• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@piefunko boze keksikovanie kazdy den, ako to robis? kazdy den nove pradielko? Co ho vobec vyhecuje? Fakt ti veri, ze to chces kazdy den alebo vie, ze tu ide len o babo? Lebo toto sa mi zda, ze je u nas problem, ze mm vie ze od neho ocakavam finis keksikovania a nie vzdy sa zadarilo..tak ci nema aj nejaky blok. Aj ked som ho utesovala, ze nic sa nedeje
11. zář 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko dakujeeeem :slight_smile: to je ake fajn,ked mi este dva dni po meninach vinsujes :grinning:
11. zář 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 dnes sa narodila vardzikovej Sofinka :slight_smile:
11. zář 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Pekne ti rastie grafik :slight_smile: len tak dalej :slight_smile:
11. zář 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a ako si to dám ako foto?..a potom všetky za sebou???hm?
ďakujem za všetky Maťky.... :slight_smile:
@katka116 no tie stavy poznám aj ja..... :angry: idem na jedno pivko, hneď sú z toho dve..a príde o pol tretej ráno...nasľubuje hory doly....a ráno si nič nepamätá...ani ako prišiel...toˇť 2víkendy pred...ale už to neriešim...
@mata_ba uvidíš Mati.....možno príde prvý príznak už niekedy v najbližšej dobe..hm?
11. zář 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba jeeej to fakt??ako vieš???? a čo ako Katka?..všetko ok?...vieš aj miery?
11. zář 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 dakujem :slight_smile: no som zvedava dokedy..snaaad sa mi aspon predlzi LF...a ty ako??

@mattuliatko30 vies co moja...radsej nech nechodi,ak si mam zase zbytocne nadeje robit :wink:
11. zář 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 neviem..nahodou som si to vsimla,ze to jedna baba pisala..nic neviem,len ze sa sofinka dnes narodila :slight_smile:
11. zář 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba uvidíš moja..a kedy neočakávaš mrchaňu?....ja mám vyrátaný piatok...ale rátam ,že príde skôr..
už som čítala na jej fotobloku....
11. zář 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba No ja dnes takto, klesam volako, ale dufam, ze zajtra to stupne :slight_smile:)) www.fertilityfriend.com/home/3e782f
MS cakam pondelok :(
11. zář 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
http://www.fertilityfriend.com/home/3173fb
Začína to byť záhadné :sweat_smile: Ak bola ovu na 11dc, tak som dnes 10dpo a ráno sa so mnou zatočil celý svet, odrazu ma naplo, keby som si nesadla, tak so mnou asi švacne :confused: Presne takéto motáky som mala pri malom ešte pred termínom mrchy )... A teraz sa držte... prepadla ma totálna panika, že čo ak som tehotná a čaká ma to, čo pri synátorovi... šialené grcanie od 6tt do pôrodu, normálne mi bolo do plaču a šialený strach ma prepadol :pensive: :confounded:
11. zář 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@piacere krásny graf, testuuuuuj :slight_smile:
11. zář 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere juj..veru..grafík krásny..pekne ide do výšin....a tam sa zastaví...a tehu ako vyšité.....kedy ideš testovať?..skús zajtra..ak máš mamatest..hm???ak bola ovu tak skoro...isto to už zachytí...a nemohla byť aj ten 13dc???? :confused:
11. zář 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no neviem..dnes som 4 dpo..takze ak sa mi to napravi,za 11 dni pride mrcha..a mozno aj skor..uvidim,co lutealka...

@6lenka64 urcite stupne :wink: a drzim paste,aby neprisla..

@piacere ale ved to by bolo uzasneeee...hned by som menila :slight_smile: pekne klud,vsetko bude uuuplne ok :slight_smile:
11. zář 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba Napodobne :slight_smile:)) drzim palceeee
11. zář 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 dakujeeeem..snad sa stretneme v novej teme :wink:
11. zář 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Ano v majovkach :slight_smile:)))
11. zář 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ved hej, len tak z nicoho nic zmizla, ze som mala pocit ze isla na dovolenku a potom tu uz nebola.
@katka116 jasne ze sa mozes vykecat. a neboj, budu este dalsie ovulky. ved ste este len zacali. ja na ovulku este len cakam.
@piefunko 10 dni v kuse? fuuuha. nechcete radsej kazdy obden? je to menej narocne :slight_smile:
11. zář 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no najskor podla mna z toho musis spravit JPG a potom to do wordu uz vlozis ako chces. ja si ich tiez tak zbieram, ale do wordu si ich uz nevkladam. a JPG z toho spravis ked si ten obrazok das otvorit v skicari a das "ulozit ako" a tam vyberies JPG format.
11. zář 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 no uz skor v junovkach :slight_smile:
11. zář 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 posli mi grafik. ty mas teraz pozitivny ovu test? neni si pred ms?
11. zář 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mne to hadze este na maj :slight_smile:)) koniec maja
11. zář 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa nie, nie... :wink:
11. zář 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba @6lenka64 aj mne uz to vyychadza kta ze sa stretneme najskor v junovkach :slight_smile:
11. zář 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no ženy, tak nakoniec som nevydržala a testla som (krava!) Cca 10dpo (pri tej lepšej možnosti), šitný test pepino, moč NEranný :grinning: a samozrejme je tam neodfotiteľný duch...

:rolling_eyes:
11. zář 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, mohla bych Vás poprosit o radu. Píše se někam do FF, když jsem dostala včera pregnyl?
11. zář 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Ahoj, prosim ta ako sa ti tam na grafe vyznacia tie ciary cervene..?...ja to tam nikdy nemam aj ked myslim ze ovulka bude...mrknes na moj graf?...vcera u gynekologa bol folik 20mm...vecer som mala strasne bolesti, a aj dost silny hlien..:slight_smile: dakujem...
http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
11. zář 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka červené čiary dáva sám FF, plná červená čiara - je si istý ovu, prerušovaná červená čiara - nie je si istý :grinning: A mne dal aj modrú, vtedy asi len čisto tipuje :grinning:
Alebo si vieš čiary, teda ovu vyznačiť vo FF aj ty sama.
11. zář 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy, vidíte dačo? :rolling_eyes:
11. zář 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@6lenka64 mne by to tusim vyslo na 1.6. :grinning:

@pechlinka ovu sa ti vyznaci sama po 3 vyssich teplotach :slight_smile: ale si vies vyznacit aj sama ako spominala piacere :slight_smile:

@piacere jasne,ze vidiiiim...rychlo ma opluvaj...a tichulilinko gartulujeeem..aj ja chcem...
11. zář 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek