnut by som mala aj ja :( ale sam doktor mi povedal, ze aj keby som drzala dietu, tak neschudnem..zbytocne sa trapit 😒 a presne ako hovoris, ak chces chudnut, tak kvoli sebe, aby si sa citila sebavedomejsie a zdravsie, nie kvoli niekomu inemu 🙂

moni1007
9. zář 2012

@bordulka moja, nemam milion, urcite nie 😀 😀 😀 no neviem ci by chcel, ale chcela som sa s nim rozlucit 🙂 no ved uvidis, mozno pred spanim sa este sam na teba vrhne 🙂 inak, aj mna to napadlo, ze mozno pokles pred ovu, moze byt aj neskoro, som zvedava teda 😕

bordulka
9. zář 2012

@moni1007 no tak mas iba 999 999 😀 😀 😀 😀 no moj sa asi nevrhne, bude spat urcite v obyvacke 🙂 a neviem ci to bude ovu, aj ked dnes, ked tu bola navsteva tak ma dost bolel lavy vajecnik 😒 ale to si uz mozno aj nahovaram 🙂 ja som si myslela, ze si sa uz na mm vrhla, ked si tu nebola 🙂

moni1007
9. zář 2012

@bordulka nie, najskor sme riesili, ze nam tu cosi buchoce a potomk bol mm na kompe, lebo sio napaloval filmy akesi a mu ich nenapalilo 😝 no mna stale boli v tom podbrusku na tej lavej strane a chvilami dost silno, aj tie prsia ma bolia, proste divny den predmrchovsky, taky iny ako vzdy 😝 este ani spinenie sa nespustilo, ale tak to mi aj vyhovuje, to by mohlo byt tak ako vzdy predtym, ked som nespinila 🙂

katka116
9. zář 2012

@moni1007 a co ste nejaki pohadani ci preco cakas ze sa na teba vrhne? Ved som mala pocit, ze u vas to nie je problem 😎

bordulka
9. zář 2012

@moni1007 co tam mate duchov? 🙂 a to vie nasr.t ked to nenapali a zbytocne drahe dvd minies... :( moja, mas este ten testik? 🙂 skus testnut, pls...

moni1007
9. zář 2012

@katka116 nie, ja som pisala, ze som myslela, ze sa na mm dnes vrhnem, ale nakoniec som si to rozmyslela, lebpo sa necitim vobec dobre... od vcera mi je zle a este mam akesi predmrchovske priznaky, ktore zvycajne nemavam 😝 a som akasi unevana... a mm ani neviem, ci ma chut. som sa ho nepytala, som myslela, ze sa rozlucime, ale fakt sa mi nechce 😝 a potom som pisala, ze na lenku sa mozno jej mm vrhne a ona napisala, ze asi nie 🙂

bordulka
9. zář 2012

@moni1007 moja, tak uz mas iba 999 998? 😉 dakujem

katka116
9. zář 2012

@bordulka nezavisla urcite som... niekedy do mna pridu take nervy, ze si poviem ze samej s detmi by mi bolo lepsie... ale to nie je dobre zmyslanie, manzelstvo je o kompromisoch a o odpusatni a tak dalej. A potom ked vidim tie pribehy inych bab a co im mm robia, zase si poviem ze som na tom ok a ze neexistuje idealne manzelstvo. Ja sa tesim, ze sme tu baby a ze sa mozeme podrzat a povzbudit

moni1007
9. zář 2012

@bordulka teraz??? mam ten pouzity, iny nie 😝 a co tie poklesy teploty a tie negativne testy. moj si bude uz mysliet, ze mi asi sisi 😝 😝 nie,nemame duchov, ale kvapkala voda z hrnca, co mame v odkvapovaci 😀 😀 a my chodime skumajuci, ze co to a zistila som to ja 😀 mm mi nechcel verit, ze to bolo tym 😀 😀 😀 inak, dnes som kupila tej kamoske pribor v tescu za 4 eura, ze mi ho preplati, ale aspon ma dalsiu vec,jej dlhsie trva, kym nieco spravi 😀

moni1007
9. zář 2012

@bordulka no a este minus dalsie dve, jedno aj pre @katka116 😉 😉

bordulka
9. zář 2012

@katka116 presne ako hovoris... ja som sa naucila robit kompromisy prave v manzelstve, inak by sme uz boli rozvedení 🙂 tu na MK pridem na ine myslienky, mozem sa zdoverit vam, sice vas nepoznam, ale viete ma pochopit 🙂 tie,ktore tvrdia, ze maju idealne manzelstvo tak klamu 🙂

bordulka
9. zář 2012

@moni1007 skus aj ten pouzity a posli foto 🙂 aspon takeho ducha by ste mohli mat 🙂 esteze ste ale na to prisli, ja by som asi nezaspala... by som sa bala 🙂 nam tak divne puka, ked kurime a ked uz mm spi a ja nemozem zaspat, tak mam nervy, lebo je to ako čínske mučenie :D no ty sa nezdas... myslis, ze ti to preplati? 😒

moni1007
9. zář 2012

@bordulka no my ked sme byvali v prvom byte, tak to bol podkrovny a tiez nam to tam stale praskalo a ked som tam bola sama, tak som sa bala, hlavne ked bolo skaredo. no tak uz pre tie 4 eura snad neskrachujem 😝 😝 no ked ja som taka dobra dusa, ved aj ty mas so mnou vydavky 😉 tiez si dobra dusa 🙂