Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mata_ba
10. zář 2012

@6lenka64 to by bolo genialish 😀

activia
10. zář 2012

kocky beriete niektora Dufik? spozorovali ste nejake neziaduce ucinky ?

6lenka64
10. zář 2012

@mattuliatko30 Viem, ze uz merias iba kvoli tomu aby si vedela kedy pride ms, ale je tam nejaka nadej, ze sa pritrafi, tak aby mm o tom nevedel?

pechlinka
10. zář 2012

Ahojte baby, dnes som bola na Ultrazvuku...folik ma 20 mm... Pri akej velkosti by mal prasknut?...Mame sa snazit kazdy den?...alebo radsej kazdy druhí?.. 🙂

mattuliatko30
10. zář 2012

@6lenka64 no moja...neviem či je nádej....je to len na mm...ako si bude dávať pozor... 🙂 🙂 takže iba ak by si nedal...takže nádej je tam možno vždy, tak ale kedže nechce...tak asi veľmi malá... 😠 tak ale dúfam,že sa raz aj tak pritrafí...veď si nemôže dávať pozor večne...len vystihnúť tú chvíľu 😀 😀 , ale teraz to moc neriešim...a ty ako?..aký máš grafík???nevidela som ho tu..

mattuliatko30
10. zář 2012

@6lenka64 jeej..aj ja idem tipovať......tak myslím ,že nejaké dve to isto budúúúú hm??? váš typ?
@mata_ba

mata_ba
10. zář 2012

@mattuliatko30 moj typ?hmmmm....tiez si myslim,ze nejake budu..ale kto,to si netrufam tipnut 🙂

mattuliatko30
10. zář 2012

@mata_ba tak jednou z nich musíš byť ty.......hm?

mata_ba
10. zář 2012

@mattuliatko30 nemusim,ale mohla by som... 😀

6lenka64
10. zář 2012

@mattuliatko30 Moj grafik www.fertilityfriend.com/home/3e782f
Co povies na graf?
Aj ja si mylsim, ze v tomto mesiaci budu dve tehulky :D

trish22
10. zář 2012

Ahojte,
nerada sa pletiem do diskusií, ktoré sú už rozbehnuté, ale potrebujem váš názor. Máte asi väčšie skúsenosti s BT ako ja 🙂
Tento cyklus som na tom takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/3e25a1

každý cyklus dlho hadíkujem a teplotu mávam vždy okolo 36,5. málokedy je vyššia. 😠
snažíme sa už niekoľko mesiacov po potrate a ešte stále nič.
čo hovoríte vy?

mattuliatko30
10. zář 2012

@6lenka64 no grafík vyzerá super..pekne si sa vyšvihla na začiatku po ovu....takže je nádejný.... 🙂 tak dúfam,že druhá tehu budeš aj ty 🙂

6lenka64
10. zář 2012

@trish22 No peknyyyyy hadiiiiik :D

6lenka64
10. zář 2012

@mattuliatko30 Tak to ja sa vysvihnem vzdy ale to nic predsa neznhamena, dolezite teploty su po uhniezdeni....ci uz po ovulacii?

mattuliatko30
10. zář 2012

@6lenka64 tak niekomu graf napovie hneď ako sa vyšvyhne.....ja som to tak tiež jednej predpovedala...a je tehu 🙂 proste to bol taký iný graf.....

mattuliatko30
10. zář 2012

@trish22 grafík podobný jednej kočke, čo tu tento mesiac má.....tiež taký hadík

mattuliatko30
10. zář 2012

@mata_ba baby neviete čo je s vardzikova
@fifitko

6lenka64
10. zář 2012

@mattuliatko30 Tak dufam,ze zajtra stupnem a budem rast do samych nebies 🙂))

mata_ba
10. zář 2012

@mattuliatko30 neviem..tiez som ju dnes kukala..a uz sa dlhsie neozvala..podla mna je uz sofinka na svete 🙂

riana12
10. zář 2012

@trish22 nie je dolezita konkretna teplota, ale ci je cyklus ovulacny a ci mate v plodnych dnoch styk 😉
ovulaciu mavas, aj ked trolilinku neskor, ako vravia tabulky, ale vsetko ok... ak sa snazite este len par mesiacov, je to normalne... nemusi sa hned zadarit... v norme je snazenie v dlzke 1 roka... 😉

riana12
10. zář 2012

@pechlinka staci aj kazdy druhy, ale ak mate silnu chut, kludne aj kazdy den... meraj BT a sexik utlmte, az ked si budes ista, ze uz ovu naisto prebehla... 20mm je akurat, ale niektorym praska aj 2,5 cm...

bordulka
10. zář 2012

@mattuliatko30 ahoj, to je super, ze si sa zabavila, hadam si prisla aj na ine myslienky 😔 a este sa ti aj cyklus trochu natiahol,nie? 🙂

bordulka
10. zář 2012

@moni1007 ahoj srdenko... 🙂 ten pokles ma straaaaaaaaasne mrzi, vies ako by som si priala, keby to boli iba IP? :( ale hadam ta potesi posta 😉 mne sa dnes snivali same bludy... jeden sen to som bola s ml. bratom asi v afganistane v takom domceku, ked tam padla bomba, chcela som odtial rychlo ujst, ale bracho tam bol este velmi malicky a nevedel rychlo utekat a ked mala vybuchnut, tak som sa zobudila cela spotena... a druhy sen bol, ze som isla do lesa na turu a hovorilo sa,ze tam je nejaky vrah, chcela som sa schovat ku takej babicke a nakoniec to bolo matka toho vraha 😀 esteze sa vzdy zobudim skor, ako sa stane nieco zle :D veduca mi uz hovori, ze by som mohla aj knihy pisat, lebo mne sa sniva kazdy den, uz si asi mysli, ze som trafena... ze aby som isla za nejakym doktorom mi minule povedala 😀 😀 😀

pechlinka
10. zář 2012

@riana12 Ahoj, dakujem...no uvidim...ako bude...teplotu meriam stale..... 🙂

moni1007
10. zář 2012

@bordulka ahoj moja. no som bola z toho poklesu aj prekvapena, 😕 ale co uz, nech sa mrcha spusti a pojdeme odznova 😝 vzdy sa spusta rano, minuly cyklus az neskoro vecer, tak asi aj dnes sa tak spusti 😝 😝 no tak ty mas riadne perne sny,no ale ako vravis, esteze sa stihnes zobudit 😀 ja nikdy nestiham a dnes by som sa najradsej ani nezobudila, taka som bola stastna v tom sne, ze som neverila, ked som sa zobudila, ze to nie je pravda 😔 a co ides porabat? ides aj varit? ci uz mas pohov 🙂

bordulka
10. zář 2012

@moni1007 moja, to ti verim... ten pocit stastia, ktory si mala v sne sa neda opisat a realita je niekedy sviňa :( som zvedava, kedy ta mrcha prepadne... ale stale dufam,ze este nie 🙂 ja sa chystam varit halusky, ale som taka otapena... boli sme s mm babke gratulovat a naliala mi fernet (ja vobec nepijem) takze mi stacilo trosku a uz som nebola triezva :D teraz ma lame na spanok 🙂 mm spi, je na marodke, ma zapal stredneho ucha 😒 len mi obsadil moj flek na gauci :( ale ked sa teraz vyspi, mozno vecer bude coro moro :D som sa dnes zastavila aj u tej mojej novej dr, ale nestihla som ju,tak pojdem v piatok... a chcela som sa dnes objednat aj na tu endokrinologiu a oni tam v pondelok a piatok nie su..tak netusim kedy sa tam objednam :(

moni1007
10. zář 2012

@bordulka moja, tak sa tam objednaj telefonicky. nemusis tam chodit osobne. zajtra si tam zavolaj 🙂 no skoda, ze tam ta dr nebola. som zvedava na tie tvoje vysledky a cim skor budu vysledky, tym skor budes vediet co treba robit....
no tak ten stav opitosti po 1 pohariku dobre poznam 😀 😀 ja som si dala u mamy v nedelu troska vina s kolou a uz sa mi nohy podlamovali, ptom sme sli k svokre a ta mi tiez davala, ale to som si nedala, lebo neviem ako by som sla domov, ale samozrejme vycitka u mamy si si dala. toto neznasam aj ked moja mama povie, ze u svokry som si dala a opacne, proste ked mi staci jeden poharik, tak co narobim, nie? 😀 😀 no veru, reaalita je hnusna 😔 😔
moja, tak si oddychni a az potom sa pusti do tych halusiek 🙂

moni1007
10. zář 2012

@lagunasa inak, co sa tyka alchemilky a toho pitia do ovulky, tak ja vacsinou viem, ze ten vystup je poovulkovy, tak prestanem, ale neiekdy prestanem aj skor pred ovu, pripadne este si dam aj den dva po ovu,ked sa pozabudnem 🙂 tak si doma pekne oddychni . nacerpaj sily a uzivaj si klud. snad vam to prospeje aj v ramci snazilkovania 🙂

bordulka
10. zář 2012

@moni1007 moni, keby sa dalo telefonicky objednat, tak to urobim, sice cislo mam, ale oni tam telefon nezdvihnu :( neviem preco to tak maju zauzivane... inak nerozmyslala si nad tym, ze moze byt u vas problem v spermiach? 😒 inak nepochopim ozranov... oni to piju ako malinovku 🙂 ved by mi jazyk strpol :D a moja, nerob si nic zo svokry, si jej mala povedat, ze u tvojej maminy ti viac chutilo 😉 mala by som ist do tych halusiek, lebo sa uz neprehovorim... oddychujem uz hodinu, ale mam strasne tazke nohy, poznas to? :D

moni1007
10. zář 2012

@bordulka no lenze to nerobi len svokra ale aj moja mama, proste mi vytykaju, ze u jednej to a druhej to 😀 😀 😀 ale tak moja mama to povie tak zartom ale mm mama to mysli vazne 😝 no ved to ani u nas riadne nedvihaju, vsak vies ako som spominala,ze si mam zavolat o vysledky a vobec mi tam nedvihali a pritom sami vraveli, ze si mam zavolat 😠 rozmyslala som viackrat aj s mm, ci neni problem v nom, vsak preto prestal fajcit a uzival ten selezin ace a pil zihlavovy caj aj kotvicnik 🙂 uz nejdem nad tym spekulovat, uvidim ako nam dopadnu vysetrenia, vsak snad nam spravia vsetky potrebne 🙂 no ja si idem prefarbit vlasy a ty urob halusky. inak, ani mnesa uz nechce nic a ja nielen ze mam tazke nohy,ale cela som akasi tazka 😀 😀