• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
ahojte ja som dnes 14DC ale vobec neviem kedy mam ovulu... :unamused: vy to mavate aj neskor aj 17dc???
10. zář 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tak ovu by sa ale mohla spamata?! co si o sebe mysli...tsss :wink:
10. zář 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ahojček :wink: no tak dobre, ja som sa rozhodla, že ovulkujem dnes, tak chytaj, posielam ovu http://www.fertilityfriend.com/home/melisaaa :grinning: :grinning: :grinning: ale som sa mala opakovať, ak si dobre pamätám, tak čo vystrajaš, kde máš červene čiary
10. zář 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba neviem kde sa laka zase, najhorsie ze vobec netusim kedy dojde, sama chodi po 25dc ale teraz s tou sojou... a nechcem to prepast ako minuly mesiac :rolling_eyes:
10. zář 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte všetky babuľky :slight_smile:
10. zář 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@franzziska ja som mala na 32dc minuly mesiac :wink:
10. zář 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ja nemeriam..ale ako sa to da odsledovat inak? :pensive:
10. zář 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa jezis bodaj by aj ja sak uz mi dochadza fantazia na nocne hratky :grinning: :grinning:
10. zář 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@franzziska podla hlienu a krcku maternice. ale mala by si to sledovat cely mesiac. alebo ovu testy
10. zář 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko tak musite obden sexikovat...

@melisaaa ajoj
10. zář 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko och, mne už dochádza trpezlivosť, 19 kolo, to je už na mna priveľa, vidíš, ja ovu nemusím riešiť, všetko ukážkove a aj tak je to na velky prd, nejako to už nezvladam, mám krízu :frowning2: zajtra sa chystám na gyndu, som zvedava, čo bude dalej
10. zář 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ahoj moja, som videla grafík, ovu bola a verím, že plodná, držím palce :slight_smile:
10. zář 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa dakujem..no uvidime,co a ako :slight_smile: ale som prichystana na mrchatu...
10. zář 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko dakujem moja. no snad ano, bola by som rada, ale uz sa radsej ani mini nadejat nejdem... joj, este fakt ovu nebola? no tak pekne odstavuj dalej :slight_smile: daj mm zihlavovy cajik a mozes odstavovat :wink: :wink:
10. zář 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba verím, že ti to vyjde, mám pocit, že je tu pomenej testíkov s //, tak to tu rozbehni :slight_smile:
10. zář 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa my 9te a niekedy som na tom podobne :pensive: zvlast tento mesiac ked neviem co a ako ci pride ovu, kedy pride, tak sme si dali maratonik, ale zase odtial potial... a obden no neviem, asi budeme musiet, sak takto sa to neda, to je aj na mna uz privela :grinning:
@mata_ba uvidim co dnes azajtra ak nic tak kaslem na to asi uz tento mesiac, nech je ako chce :rolling_eyes:
10. zář 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 zihlavovy cajik pomaha??? na co je dobry? :confused:
10. zář 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa moja zlata, drzim palce k dokine, dufam ze ti povie nieco pozitivne aspon.. mala si neake problemy? myslim ze ani nie ved grafiky mas stae pekne, joj to je take nefeeer moja... ale teraz v septembri by sme to tu mohli rozbehnut aj s @mata_ba no nie? :dizzy_face:
10. zář 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko ahoj tak mne vyznacilo dnes ovu, i ked si myslim, ze bola o den neskor, bolesti som mala aj v noci zo 14dc na 15dc ale vrchol bol 15DC, tupa bolest sa striedala s pichavou, potom to po takej 1-2hodinach prestalo a uz ma nebolelo nic. ale vsak to je jedno kedy bola, hlavne nech je vysledok konecne po 20mesiacoch pozitivny :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/3c1781
10. zář 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. zář 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 do certa, vyzeralo to tak fajn a teraz taky pad, verila som, ze to vyjde :angry:
10. zář 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia no veru do certa :unamused: no do soboty som verila aj ja, ale uz v sobotu mi nadej zacala pomaly opadavat :unamused:
10. zář 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa jaj..rada by som.. :slight_smile:

@piefunko inak my sa mozeme aj scvoknut a aj tak nam to prd pomoze :grinning:
10. zář 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko nikdy som nemala žiadny gyn problém a kedže jedno dieta mame, tak aj mm je teoreticky v poriadku, no verím, že v septembri sa to tu rozprúdi a budeme riešiť tehulkovske veci :slight_smile:
10. zář 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
Ahojte baby, tak tu je moja tabulka ... Ovulka este nebola... :( Dnes 14DC , kontrola u gynekologa ....1folik 20 mm... :slight_smile: takze domace snazenie pokracuje. :slight_smile:
10. zář 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lauritka ahoj, pekný graf, a dnes si nemerala
10. zář 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka tak vela stastia :wink:
10. zář 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no sak toto ze robis pre to vsetko mozne a aj tak nic, a neake ozrata 16tka si vrzne pomaly den pred mrchou a aj tak ostane v tom, ooooch :angry:
ale vzdy si poviem ze ok, tento mesiac kaslem na vsetko necham to tak, akoze na prirodu... ale vzdy okolo 14dc zacnem merat a uz to ide... ja som taka krava :grinning:
10. zář 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa bodaj by si mala pravdu :dizzy_face: uz by som naozaj chcela velmi moc... sebecky priznavam ze pre seba ale jasne ze aj pre vsetky babeny tu krasne DVE // lebo si to tu vsetky zasluzime :wink:
10. zář 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko a ja som si povedala,ze meriam do ovu a uz kaslem na to..no som zvedava,co zajtra rano :grinning:
10. zář 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek