• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@moni1007 moja, ak budete snazilkovat pred ovu, tak sanca tam je :wink: a nech ta nic nemrzi, ok? uz som ti nieco povedala :slight_smile: a ake saty si davas? odfot sa, chcem ta v nich vidiet :slight_smile: a to ides tento, ci buduci vikend?
10. zář 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka som v nich na fb v albume coze je to 50. vyzeram tam priserne, aj vlasy hrozne, tak to si nevsimaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tie saty su cerveno cierne, ale neni ich tam dobre vidiet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 tak si ich oblec teraz, vlasy mas urobene a urcite budes kočka :slight_smile:
10. zář 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no tak na to ma nenahovoris, nechce sa mi a vyzeram priserne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je to album co ze je to 60tka, nie 50 :grinning: :grinning:
10. zář 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no nejdem ta teraz znasilnovat :slight_smile: ale dufam, ze ked budes "naostro" pripravena, tak sa odfotis :wink:
10. zář 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja som tu, odisla som z fb, lebo ma tam zacala jedna baba bombardovat :slight_smile:
10. zář 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka este som ti napisala na fb, ze uz som tu a si sa odhlasila :grinning: :grinning: :grinning: no aj tak uz budem koncit... sa mi drieme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 dufam,ze v tej tme si si neublizila :slight_smile: a charlie ta dobre viedol :slight_smile: ja pojdem asi tiez do hajan, zacala som kukat tu farmu, ale neuchvatilo ma to... mozno predsa len zacnem otravovat mm :slight_smile:
10. zář 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no veru tma tam je riadna uz. ale nastastie sa nam nic nestalo, tak sa teda vrhni na mm..... dobru nocku. ked budem na MK sa ozvem :slight_smile:
10. zář 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 dobru nocku aj tebe :slight_smile: nech ta charlie prijemne hreje a nech mrchu rychlo pretrpis a pojdeme spolu do noveho kola :slight_smile:
10. zář 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka
@moni1007 Ake ste zlate baby ako sa tu podporujete,rada Vas citam,chcem Vam len napisat ako strasne vam drzim palce obom a vlastne vsetkym tu snazilkam.Nam sa este tiez nezadarilo, bordulka myslim,ze si ma aj pamatas ale strasne vela sluzim tak nestiham sem prispievat.Pekny vecer...
10. zář 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@fifitko25 ano ja viem,prepaaaaax sirim tu poplasne spravy a sa mi motaju mena a nicky a chaty a som jak take trubelo :sweat_smile:
10. zář 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko v pohodeeee :wink: a ktorá šťastná má dievčatko? :slight_smile:
10. zář 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifitko25 aaale jedna kamoska,ma nick fifinka a ani neni z konika,ale v tej rychlosti som sa nejak nechala uniest,vcera porodila :wink:
10. zář 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@6lenka64 no ahoj moja akurat dneska som na teba myslela ze ti napisem ze co a ako sa mas a tak.my momentalne len snazilkujeme ziadne meranie ani sledovanie priznakov tak uvidime co to ako dopadne tento.cyklus
10. zář 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no tak to teda riadny spad...aj ja uz klesam,tak menzes pride zajtra pozajtra.
Inak,som nasadila manzelovi vitamin E,ja zacinam pit alchemilkovy caj 2x denne a pred ovulkou budem pit aj grepovy dzusik..nakupim si ovu testy,bt merat znova a sexovat od rana do vecera,ani z postele nevstanem :slight_smile:)). Akurat mam cez plodne dni dovolenku,tak to poriadne vyuzijem.este nieco mi poradite babule?
10. zář 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ale nee, jak zjsitim heslo na fertilitiyfriend?chcem pokracovat v mereni, alenjak se mi nejde prihalsit:frowning2: a obnova hesla nefunguej:frowning2:a pokud zadam nvou adresu, tak mi to nejako nejdE:frowning2:
10. zář 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 ahoj eli, jasne ze si na teba pamatam :slight_smile: len si rychlo zmizla :unamused: a dakujem za krasne slova :slight_smile: neboj, budeme sa tu vsetky podporovat, kym nenajdeme vytuzene // :slight_smile: ako sa mas? nieco nove?
11. zář 2012 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanya1 Ahoj, som si aj myslela, ze si prestala s BT....ja sledujem teplotku, potrebujem vediet kedy mam ovulku a ako mi prebieha cyklus, aby som vedela, ci je vsetko ok :grinning: Tak vam s manzelikom drzim palce, nech vam coskoro vide machulka :slight_smile:
PS: Ja som 7DPO a cakam co bude dalej :slight_smile:
11. zář 2012 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moj graf : www.fertilityfriend.com/home/3e782f Volako nechce ist hore :angry:
11. zář 2012 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 ahojky...to nevadí...ešte stúpneš...alebo stačí sa udržať :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e ja predlžujem čo sa dá....tak dúfam,že cyklus predlžim...
11. zář 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 Uvidim zajtra ci pojde graf hore :slight_smile:
Predlzuj, predlzuj :slight_smile:
11. zář 2012 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@6lenka64 uvidíš....ale snáď hej..k.edy nečakáš mrchu?...ja som 28dňový cyklus nemala už asi od oktobra :frowning2: iba teraz po tých tabletkách 2 mesiace..čo mi LF predlžovali..tak krásny 31,33 dňový....a teraz znovu bol 21 :unamused: tak uvidím čo bude tento....dnes som tušim 22dňový..už ....supeer...a dnes teplotka nenasvedčuje mrchu..tak možno zajtra...uvidím :angry:
11. zář 2012 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 Mrsku necakam za tyzden, uvidime :slight_smile: ets eje casu dost na to aby teplota narastla :slight_smile:))) Kedy zvykne byt uhniezdenie?
Tak sa ti to pekne upravuje a dostavas sa do normalu :slight_smile:
11. zář 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 no uhniezdenie je medzi 7 a 10dňom myslím....ale nemusí byť rázne zaznačené v grafe..niekto má plynulý grafík..a je tehu...každá sme iná....tak uvídíš...hlavne byť hore...stále....
no ešte sa neteším....lebo môže prísť každú chvíľu...a to som len 22dc...takže ešte tak týždeň a vtedy budem v normále...ale pochybujem :slight_smile:
11. zář 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka
@moni1007
ahojte babulky..ako sa máte???dnes vyzerá byť krásne.....škoda,že koncom týždňa príde ochladenie :frowning2:
11. zář 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 To ano ale predsa nemozes mat zas dlhsiu LF ako 14 a teraz si tusim 9 DPO.
Ok slubujem , ze sa budem minimalne drzat a neklesat :slight_smile:))
11. zář 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba micka ako????dúfam,že už ti ovu vyznačilo..ako si dnes na tom???
@piefunko :grinning: to nevadí....možno už aj naša Katka porodila...žiadne info nemám....tak neviem
@fifitko25 nevieš či už niečo @vardzikova má..či už Sofi je na svete???
11. zář 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 no mávala som stále 14dňovú LF..ale minule 12 a predtým 11....tak ani tomu už neverím...takže uvidím ako bude teraz..mala by byť stála, nie???
11. zář 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka fuuha, neviem poradiť... :unamused:
11. zář 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek