Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lagunasa
9. zář 2012

@piacere no vies preco som ti to pisala. lebo FF oznaci ovulku cervenou ciarou. modre ciary su ked sa to tam zada manualne. tak preto som si myslela ze si to tam zadali ty, ked to mas modre, ked si to porovnas s grafmi inych bab.

lagunasa
9. zář 2012

@moni1007 ale ved zistis kedy mas ovulku az na treti den po nej, nie? tak kedy prestanes?

lagunasa
9. zář 2012

@bordulka aha. no ja som ju mala doma uz od predchadzajucej ovulky.

bordulka
9. zář 2012

@katka116 kati, ja ani neviem preco to tak "neprezivam", asi sa bojim toho, ze by sa to stalo... mam strach otehotniet, ale po babatku velmi tuzim 🙂 je to pre mna nieco nove.. neviem o co prichadzam 🙂

katka116
9. zář 2012

@moni1007 no uz aj sused spal a on sedel so susedkou, prisla som a vynadala som mu a to sme doma mali svokrovcov - akoze uplne zle, ale nech to rodicia videli. aspon vidia rodicia ze ho neobmedzujem.. aj keby som niekedy mohla a razne

bordulka
9. zář 2012

@lagunasa a kolkokrat ju pijes? ja iba raz za den... a este stale ju mas taku silnu?

bordulka
9. zář 2012

@moni1007 :( tak mi posli aj biely...

moni1007
9. zář 2012

@lagunasa no moj tiez neni nejaky romantik, ale naucil sa pri mne nieco 😀 😀 vie, cim mi urobi radost a tak sa obcas podla toho aj chova 😀 no ked som chodila do skoly, tak chodil autom po mna do ziliny, aby som sa nemusela trepat domov vlakmi a busmi 🙂 a co sa tyka tych hadok, tak ja tu kricim, rypem donho a on ma pocuva, sem tam sa tvari, ze mi chce odpovedat, len mu to dlho trva, tak vzdy mu zas vytknem, ze mi neodpoveda a ze ma ignoruje, on ma odbije tym,ze rozmysla, co mi ma na to povedat, a pripadne aj popritom zaspi 😝 😝 😝 joj, ked sa hadame tak sa viem teda riadne vytocit a rozzurit 😀 😀 😀 a on kludek, pohoda 🙂 ale tiez sa rychlôo vieme udobrit, jeden druhemu sa ospravedlnime a je fajn 🙂 a tiez sme uz dlho nemali takuto monologicku hadku 😀

moni1007
9. zář 2012

@lagunasa no tak cca do ovulky, pripadne sa moze stat, ze aj v den ovu som vypila a aj den po ovu 🙂

lagunasa
9. zář 2012

@bordulka tiez iba raz za den. a uz ju nemam taku silnu. asi sa nejak vyburila na zaciatku a uz je kludnejsia. ale je to pre mna ine. vzdy zacinala tak pozvolna, tak preto som si to davala do suvislosti s tou alchemikou. dufam ze to na tu sliznicu naozaj pomoze a konecne bude tehu!!!!!
zajtra sa uvidi, ci budeme doma alebo budeme pracovat v praci .....

moni1007
9. zář 2012

@bordulka fajkt chces? sa mi moc nechce, ked na nom nic neni, ale ok. tak o chvilu cakaj na fb 😀

katka116
9. zář 2012

@bordulka je to ine, ale ked uz budes tehotna, budes sa tesit a tie dni s babatkom... ked ta aj mm nahneva, mas tam dieta, ktore ti bude radostou

bordulka
9. zář 2012

@lagunasa no uz bude dobre pohnojene, tak to hadam teraz vyjde 🙂 stres opadne, ked budes doma a havkaci ta privedu na ine myslienky 🙂 ak to teraz nebude to prave orechove, tak uz fakt neviem co pomoze 🙂

lagunasa
9. zář 2012

@moni1007 no tak take dlhe jazdy autom zase kazdy den ten moj nepodnikal. to by som mu nedovolila. prislo mi to strasne drahe a mrhanie penazi. ale zase ked si pre mna prisiel k nasim aby som u nich spala tak to robil. ale vacsinou som isla k nim uz zo skoly z BA vlakom a rovno do ich ( teraz uz aj mojho ) mesta. takze akurat ma vyzdvihol na stanici. lebo nechcel aby som byvala na intraku. to by sme sa vydali malokedy.

bordulka
9. zář 2012

@katka116 no ja uz som raz mala pocit, ze som tehu a prvy den som si kupila aj tehu tricko :D ale bohuzial nik mi nepovedal, ze pregnyl robi // :( uz som sa poucila... ked som mala naposledy // na teste, proste som tomu neverila, alebo nechcela verit, bolo to take divne... vsetko mozne sa mi prehnalo hlavou 🙂

nikissek28
9. zář 2012

Nevím, kde jinde bych se poptala 🙂 letos 1.května semi narodil prcek, 4týdny po porodu první MS, po 28dnech druhá... no a ted už 2.měsíc nic, na testu jsem měla ducha, ale ten už tam pár dní po tom nebyl... a bazalku mám furt nad 37...poradte mi někdo co s tím 😀 já nevím na čem jsem 😀

lagunasa
9. zář 2012

@bordulka teraz to vyjde!!!!! alechemika a duphaston pomozu. a psy mi vedia vzdy zdvihnut naladu!!!!! staci ked sa na nich len pozriem ako spinkaju 🙂

katka116
9. zář 2012

@lagunasa fakt ti mozno ukludnenie sa doma pomoze... porobis si doma co potrebujes, budes mat cas na psov a popri tom zostanes tehu. A po tych 60% mzdy bude co nasledovat, ukoncenie?

moni1007
9. zář 2012

@lagunasa nie, dlhe jazdy... ved z ba som prisla do ziliny vlakom alebo busom a v ziline ma vyzdvihol a zaviezol domov 🙂

katka116
9. zář 2012

@nikissek28 ty mas babo narodene k 1.5. a ms si uz mala po 28 dnoch? Nekojis? Vacsina bab dostane ms najskor po pol roku - aspon tie co poznam. Teraz 2 mesiace nemas ms? no tak si asi tehotna. sprav si este raz test

moni1007
9. zář 2012

@katka116 tak zas raz za cas treba spravit poriadky 🙂 ale moj by urcite nesiel do krcmy a ntrcal tam,kebyze su u nas moji alebo jeho rodiacia, pripadne ina navsteva 🙂 ale tak kazdy sme iny a mame v niecom vyhody nevyhody 🙂

nikissek28
9. zář 2012

@katka116 nekojím ☹ budu muset...dík

bordulka
9. zář 2012

@moni1007 moja, ak zajtra stupnes, pojdeme spolu na pivo,ok? 😉

katka116
9. zář 2012

@moni1007 hej on sa potrebuje citit nad vecou, ze robi to co robi radost jemu a ked sa tam raz zabudol... tak sa tam raz zabudol a vykecaval...
On vie ze ja som sebestacna, tak sa mozno potrebuje vyfiltrovat na inu stranu... raz za cas ide s chalanmi von aj do rana. Vie ze to nemam rada, ale co narobim - mna sa nepyta na povolenie.
Kazdy mm ma nieco co manzelke vadi...

moni1007
9. zář 2012

@bordulka dobre a platim ja 😀

bordulka
9. zář 2012

@moni1007 dobre, aspon ti to donesiem osobne 🙂

katka116
9. zář 2012

@nikissek28 cize dieta sa narodilo 1.5 a nekojis. Je na umelom mlieku? a to si fakt dostala ms po 28 dnoch este v sestonedeli?
A teraz 2 mesiace nemas ms, to by znamenalo, ze si mala ms koncom maja a potom dalsiu ms koncom juna a teraz nemas ms za jul a august? to by uz musel vyjst test ako hrom keby si bola tehotna.

Pises ze budes musiet kojit, chces teraz po 5 mesiacoch zacat?

moni1007
9. zář 2012

@katka116 vsak jasne... aj moj si obcas zasiel, ale teraz uz dlho nebol, dokonca bol aj na diske dvakrat pocas doby co sme uz spolu byvali a ja som nebola, nemala som potrebu,ale ked to jemu pomohlo sa trochu odreagovat, tak preco nie, opil sa, vynadala som mu,ale zas bol potom dlhsi cas klud. zas nemozem sa tvarit, ze sa mi to paci, no nie? 😀 a mne sam hovori, ved co nejdes niekam, ved chod a prespi u kamosky a pod. je dost tolerantny a vela mi dovoli, ale ja to nevyuzivam, ja som radsej s nim a radsej idem s nim niekam 🙂 ale tie mal obdobie,ked daval prednost kamaratom a travil s nimi viac casu. tiez si rad vypil a aj teraz si da ale co narobim, nik nie je dokonaly 🙂

moni1007
9. zář 2012

@bordulka aj by som sa zacala tesit, ale asi je to zbytocne, ked si dala taku blbu podmienku, ze musim stupnut 😀 😀

nikissek28
9. zář 2012

@katka116 jakože budu muset udělat test.no ano, je na UM. ano, ještě v šestinedělí a pak 28dní po tom ☹ a pak nic...no nejspíš povalím k mudr...