Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
10. zář 2012

@moni1007 ty si trubelka 🙂 netreba spekulovat, ale byt trpezliva... ja sa o to tiez snazim, ale niekedy je to čakanie na nevydrzanie 🙂 som velmi zvedava, co ti povie dr... kedy si sa rozhodla ist? potom chcem vidiet prefarbenu barbie 😉 moja, ja si musim chvilu lahnut, lebo uz mi aj hlavu točí 🙂 a potom hor sa na halušky, to uz mozno aj mm bude hore 🙂 potom ta prezvonim, ak tu nebudes, ok? 🙂

moni1007
10. zář 2012

@bordulka dobre moja.... idem sa pustit do toho, v piatok idem ku kadernicke na melir, snad ma mama objedna, tak dam az foto z nedele, ked budem aj upravena 😀 😀 ku dr idem az buduci tyzden aj s mamou pojdem. ju tiez caka nejake vysetrenie 😒

katka116
10. zář 2012

@piefunko moja ty vies take srandy napisat o tom odstaveni.. U nas opacny problem ak sa to neujalo od piatka tak nic.. Dnes ide mm na futbal a ani po nom netuzim po premrhanej ovu ☹ @bordulka @moni1007 @lagunasa

piefunko
10. zář 2012

@katka116 lebo moj si stale odstavuje pomarance, on ich neje take cele lebo mu to nechuti ...a jedneho dna mu vravim, odstavujes, odstavujes? a on ze hej doplnam tekutiny lebo ty odstavujes mna 😀 😀 tak odvtedy sa na tom rehoceme stale a aj tuto to obcas pouzivam, hlavne cez ovu to uz bohuzial hadam ani sexik niekedy nie je 😀 😀 vsetko samozrejme myslim obrazne a nemyslite si ze mam doma chlapa priviazaneho k posteli a vzdy vecer ho chudaka vyzmykam a keksik si neuzivame... ale sak nech si mysli kto chce co chce, ide o srandu, kto nechape, ma smolu 😀

piefunko
10. zář 2012

@katka116 a neboj sa, mozno sa ujalo a uz si to zhluk buniek mieri rovno do hniezdocka 😉

piefunko
10. zář 2012

@mattuliatko30 @mata_ba fifitko uz ma slecnu na svete 😵

mata_ba
10. zář 2012

@piefunko myslis vardzikovu,nie? 🙂

mattuliatko30
10. zář 2012

@piefunko to už je Sofi na svete?jeej,a kedy?ako Katka,je ok?

piefunko
10. zář 2012

@mata_ba @mattuliatko30 jaaaaj baby nieeee domotali sme to, teda aasi ja 🙂 inu som myslela 😅 sorryyyyyy 🤐

lagunasa
10. zář 2012

@moni1007 no ved aj ja si tak myslim ze ten poovu vystup uz rozoznam a vtedy mozem prestat. inac ten caj vobec neni nejaky zly ako tu niekto pisal. normalna cajova chut.
a dakujem. tak od zajtra som oficialne doma. pokusim sa len oddychovat a konecne zajst na navstevy ku ktorym sa za normalnych okolnosti neviem dostat.
inac, dnes som sa dozvedela ze uz aj sefkyna druha dcera je tehotna ( jej prva dcera rodila minuly rok v zime ). ma termin koncom oktobra. aj kamoskyna fenka je gravidna tak snad uz aj ja budem 😉

lagunasa
10. zář 2012

@piefunko jasne mas ho doma ako plemenneho byka 😀 priviazaneho v stajni, cakajuceho na oplodnenie 😀 ja ked som mojmu dnes povedala ze budem doma, tak povedal ze mozme kexikovat kazdy den ako mi skonci mrcha, ze budem oddychnuta .... ha ha. uz ho vidim ..... 😀

moni1007
10. zář 2012

@bordulka moja, som tu. uz mas hotove? keby som ti chvilu neodpisovala neskor, tak zbieram pradlo vonku alebo som s charliem vonku 😉

fifitko25
10. zář 2012

@piefunko ahojky, ešte som 2v1 - minimálne dva mesiace a ja čakám chlapčekaaaaaaa 😀 😀

bordulka
10. zář 2012

@moni1007 aj ja som 🙂 navarene mam, este robim jablkovy kompot 🙂 ani som nedriemala, nejak ma prebralo umyvanie riadu 🙂 teraz papam a pijem kavicku... pustila sim si vcerajsi talent, som ho nedopozerala... a ak ti ja neodpisujem, som vo vani 🙂

moni1007
10. zář 2012

@lagunasa tak aj okolo teba same tehulky, no tak to sa mi musi uz nalepit aj na teba 🙂 jasne, uzi si riadne to dovcu 😉

moni1007
10. zář 2012

@bordulka no ja uz mam prefarbene vlasy, osprskovana, napapana, chladi sa mi cajik 🙂 zavaras, zavaras? tak to si si dobre nachystala robotu na vecer 😀

bordulka
10. zář 2012

@moni1007 no ja som vedela, ze si sikovnejsia ako ja 🙂 a nezavaram, to len tak na papanie 🙂 nechcela som aby mi tie jablcka uplne zhnili 🙂 moni, chcem,aby ma ocino objednal u toho endokrinologa, co mu ma povedat, len ze sa chcem objednat na vysetrenie? alebo na krv? neviem,ci sa ho nieco bude pytat 😒

moni1007
10. zář 2012

@bordulka ale kde sikovnejsia... no ja som bola odoslana od zenskeho, tak ja som im povedala, ze sa chcem objednat na vysetrenie a oni si ma sami na dalsi den objednali na krv a potom na vysetrenie, to som mala mat povodne o 3 mesiace, ale som si to zaplatila, tak som sla po mesiaci 🙂

bordulka
10. zář 2012

@moni1007 ved aj mna poslal zensky, ale neviem co mam ocovi povedat, nech mi vybavi, ci krv, alebo vysetrenie... normalne mam z toho nervy 🙂 pravdlo pozbierane? charlie vyvenceny? 😉

moni1007
10. zář 2012

@bordulka no este raz budem musiet ist po zvysok pradla, este bolo trochu vlhke a s charliem tiez este raz musim pred spanim ist.... tak na vysetrenie nech ta objedna 😉

bordulka
10. zář 2012

@moni1007 a ty kde vesias pradlo? 😕 a ozaj vcera si sa s mm rozlucila? ja som rozmyslala, ze by sa patrilo s mm poistit, ale mne sa tak nechce, vobec nemam na to chut 😒 ale ani on... asi zacinam byt frigidna 😀 😀 😀 a dakujem

moni1007
10. zář 2012

@bordulka pod oknom mam vyneseny vesiak,kedze byvam na prizemi 😀 nie, nerozlucila, trochu sme sa pomojkali, ale nekeksikovali sme, nemala som chut moc 😒 no ved mozno vecer ked zalahnete, dostanete chutku 😉

bordulka
10. zář 2012

@moni1007 nebojis sa, ze ti to nejaky dlhoprstý neukradne? 🙂 no ved to, ze mi vecer spolu nezalahneme.... mm bude spat v obyvacke a zase pojde spat okolo tretej...

moni1007
10. zář 2012

@bordulka mam to rovno pod oknom obyvacky, tak tam vidim,ale nemyslim,ze by to tu niekto ukradol, ved my byvame v malej dedinke a bez neprisposobivych obcanov 😀 uz sme mali viackrat ja na noc vonku 🙂 no ale radsej si zaklopem 🙂 jaj, no tak sa nanho riadne vrhni, tak ze nebude moct odmietnut. no uz zacinam spinit, tak asi sa stihne este dnes mrcha spustit, asi dopomohol aj kupel 😝 nech uz ju mam za sebou 😒

bordulka
10. zář 2012

@moni1007 keby si videla, ze ti to niekto berie, aj by si stihla za nim utekat? 😀 😀 ale ked mne sa nechce keksikovat, to by sa musel on na mna vrhnut 😎 si si kupkala? 🙂 ozaj ty mas to davkovanie? tam sa zacina asi od 3dc... dufam,ze ti to dovtedy pride 😉

moni1007
10. zář 2012

@bordulka nie,nemam to davkovanie 😉 od tretieho? sa mi zdalo, ze tam je viac sposobov davkovania 😕 no zajtra idem k mame, tak to budem musiet ist v stredu asi spat,ak by to prislo 🙂 ale ktovie ci to pride uz v stredu a kym mi tu listok donesu, no neviem veru 😒 hej, kupala, som bola prepotena z dneska, 😀 😀

bordulka
10. zář 2012

@moni1007 no mne ho davala lauritka, tak neviem ci je ine 😒 som ratala tie tbl. 4ks tam chybaju, aby si mala to davkovanie uplne, tak niektore dni po jednej vynechas 🙂 3,4 dc 150 mlg/ 6 tabliet naraz /, 5-6 dc 175 mlg / 7 tabliet naraz/ a posledny 7 dc das 200mlg / 8 tabliet/ a neviem ci ti to rovno nedonesu, lebo je to ako list... a zajtra chces u maminy aj spat? nebudes tu? ☹

moni1007
10. zář 2012

@bordulka no nasla som si to 3az7, 4az 8, 5 az 9 DC... ak mas ovu, tak 100 az 120 mlg a ked nemas ovu, tak davklovanie ako si ty pisala... tak ake davkovanie mi odporucas? 🙂 mam to brat tak,ze mam ovulku? no hej, musim tam spat, lebo mama pride az vecer a chce aby som jej vlasy prefarbila 😒

bordulka
10. zář 2012

@moni1007 tak si daj take davkovanie ako si pisala, ved ty ovu mavas 🙂 a mali by ti potom vyjst aj vsetky tabletky 🙂 a ak nestihnes zacat uzivat v 3dc, tak zacnes uzivat az od 4dc, a tam si o jednu tabl. mozes tu davku navysit,nie? 🙂 moni, vy budete take koceny s maminou... 🙂 budete ako sestry 😉

moni1007
10. zář 2012

@bordulka no tak budem brat tak ci tak 5 dni po tie 4 tabletky 🙂 len ma bude mrziet ak mm nebude doma, ked bude ovu 😒 to by mi bolo luto, ze si to mohla radsej ty vyuzit 😒 no jasne, kocky jak vysite 🙂 som zvedava ci bude mat kadernicka cas na ten melir, a ze mm dostane peniazky 😀 najradsej by som si kupila nove saty, v tych co idem sa mi zda, ze vyzeram divne 😝 😝