• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@moni1007 ty si trubelka :slight_smile: netreba spekulovat, ale byt trpezliva... ja sa o to tiez snazim, ale niekedy je to čakanie na nevydrzanie :slight_smile: som velmi zvedava, co ti povie dr... kedy si sa rozhodla ist? potom chcem vidiet prefarbenu barbie :wink: moja, ja si musim chvilu lahnut, lebo uz mi aj hlavu točí :slight_smile: a potom hor sa na halušky, to uz mozno aj mm bude hore :slight_smile: potom ta prezvonim, ak tu nebudes, ok? :slight_smile:
10. zář 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka dobre moja.... idem sa pustit do toho, v piatok idem ku kadernicke na melir, snad ma mama objedna, tak dam az foto z nedele, ked budem aj upravena :grinning: :grinning: ku dr idem az buduci tyzden aj s mamou pojdem. ju tiez caka nejake vysetrenie :unamused:
10. zář 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko moja ty vies take srandy napisat o tom odstaveni.. U nas opacny problem ak sa to neujalo od piatka tak nic.. Dnes ide mm na futbal a ani po nom netuzim po premrhanej ovu :frowning2: @bordulka @moni1007 @lagunasa
10. zář 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 lebo moj si stale odstavuje pomarance, on ich neje take cele lebo mu to nechuti ...a jedneho dna mu vravim, odstavujes, odstavujes? a on ze hej doplnam tekutiny lebo ty odstavujes mna :grinning: :grinning: tak odvtedy sa na tom rehoceme stale a aj tuto to obcas pouzivam, hlavne cez ovu to uz bohuzial hadam ani sexik niekedy nie je :grinning: :grinning: vsetko samozrejme myslim obrazne a nemyslite si ze mam doma chlapa priviazaneho k posteli a vzdy vecer ho chudaka vyzmykam a keksik si neuzivame... ale sak nech si mysli kto chce co chce, ide o srandu, kto nechape, ma smolu :grinning:
10. zář 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katka116 a neboj sa, mozno sa ujalo a uz si to zhluk buniek mieri rovno do hniezdocka :wink:
10. zář 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 @mata_ba fifitko uz ma slecnu na svete :dizzy_face:
10. zář 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko myslis vardzikovu,nie? :slight_smile:
10. zář 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko to už je Sofi na svete?jeej,a kedy?ako Katka,je ok?
10. zář 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba @mattuliatko30 jaaaaj baby nieeee domotali sme to, teda aasi ja :slight_smile: inu som myslela :sweat_smile: sorryyyyyy :zipper_mouth:
10. zář 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no ved aj ja si tak myslim ze ten poovu vystup uz rozoznam a vtedy mozem prestat. inac ten caj vobec neni nejaky zly ako tu niekto pisal. normalna cajova chut.
a dakujem. tak od zajtra som oficialne doma. pokusim sa len oddychovat a konecne zajst na navstevy ku ktorym sa za normalnych okolnosti neviem dostat.
inac, dnes som sa dozvedela ze uz aj sefkyna druha dcera je tehotna ( jej prva dcera rodila minuly rok v zime ). ma termin koncom oktobra. aj kamoskyna fenka je gravidna tak snad uz aj ja budem :wink:
10. zář 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko jasne mas ho doma ako plemenneho byka :grinning: priviazaneho v stajni, cakajuceho na oplodnenie :grinning: ja ked som mojmu dnes povedala ze budem doma, tak povedal ze mozme kexikovat kazdy den ako mi skonci mrcha, ze budem oddychnuta .... ha ha. uz ho vidim ..... :grinning:
10. zář 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka moja, som tu. uz mas hotove? keby som ti chvilu neodpisovala neskor, tak zbieram pradlo vonku alebo som s charliem vonku :wink:
10. zář 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ahojky, ešte som 2v1 - minimálne dva mesiace a ja čakám chlapčekaaaaaaa :grinning: :grinning:
10. zář 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 aj ja som :slight_smile: navarene mam, este robim jablkovy kompot :slight_smile: ani som nedriemala, nejak ma prebralo umyvanie riadu :slight_smile: teraz papam a pijem kavicku... pustila sim si vcerajsi talent, som ho nedopozerala... a ak ti ja neodpisujem, som vo vani :slight_smile:
@lagunasa tak aj okolo teba same tehulky, no tak to sa mi musi uz nalepit aj na teba :slight_smile: jasne, uzi si riadne to dovcu :wink:
@bordulka no ja uz mam prefarbene vlasy, osprskovana, napapana, chladi sa mi cajik :slight_smile: zavaras, zavaras? tak to si si dobre nachystala robotu na vecer :grinning:
10. zář 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no ja som vedela, ze si sikovnejsia ako ja :slight_smile: a nezavaram, to len tak na papanie :slight_smile: nechcela som aby mi tie jablcka uplne zhnili :slight_smile: moni, chcem,aby ma ocino objednal u toho endokrinologa, co mu ma povedat, len ze sa chcem objednat na vysetrenie? alebo na krv? neviem,ci sa ho nieco bude pytat :unamused:
10. zář 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ale kde sikovnejsia... no ja som bola odoslana od zenskeho, tak ja som im povedala, ze sa chcem objednat na vysetrenie a oni si ma sami na dalsi den objednali na krv a potom na vysetrenie, to som mala mat povodne o 3 mesiace, ale som si to zaplatila, tak som sla po mesiaci :slight_smile:
10. zář 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ved aj mna poslal zensky, ale neviem co mam ocovi povedat, nech mi vybavi, ci krv, alebo vysetrenie... normalne mam z toho nervy :slight_smile: pravdlo pozbierane? charlie vyvenceny? :wink:
10. zář 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no este raz budem musiet ist po zvysok pradla, este bolo trochu vlhke a s charliem tiez este raz musim pred spanim ist.... tak na vysetrenie nech ta objedna :wink:
10. zář 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 a ty kde vesias pradlo? :confused: a ozaj vcera si sa s mm rozlucila? ja som rozmyslala, ze by sa patrilo s mm poistit, ale mne sa tak nechce, vobec nemam na to chut :unamused: ale ani on... asi zacinam byt frigidna :grinning: :grinning: :grinning: a dakujem
10. zář 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka pod oknom mam vyneseny vesiak,kedze byvam na prizemi :grinning: nie, nerozlucila, trochu sme sa pomojkali, ale nekeksikovali sme, nemala som chut moc :unamused: no ved mozno vecer ked zalahnete, dostanete chutku :wink:
10. zář 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 nebojis sa, ze ti to nejaky dlhoprstý neukradne? :slight_smile: no ved to, ze mi vecer spolu nezalahneme.... mm bude spat v obyvacke a zase pojde spat okolo tretej...
10. zář 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka mam to rovno pod oknom obyvacky, tak tam vidim,ale nemyslim,ze by to tu niekto ukradol, ved my byvame v malej dedinke a bez neprisposobivych obcanov :grinning: uz sme mali viackrat ja na noc vonku :slight_smile: no ale radsej si zaklopem :slight_smile: jaj, no tak sa nanho riadne vrhni, tak ze nebude moct odmietnut. no uz zacinam spinit, tak asi sa stihne este dnes mrcha spustit, asi dopomohol aj kupel :stuck_out_tongue_closed_eyes: nech uz ju mam za sebou :unamused:
10. zář 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 keby si videla, ze ti to niekto berie, aj by si stihla za nim utekat? :grinning: :grinning: ale ked mne sa nechce keksikovat, to by sa musel on na mna vrhnut :sunglasses: si si kupkala? :slight_smile: ozaj ty mas to davkovanie? tam sa zacina asi od 3dc... dufam,ze ti to dovtedy pride :wink:
10. zář 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nie,nemam to davkovanie :wink: od tretieho? sa mi zdalo, ze tam je viac sposobov davkovania :confused: no zajtra idem k mame, tak to budem musiet ist v stredu asi spat,ak by to prislo :slight_smile: ale ktovie ci to pride uz v stredu a kym mi tu listok donesu, no neviem veru :unamused: hej, kupala, som bola prepotena z dneska, :grinning: :grinning:
10. zář 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no mne ho davala lauritka, tak neviem ci je ine :unamused: som ratala tie tbl. 4ks tam chybaju, aby si mala to davkovanie uplne, tak niektore dni po jednej vynechas :slight_smile: 3,4 dc 150 mlg/ 6 tabliet naraz /, 5-6 dc 175 mlg / 7 tabliet naraz/ a posledny 7 dc das 200mlg / 8 tabliet/ a neviem ci ti to rovno nedonesu, lebo je to ako list... a zajtra chces u maminy aj spat? nebudes tu? :frowning2:
10. zář 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no nasla som si to 3az7, 4az 8, 5 az 9 DC... ak mas ovu, tak 100 az 120 mlg a ked nemas ovu, tak davklovanie ako si ty pisala... tak ake davkovanie mi odporucas? :slight_smile: mam to brat tak,ze mam ovulku? no hej, musim tam spat, lebo mama pride az vecer a chce aby som jej vlasy prefarbila :unamused:
10. zář 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 tak si daj take davkovanie ako si pisala, ved ty ovu mavas :slight_smile: a mali by ti potom vyjst aj vsetky tabletky :slight_smile: a ak nestihnes zacat uzivat v 3dc, tak zacnes uzivat az od 4dc, a tam si o jednu tabl. mozes tu davku navysit,nie? :slight_smile: moni, vy budete take koceny s maminou... :slight_smile: budete ako sestry :wink:
10. zář 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no tak budem brat tak ci tak 5 dni po tie 4 tabletky :slight_smile: len ma bude mrziet ak mm nebude doma, ked bude ovu :unamused: to by mi bolo luto, ze si to mohla radsej ty vyuzit :unamused: no jasne, kocky jak vysite :slight_smile: som zvedava ci bude mat kadernicka cas na ten melir, a ze mm dostane peniazky :grinning: najradsej by som si kupila nove saty, v tych co idem sa mi zda, ze vyzeram divne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek